Přidej se

Odinstalace system app

Android fórum, obecná diskuze, novinky, zkušenosti
Relax
Příspěvky: 52
Registrován: 14. 3. 2013 7:42
Zařízení: Xiaomi MI2S 32Gb
Firmware: MIUI v6

Odinstalace system app

Příspěvek od Relax »

Je tu několik podobných témat, ale v podstatě bez odpovědi, která by vedla k výsledku dle mojí představy. Proto TOTO.
Chci odstranit některé systémové appky, které "normálně" nejdou odinstalovat.
Tak se chci zeptat, jestli s tím má někdo zkušenosti.
Našel jsem několik návodů, ale ten v codu mě připadá nejlepší, kvůli jednoduchosti a vztahu k fungování systému. Sice je staršího data, ale na funkci to nebude mít vliv.

Kód: Vybrat vše

http://androidaplikace.cz/index.php/2011/04/cista-odinstalace-systemovych-aplikaci/
Mám root i rootbrowser, ale na první dobrou se to nepovedlo. Asi chyba mezi židlí a mobilem...
Naposledy upravil(a) Relax dne 9. 8. 2014 13:10, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Odinstalace system app

Příspěvek od mitsuu84 »

Na google play mas i plno aplikaci ktery ti nactou system aplikace a odinstalujes je stejne jak klasicky uzivatelsky aplikace..umi to link2sd (umi i ze systemove udelat uzivatelskou a naopak) a pak ruzny unistallery.V root exploreru je mazu bezne a funguje to na vsech verzich androidu.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Relax
Příspěvky: 52
Registrován: 14. 3. 2013 7:42
Zařízení: Xiaomi MI2S 32Gb
Firmware: MIUI v6

Re: Odinstalace system app

Příspěvek od Relax »

Ano- to máš bezesporu pravdu. Mě se ten návod líbil, protože tu odinstalaci dělá sám systém- přijde mě to čistší a navíc mě trochu žere, že mi to nešlo, ikdyž je to tak jednoduchý.
A odinstalovat přes rootbrowser jsem zkusil taky, ale failed.
Naposledy upravil(a) Relax dne 9. 8. 2014 13:11, celkem upraveno 1 x.

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Odinstalace system app

Příspěvek od michalkalensky »

Zkus aplikaci System app remover ;)

Relax
Příspěvky: 52
Registrován: 14. 3. 2013 7:42
Zařízení: Xiaomi MI2S 32Gb
Firmware: MIUI v6

Re: Odinstalace system app

Příspěvek od Relax »

tak drobná chybka- nemám rootexplorer, ale rootbrowser. Výše opraveno. Asi nepodstatné pro funkci, kterou požaduju...

Relax
Příspěvky: 52
Registrován: 14. 3. 2013 7:42
Zařízení: Xiaomi MI2S 32Gb
Firmware: MIUI v6

Re: Odinstalace system app

Příspěvek od Relax »

Tak všechna snaha byla na nic. Prostě mě to přesunem app do jiné složky nešlo. Všechno failed... Použil jsem ten remover. To se povedlo, ale trochu mě zaskočilo, že mě spoustu věcí označil jako "doporučeno ponechat".
Ale šlo to.

Odpovědět