Přidej se

přihlášení google play

Android fórum, obecná diskuze, novinky, zkušenosti
marcela
Neregistrovaný uživatel

přihlášení google play

Příspěvek od marcela »

Dobrý den,prosím o pomoc.známý nám dal pro děti tablet na hraní...Bohužel nemohu se na něm přihlásit na google play... neustále to hlásí:
Přihlášení se nezdařilo
Při komunikaci se servery google došlo k potížím.
Zkuste to později.

Už nevím co s tím.
Zkoušela jsem vše možné.Přes tovární obnovení atd...nemohu se dostat ani na gmail a jiné aplikace,které vyžadují připojení přes google play.Prosím co s tím...Děkuji

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: přihlášení google play

Příspěvek od Exp »

Ahoj. Internet přes wifi normálně funguje? Když v tabletu zadáš google.com nebo play.google.com, otevře se stránka? Zadáváš dobře google účet a heslo (zkus kdyžtak přes web)? Pokud nezabralo tovární nastavení, podívej se na web výrobce, jestli tam není aktualizace systému. Pak kdyžtak vyzkoušet restart routeru a změnit na routeru DNS na ty od Googlu (8.8.8.8), jestli to nezabere. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

marcela
Neregistrovaný uživatel

Re: přihlášení google play

Příspěvek od marcela »

Děkuji za odpověď..
tak zkoušela jsem na tabletu zadat play.google.com...Normálně se stránka otevřela..Když bych se na stránkách přihlásila,tak se přihlásím,ale jen přes prohlížeč, přes google play mě to hlásí tu hlášku..Ale v prohlížeči mě to ukazuje ,že nemám žádná zařízení...
Tablet mám tento:
http://www.datram.cz/products/tablet-x-site-xs-718hd/
Případně prosím ještě o radu...To DND na routru nastavím přes pc? a kam to zadám.Moc děkuji

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: přihlášení google play

Příspěvek od Exp »

Jo DNS na routeru nastavíš přes prohlížeč v počítači. Záleží co máš za router, vstup do nastavení bývá většinou buď někde dole na štítku nebo v manuálu. V nastavení WAN (Network) jde zadat adresa DNS serveru. Na vyzkoušení by stačilo změnit jen ten primární na 8.8.8.8. Původní adresu si kdyžtak před změnou opiš a kdyby to nezabralo tak to vrať zase zpátky.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět