Přidej se

GoClever Quantum 4

LG, Sony, Pixel, Lenovo, Alcatel, OnePlus a další značky.
natkri
Příspěvky: 10
Registrován: 8. 1. 2014 9:24
Zařízení: GoClever Quantum 4
Operátor: Vodafone

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od natkri »

No tak jsem si zkusila přehodit simku na druhé místo(z WCDMA na GSM). A je to lepší. To youtube tedy již neřeším. Teď jsem se mohla "docela rychle" přihlásit na facebook. I baterka se pomaleji vybíjí. Tak nevím-pokrytí 3G by tady mělo být dobré (podle té mapy). Takže teotericky (pokud jsem si vše dobře pročetla a pochopila)tak by mi to mělo jít rychleji přes WCDMA.Ale je to naopak. Je možný že mám třeba v telefonu nastavené 2G....???? Prosím,kde to najdu-nikde v nastavení to nemůžu najít-asi jsem slepá :-). Děkuji. Jo a limit překročený nemám(koukala jsem se)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od mitsuu84 »

Nastavení 2G/3G bys měla najít v systemovým nastavení--další--mobilní sítě a tam pak by mělo bejt používat 3G nebo pouze 2G (nebo tak nějak podobně) :D
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

natkri
Příspěvky: 10
Registrován: 8. 1. 2014 9:24
Zařízení: GoClever Quantum 4
Operátor: Vodafone

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od natkri »

Teď jsem si dělala ten test a výsledky zde:
operátor:
PING-1781 ms
DOWNLOAD-0.03 Mbps
UPLOAD-0.03 Mbps

wifi:
PING-42 ms
DOWN-16,92 Mbps
UP-2,1 Mbps

Tam jsem to 2G/3G hledala ale tam není.... Jak jsem psala,mám tam:nastavení-další-mobilní sítě(a to když rozkliknu tak tam mám:datové připojení(vodafone),Režim sítě,Předvolby(všude je GSM),Názvy přístupových bodů(GPRS web) a Sítoví operátoři.

mvlas
Příspěvky: 50
Registrován: 22. 10. 2013 18:19
Zařízení: GC Q4
Firmware: 622,ROOT,CWM Carliv
Operátor: Mobil CZ

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od mvlas »

Přepínače se objeví když na obrazovce tahnu 2 prsty vedle sebe od shora dolů. Nebo stačí i jedním, ale pak musíš v pravém horním rohu stisknout ikonku účtu. Jenom nevím jestli je to základní vlastnost Androidu a nebo jsem si to tam doinstaloval nějakou aplikací. Jestli to nepujde tak se pokusim zjistit jaká to umožňuje apka.

Edit - ty vysledky připojení vodafone jsou katastrofa, to je tak si precist email nebo zpravy v novinach. Wifi je OK, ping by sice mohl být lepší, ale záleží taky na tom, jaký server jsi měřila.

Marek2000
Příspěvky: 557
Registrován: 28. 8. 2013 13:26

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od Marek2000 »

syntaxicek píše:Napsal si totální gulo Marku, takhle to opravdu nefunguje.

Odesláno z mobilsonu :)
Ty rikas naproste kravoviny. Ted sem to naschval zkusil, hodil sem do 2. slotu sim a vyskocila mi hlaska pri zapnuti kde sou/ne povolena mobilni data.
Jinak ja resim nastavil sem si tetthering, notas se mi nejak pripoji, ale nechce mu to dat IP, nevybehla ani ta hlaska, ze se snazi sparovat nejake zarizeni, tak nevim, kde mam co spatne.
minulost:Alcatel301, Nokie 3310, 5110, , c5,
Huavey y300, g620s prestigio 5454duo, Samsung core prime ve, Samsung ace4
aktualni Iphone5s, Nokie 6630, 6220 classic, e52 LG F60, Nexus 5x

natkri
Příspěvky: 10
Registrován: 8. 1. 2014 9:24
Zařízení: GoClever Quantum 4
Operátor: Vodafone

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od natkri »

No tak jsem to zkusila těma dvěma prsty. A mám tam wifi,gps,jas......a datové připojení-ale to se dá bud vypnout nebo zapnout-nic víc na výběr-proste jen vodafone-žádný 2G/3G. Tak prosím o tu aplikaci....děkujiiii.

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od mitsuu84 »

A nemáš to třeba někde v nastavení SIM ty data 2G/3G ?Jedna sim podporuje 3G a druhá jen edge.Takže bych to hledal v nastavení tej datové sim.Někde to bejt musí určitě.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

mvlas
Příspěvky: 50
Registrován: 22. 10. 2013 18:19
Zařízení: GC Q4
Firmware: 622,ROOT,CWM Carliv
Operátor: Mobil CZ

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od mvlas »

Když v přepínači vidíš wifi, gps, jas, atd..., tak by to ještě mělo pokračovat povytažením obrazovky nahoru - měla bys tam vidět přepínače jako na screenshotu č.7 z odkazu na MEGA nahoře na této stránce. Dodal jsem tam ještě 2 obrázky - měření rychlosti u O2 - E u mě je taky katastrofa, H už docela jde. Měřeno cca 3 m od okna a H přímo u okna.

natkri
Příspěvky: 10
Registrován: 8. 1. 2014 9:24
Zařízení: GoClever Quantum 4
Operátor: Vodafone

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od natkri »

Projela jsem to až dolů,ale nemám to tam.....

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od Exp »

Quantum 4 určitě režim 2G a 3G umí. Jen to najít někde v nastavení. :) 2G režim tam může být označený třeba jako "jen GSM" nebo něco podobného. Mělo by to být někde v nastavení - bezdrátové sítě - mobilní sítě - režim sítě - jen GSM. pokud je tlačítko zaškrtnuté, běží to na 2G. Bez zaškrtnutí je automaticky 3G. Nevím úplně přesně, jak to má v nastavení tento telefon, ale mělo by to být na podobné.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět