Přidej se

Kazam Trooper2

LG, Sony, Pixel, Lenovo, Alcatel, OnePlus a další značky.
Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Kazam Trooper2

Příspěvek od Exp »

Nová řada od Kazamu s názvem Trooper2. Tvoří ji 4 kousky, mají podobné parametry, oddělěné jsou hlavně úhlopříčkou displeje. Všechny patří mezi low-endy, hlavní je nízká cenovka. Jednou z výhod je prodej v oficiální české distribuci, mají je i velké e-shopy (Alza, Electroworld ad.). Navíc Kazam nabízí v prvním roce bezplatnou výměnu displeje v případě poškození.

Poznámka: vzhledem k tomu, že se jedná o novinku, nemusí být některé parametry uvedené správně. Informace jsem posbíral různě po webu, Kazam je zatím nemá na oficiálních stránkách. V různých e-shopech jsou uvedeny rozdílné parametry, takže to pak postupně ještě upřesním.

Kazam Trooper2 4.0

4" displej s rozlišením 800 x 480 px, dvoujádrový procesor 1 GHz, 512 MB ram, 4 GB vnitřní paměti + slot na karty max. 32 GB. 5 MPx foťák s autofocusem LED bleskem, přední kamera. Kapacita baterie 1550 mAh. Rozměry 113,3 x 66,8 x 9,9 mm. Cena 1689 kč.

Kazam Trooper2 4.5

4,5" IPS displej s rozlišením 854 x 480 px, dvoujádrový procesor 1,2 GHz, 512 MB ram, 4 GB vnitřní paměti + slot na karty max. 32 GB. 5 MPx foťák s autofocusem LED bleskem, přední kamera. Kapacita baterie 1750 mAh. Rozměry 124 x 66 x 12 mm. Cena 2489 kč.

Kazam Trooper 2 5.0

5" IPS displej s rozlišením 854 x 480 px, dvoujádrový procesor 1,2 GHz, 512 MB ram, 4 GB vnitřní paměti + slot na karty max. 32 GB. 5 MPx foťák s autofocusem LED bleskem, přední kamera. Kapacita baterie 2000 mAh. Rozměry 142 x 73 x 9,2 mm. Cena 2989 kč.

Kazam Trooper 2 6.0

6" IPS displej s rozlišením 854 x 480 px, dvoujádrový procesor 1,2 GHz, 512 MB ram, 4 GB vnitřní paměti + slot na karty max. 32 GB. 5 MPx foťák s autofocusem LED bleskem, přední kamera. Kapacita baterie 2500 mAh. Rozměry 167 x 90 x 11,5 mm, hmotnost 203 g. Cena 3305 kč.

Všechny modely jsou v černé a v bílé barvě, mají WIFI, GPS, GPRS, EDGE, 3G, rádio, Android 4.2 a jsou dualsim.

Obrázek
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Lencucuna
Příspěvky: 20
Registrován: 6. 11. 2013 18:15
Zařízení: GoClever Quantum 4
Operátor: Vodafone

Re: Kazam Trooper2

Příspěvek od Lencucuna »

Ahoj, hlásím, že Kazama jsem si koupila, ale zjistila jsem, že nemá češtinu v menu. Lenka

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Kazam Trooper2

Příspěvek od Exp »

Ahoj. Jaký model, z jakého obchodu? Kazam se prodává i v oficiální české distribuci, takže čeština by tam být měla. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Lencucuna
Příspěvky: 20
Registrován: 6. 11. 2013 18:15
Zařízení: GoClever Quantum 4
Operátor: Vodafone

Re: Kazam Trooper2

Příspěvek od Lencucuna »

Kazam Trooper2 4.0 ze smarty.cz
zítra tam na ně vlítnu, do telefonu nebyli dvakrát příjemní..

popisovala jsem to tady ještě na jiném foru ke GoCleveru, zkopíruju to sem


"Re: GoClever Quantum 4

Příspěvekod Lencucuna » 7. 10. 2014 17:46
Ahoj, tak Kazama jsem dneska dovezla ze smarty.cz (vyzvednuto ve Smarty Pointu) domů. Natěšená jsem tam dala simku, baterii, zapnula jsem ho a hned jsem se vytočila. Chybí čeština v menu.
Volala jsem do Smarty a slečna na drátě byla docela drzá, prej, jestli to tam fakt není? Tak říkám, že ne a co mi k tomu řekne. Jasně se chvástají na svých stránkách, že vše pochází z české distribuce a má české menu. Prý ona nemá, co by mi k tomu řekla...
Pak mi slíbila, že mi někdo asi od nich zavolá..nebo jestli ho chci vrátit, tak ho mám odnést zpátky do Smarty Pointu, oni ho převezmou a peníze mi vrátí na účet, to se mi taky dvakrát nezamlouvá.
Zatím si jdu uvařit kafe a poptat se taky, jestli mi někdo neporadí..
Dík za rady. Lenka"

Lencucuna
Příspěvky: 20
Registrován: 6. 11. 2013 18:15
Zařízení: GoClever Quantum 4
Operátor: Vodafone

Re: Kazam Trooper2

Příspěvek od Lencucuna »

Pokračování.....
Kazama jsem dnes předala na Smarty Pointu, milá slečna zde stejně jako já zjistila, že čeština nikde.-)
Telefonovala se smarty.cz, slíbili, že mi pošlou jiný přístroj, že se omlouvají, tak uvidíme. Napíši, jak to bude pokračovat.
Po včerejší neochotě ani památky:-))
Lenka

Uživatelský avatar
Ceon
Příspěvky: 96
Registrován: 15. 6. 2014 16:12
Zařízení: Huawei G7
Firmware: STOCK
Operátor: Vodafone
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Kazam Trooper2

Příspěvek od Ceon »

V telefonu umí být hnusák každý, naživo už to bývá horší :)
Using Tapatalk

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Kazam Trooper2

Příspěvek od Exp »

No hlavně že mají na webu "Zařízení pochází z oficiální české distribuce s plnou podporou autorizovaného servisu na dva roky. Menu v českém jazyce." :) Ale tak stát se to může. Nech si ho vyměnit za novej kus. Pokud by to bylo to stejné, tak využít záruky 14 dní na vrácení, nechat si vrátit peníze a koupit ho jinde. ;)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Lencucuna
Příspěvky: 20
Registrován: 6. 11. 2013 18:15
Zařízení: GoClever Quantum 4
Operátor: Vodafone

Re: Kazam Trooper2

Příspěvek od Lencucuna »

Přesně tak, už cestuje do Prahy. Prý mi pošlou obratem (dle slečny na Smarty Pointu tak příští středu) jiný. Ten Smarty Point je v prodejně O2 a tam je nejvíc zajímalo, proč jsem si vybrala neznámý telefon a né něco ze známých značek. No právě proto, jináč bychom všichni měli Nokii že?
Hodím sem pak, jak to dopadlo.

Díky za rady Lenka

Odpovědět