Přidej se

GoClever Quantum 4

LG, Sony, Pixel, Lenovo, Alcatel, OnePlus a další značky.
Uživatelský avatar
Androidě
Příspěvky: 882
Registrován: 23. 9. 2013 18:45
Zařízení: Motorola Moto X
Operátor: Kaktus (by T-Mobile)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od Androidě »

Já jsem jen zvědavý kdo a kdy se zde pochlubí, že už ho má a jaké budou první dojmy aby nepřišlo zklamaní...
Motorola Moto X 2014 (2nd Gen.) 16GB

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od mitsuu84 »

Tak zklamání si myslím max v případě,že by tele nepřišel.JInak GoClever aspoň co do tabletů tak dělá dobrý a levný kousky.Takže ani telefonu od nich bych se nebál.A podle poptávky je o něj velkej zájem.JInak na recenzi a první dojmu od někoho,kdo ho bude mít doma,sem taky zvědavej :D
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od michalkalensky »

tak odemě se recenze počkáte asi za dlouho když ho máma dostane k Vánocům to si ještě počkáte :lol: To bude někdo rychlejší než já :)
Četl jsem,že značka Goclever je nejvíce poruchová a nejvíce se reklamuje :roll: Tak snad tento vydrží :lol:

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od mitsuu84 »

Tak ale už si ho objednal,takže když ti příjde,určitě ho vyzkoušíš ne?Jestly funguje atd.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od michalkalensky »

to asi ne já ho ani rozbalovat nebudu :) Snad to do Vánoc vydržím ;) :lol:

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od mitsuu84 »

Tak to čučím :lol: .Většina lidí si minimálně zkontroluje balení,že tam je vše co tam bejt má a skrz možnost 14ti deního vrácení zboží bez udání důvodu,tu věc aspoň vyzkouší že funguje jak má atd.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od michalkalensky »

to jsem nikdy nedělál vždy jsem čekal do té doby než to ten dotyčný komu to dávám dostane :) Pokud by to byl telefon pro mě tak fajn hned jak přijde tak ho mám do 1 minuty zaplý a už instaluji app :lol: Ale když to mám jako dárek někomu jinému tak to přece nebudu rozdělávat ;)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od mitsuu84 »

Tím spíš bych zkontroloval balení a zkusil ho zapnout zda funguje,než pak někomu darovat nefunkční věc,kterou musí hned reklamovat a měsíč čekat na vyřízení reklamace.Zbytečnost,když ho můžu vyzkoušet zapnout já a popřípadě hned vrátit v 14ti denní ochrané lhůtě.Když to kupuješ v obchodě,taky ho tam vyzkoušíš jestly funguje,pak ti to šoupnou z5 do krabice a deš dom.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

mvlas
Příspěvky: 50
Registrován: 22. 10. 2013 18:19
Zařízení: GC Q4
Firmware: 622,ROOT,CWM Carliv
Operátor: Mobil CZ

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od mvlas »

Ja mam stejny problem - v utery v 1/2 12 by ho mohla privezt PPL ale rozbali a zkontroluje ho az odpoledne pritelkyne, pripadne mi preda darkovy poukaz na skinzone. Telefon uvidim az 24.12. :(

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od michalkalensky »

myslíte,že je ten poukaz na skinzone bude pouze jenom pro goclever ? Že bych si ho chtěl na Y300 :) Asi tam jde dát vlastní obrázek ne? :)

Odpovědět