Přidej se

GoClever Quantum 4

LG, Sony, Pixel, Lenovo, Alcatel, OnePlus a další značky.
michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od michalkalensky »

Zatím jsem ještě nikde neviděl,že by se už prodávala pouzdra nevíte něco o nich ? :)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od mitsuu84 »

Edituj příspěvky viz pravidla ;) .A ty k tomu telefonu dostaeš i ten poukaz?Na mall.cz o něm není ani zmínka co ted koukám
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od michalkalensky »

rád bych editoval ale pak nikdo nezjistí,že jsem napsal nový příspěvek :x Počkej stim poukazem jsem někde četl,že ho dostanu :)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od mitsuu84 »

A reagoval na to někdo?Ne,takže bys to měl furt jako poslední příspěvek.A ten poukaz dával mall na začátku října,když prodávali ty první kusy za zaváděcí cenu 1890Kč,tak měli akci,že k telefonu dávali poukaz na získání originálního polepu skrze SkinZone.cz a měli to i u telefonu napsaný.Ted to tam nikde není,takže ti poukaz nikdo nedá ;)
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od michalkalensky »

aha škoda tak nic no nevadí :)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od Exp »

Tak já v tomto Michala chápu. :) Já osobně kdybych koupil někomu v rodině telefon jako dárek, tak ho asi taky nebudu chtít otvírat. Chtěl bych aby si ho poprvé rozbalil příjemce a měl dobrý pocit z nového nerozbaleného telefonu. :) I když vydržet to by bylo těžké, takže kdoví. :lol:
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od Pavel »

Tak pokud bych to kupoval v obchodě tak bych to samozřejmě nerozbaloval(stejně by to rozbalil prodavač aby mi to předvedl).Pokud bych to ale kupoval přes net tak bych aspoň zkontroloval obsah balení. Pro jistotu že poslali to co jsem si objednal. V případě problému se pak dá zboží do 14-ti dnů vrátit. Když to rozbali až na vánoce tak už mu to těžko někdo vymění.Podle mě je lepší to hned zkontrolovat.
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od michalkalensky »

mno uvidíme ale asi si myslím,že to zkontroluji a zapnu :lol: Protože bych to do Vánoc nevydržel :lol:

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od Pavel »

Tak to matka stejně nepozná že jsi to rozbalil. A kdyby jo tak ji řekneš že jsi to musel zkontrolovat zda je vše v pořádku.
A když už ho budeš mít rozbaleny tak ho zapni a napiš sem první dojmy :D
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od mitsuu84 »

A navíc nevím jak to maj e-shopy,ale třeba když sem objednával telefon z e-shopu T-Mobilu,dovezlo ho PPL a přímo před ním sem to musel rozbalit a potvrdit že tam je vše v balení a že telefon nemá třeba rozbitej displej apod.Že to maj nakázaný přímo z T-Mobilu aby nedocházelo pak k hádkám zda poškození bylo už při převzetí a nebo až pak zacházením majitele,že mu třeba při vybalování spadl.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Odpovědět