Přidej se

GoClever Quantum 4

LG, Sony, Pixel, Lenovo, Alcatel, OnePlus a další značky.
Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od Exp »

Tak pak dej vědět až ti příjde jakej to na tebe udělá dojem. :) Pokud ho teda budeš nakonec rozbalovat.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Pepsinos
Příspěvky: 66
Registrován: 5. 11. 2013 9:55
Zařízení: GoClever QUANTUM 4
Operátor: t mobile

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od Pepsinos »

mám telefon od čtvrtka,první android a dost se v tom plácám,moje postřehy zatím,telefon při automatickém jasu poblikává a docela dost,stejně jako píše v polské recenzi,při běžném užívání max den baterka,navigace velmi nespolehlivá,co chvilka se ztratí poloha,hledá dlouho polohu atd.zkusím vychytávky od polské recenze a uvidíme,jinak spokojenost,displey viditelný i na přímém slunci

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od mitsuu84 »

Jenom k tý baterce,většina androidů je jednodenní zařízení.Ráno sundáš z nabíječky a večer na nabíječku vracíš.Ovšem záleží ale taky na používání,s omezenejma mobil datama atd dosáhneš vyšší výdrže.Ted určitě telefon nedáš z ruky jak na něm vše zkoušíš,kor když to je tvůj první android,takže výdrž den není zas tak špatná ne?
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od Exp »

Zkus se mrknout tady: viewtopic.php?f=4&t=71

Vhodným nastavením by to mohlo jít trošku prodloužit. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

romeno
Příspěvky: 4
Registrován: 3. 11. 2013 20:30
Zařízení: Goclever quantum 4
Firmware: 4.2.2

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od romeno »

Tak bracha mi tam hodil launcher xperia Z ultra . Telefon je ted jeste sviznejsi a pro me prehlednejsi , jelikoz jsem predtim vlastnil xperii Tipo :-)
Takze urcite doporucuji :-)

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od davehanz »

Pritelkyne ma prave taky sony xperia tipo,porad jenom na nej nadava,je maly,pomaly,pise se na nem hrozne,prookupuju tento foun,jsemna nej moc zvedavy :-)
Naše forum, vaše forum :-)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od mitsuu84 »

Vidíš a tos chtěl původně Aligátora,kterej dle mě by byl pomalejší jak Tipo :D .A my teda Tipo doma máme a zas taková katastrofa to není,jede docela svižně.A kámoška má Tipo dual a nedá na něj dopustit,hlavně skrz výdrž baterky a že je malej.Ale každopádně na GoClevra nemá a pořád sem docela překvapenej a v údivu z toho výsledku testu v AnTuTu :lol:
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od michalkalensky »

tak telefon mám doma u je rozbalený a všiml jsem si,že jsem dostal kartu kde jsem odkazán na kryt na skinzone ale nikde ten unikátní kod nemohu najít nevíte kde je? :)

První dojmy luxus! :) Hned po zapnutí byl největší obdiv v tom,že má krásný displej na co nejvyšší jas než Y300 takže určitě má lepší displej než Y300! :) Poté taky má lepší android 4.2 se vším všudy a Y300 boužel jenom 4.1 :( Ale naopak co mě zatím nepotešilo je to když jsem uviděl to zpracování telefonu! :( Je z nějakého levného plastu,reproduktory jsou cca 2 mm na každé straně skryté displejem (sklo) takže špatně udělaný sklo a pak je také led dioda nakřivo :( Ale nejvíc mě tedy potešil ten skvělí displej!! ;) Přemýšlím,že bych zkusil máme říct,že bych jí dal Y300 a Goclever si nechal ! :)

Časem napíši nějakou pořádnou recenzi ;) Máte nějaké dotazy?

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od mitsuu84 »

:lol: Já si to myslel že to nevydržíš a že i přes tvrzení jak dárek nerozbalíš,se na něj hned vrhneš :lol: A to zpracování,hold někde se šetřit musí a za 2100kč musí člověk počítat s nějakejma "nepodělkama".Ale zas lepší je mět trocha horší plasty a kvalitní displej a HW než mět kvalitní spracování a displej a HW bejt šuntovej.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od michalkalensky »

nevíte tedy jak to je stím vouchrem od skinzone? :)

Odpovědět