Přidej se

GoClever Quantum 4

LG, Sony, Pixel, Lenovo, Alcatel, OnePlus a další značky.
mvlas
Příspěvky: 50
Registrován: 22. 10. 2013 18:19
Zařízení: GC Q4
Firmware: 622,ROOT,CWM Carliv
Operátor: Mobil CZ

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od mvlas »

Ja uz ho mam taky 2 hodiny doma, ale jeste stale odolavam ho rozbalit. Cekam az prijde pritelkyne a ta mi ho zkontroluje. A asi i vezme a da mi ho opravdu az k vanocum :?

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od mitsuu84 »

Koukám že se nam to tu docela rozrůstá o majitele tohodle smartphonu :-)
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od michalkalensky »

mvlas píše:Ja uz ho mam taky 2 hodiny doma, ale jeste stale odolavam ho rozbalit. Cekam az prijde pritelkyne a ta mi ho zkontroluje. A asi i vezme a da mi ho opravdu az k vanocum :?
když tak prosím zkus nějak od manželky zjisti zeptej se jí jak to tam má stím voucherem na skinzone :) Díky ;)

EnderW
Příspěvky: 19
Registrován: 22. 10. 2013 11:57
Zařízení: GoClever Quantum 4
Firmware: QM7 2.2
Operátor: O2 (Modré volání)

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od EnderW »

Mitsuu84, jdi do něj, ne? Svou Y300 prodej na Aukru za víc než stojí Quantum, lidi jsou blbí :D

Fakt, teď se tam prodala G300 po záruce za "2 600" !!! Jsem na to čuměl jak puk...

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od mitsuu84 »

Tak ja sem z Y300 spokojenej a kor ted kdyz uz na ni běží CM 10.1,CM10.2 a uz se pracuje i na androidu 4.4 :-) .Ale zas bych lhal kdybych tvrdil ze sem nad tim neuvazoval :-)
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

mvlas
Příspěvky: 50
Registrován: 22. 10. 2013 18:19
Zařízení: GC Q4
Firmware: 622,ROOT,CWM Carliv
Operátor: Mobil CZ

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od mvlas »

to michalkalensky

s tim voucherem jsem taky zvedavy jak to bude. Telefon mam z mall.cz jeste za puvodni cenu 1890,- ale kdyz jsem objednaval uz voucher na skinzone uveden nebyl. Az budu vedet napisu. Jinak ted pisu z PC kde mam z USB flash spusteny Android 4.3. Puvodne jsem byl take rozhodnuty pro Y300...

Tak uz je rozbaleno. Zadny kupon pritelkyne nenasla, v krabici byla pouze ochrana folie na display baterka kabely sluchatka a nabijecka
Naposledy upravil(a) mvlas dne 5. 11. 2013 15:13, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od Exp »

Kluci, měli byste zájem o samostatnou sekci pro Quantum 4? :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od michalkalensky »

Mvlas: Tak to je divný :D Já mám nějaký letáček ze skinzone ale nikde na něm nění napsaný ten unikátní kod takže to je asi jenom nějaká reklama! :x

Exp: Určitě to založ a co nejdříve,už mám připravené screenshoty tak abych je měl kam vkládat ;) :lol: A hlavně u se také vrhni na tu úpravu fóra-toho obrázky a popisku ;)

EDIT: Už mě táta řiká abych mu ten telefon dal a nehrál si :lol: Chce aby to bylo překvapení pro mámu :)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od Exp »

Možná už máš tu várku bez voucheru. Pokud to teda dávali jen k té předobjednávce. A je tam jen reklama, kde si to můžeš koupit. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: GoClever Quantum 4

Příspěvek od Exp »

Tak hotovo. :) Samostatná sekce založena. Večer to ještě trochu vylepším (ikonu apod.) + přidám základní témata (technické parametry apod.). viewforum.php?f=34
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět