Přidej se

Můj Vodafone

Windows fórum, obecná diskuze, hry, aplikace apod.
Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Můj Vodafone

Příspěvek od mitsuu84 »

Aplikace Můj Vodafone vám umožní jednoduchý přístup k vašemu účtu. Stačí se přihlásit svým telefonním číslem a heslem a informace máte jak na dlani.Aplikace je k stažení zdarma

V Aplikaci najdete:
- Můj Tarif - informace o tarifu
- Chytrý přehled - informace o útratě za služby Vodafonu
- Čerpání minut, SMS a dat - informace o čerpání hlasového, SMS a datového balíčku
- Poslední Vyúčtování a Informace o kreditu - stav úhrady, výše posledního Vyúčtování a stažení Vyúčtování v PDF (tarifní zákazník), výše kreditu a jeho vypršení (zákazník s předplacenou kartou)
- Detail Vyúčtování – podrobnosti o Vašem posledním Vyúčtování jednoduše a přehledně (tarifní zakazník)
- Zakoupení dodatečného objemu dat: dokoupení dodatečného FUP limitu pro váš datový balíček
- Možnost platby Vyúčtování nebo dobití kreditu platební kartou
- Roamingová kalkulačka – výpočet útraty za používání mobilního telefonu v zahraničí
- Centrum péče – nejčastější dotazy a témata, vyhledání odpovědi na vše, co se týká služeb Vodafone (pouze v české verzi)
- Dobití kreditu kupónem – možnost navýšení kreditu pomocí dobíjecího kupónu
- Moje zprávy - zprávy o všem důležitém z Vodafonu. Nové služby, speciální nabídky, soutěže nebo rady (pouze v české verzi)

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

Odkaz na WP Store je TADY
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Odpovědět