Přidej se

QONQR

Windows fórum, obecná diskuze, hry, aplikace apod.
Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

QONQR

Příspěvek od Puget »

QONQR je geolokační hra, kde zabíráte takzvané zóny tím, že tam posíláte svoje boty (nemyslím tím boty na nošení... hmmm. roboty/nanoboty? :P).

V této hře jsou 3 frakce - Legion, Faceless a Swarm (zní to jako něco z uTorrentu :D). Na začátku hry si vyberete svojí frakci a za ni zabíráte území po celém světě, respektive kam až dosáhnete, pravděpodobně budete útočit maximálně na 49km vzdálená místa, dále se to zdrojově nevyplácí.

Vylepšovat se tam můžete pomocí Creditů, které získáte ze základen (Base), ty si můžete založit v zónách (i nepřítele, ale generují o polovinu méně Creditů). Abyste si založili základnu musíte v té zóně být.

odkaz na hru, snad to funguje :D

Pokud chcete bonus 2 kostky do startu tak můžete napsat moje jméno jako toho kdo vás rekrutoval, co jsem tak vypozoroval tak mě to nedává nic, maximálně snad achievment jestli dosáhnete levelu 100. Jmenuji se tam Fuurinkazan.

Jenom tak mimochodem, hra mě už pomalu přestávala bavit, tak zaútočil jsem tam na jednoho z nejsilnějších hráčů tam... no a tak nějak mě teď zabírá... takže by se mi pomoc celkem hodila :D aspoň je o co hrát zase. Hraju za Legion to je asi ta nejslabší frakce. :P

//dlouho jsem žádný téma nepsal, takže už jsem vypadl z cviku :P nevím co dál napsat.

LEGIE DO TOHO! :twisted:
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Odpovědět