Přidej se

THL T6S

LG, Sony, Pixel, Lenovo, Alcatel, OnePlus a další značky.
Uživatelský avatar
Luciášek
Příspěvky: 24
Registrován: 1. 2. 2014 12:49
Zařízení: THL T6s
Operátor: Blesk
Bydliště: Brno

Re: THL T6S

Příspěvek od Luciášek »

Díky :-) no zatím se jen seznamujem, ale počáteční oťukávání, jde zatím dobře :-) jen teda vibrace při stisku kkávesy zní jako něco mezi praskáním bublinkové folie a přesypávání se kuliček hrášku v plastové dóze :D věřím, že to bude pro všechny velmi cenná informace :D

Labi
Příspěvky: 4
Registrován: 2. 10. 2014 23:17

Re: THL T6S

Příspěvek od Labi »

Zdravím, smím prosím vědět z jakého webu byl tel. zakoupen a zda vše proběhlo ok?

Uživatelský avatar
Luciášek
Příspěvky: 24
Registrován: 1. 2. 2014 12:49
Zařízení: THL T6s
Operátor: Blesk
Bydliště: Brno

Re: THL T6S

Příspěvek od Luciášek »

Kupovala jsem ho na TS Bohemia eshopu za cenu 3299,- a vsechno v pohode, zaruka 2 roky, overenej eshop, takze by nemel byt problem ani s pripadnou reklamaci...

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: THL T6S

Příspěvek od Exp »

Nedávno jsem se díval na jeden zajímavej unboxing a zaujalo mě kolik věcí bylo v té krabičce. Vytáhnul tam mimo standardní příslušenství (nabíječka, sluchátka, kabel) obal, fólii na displej, paměťovou kartu 8 GB, dokonce 2 baterky 1900 mAh atd. Přitom třeba na Aliexpressu je u něj uvedená jen jedna baterka a karta žádná.



Co všechno bylo v balení tady té české verze? Jinak pěkná cena a v TS Bohemia mají na všechno dopravu zdarma. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: THL T6S

Příspěvek od michalkalensky »

Mám dojem a někde jsem to i četl, že ty věci navíc jak píšeš tak ty se dávali pokud jsi telefon v nějakém obchodě předobjednal :)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: THL T6S

Příspěvek od mitsuu84 »

Kryty,folie atd dávaj většinou jen v čínských e-shopech prodejci,viz co sem dostal k Honoru,nebo bratránek k Lenovu atd.A u T6S PRO si myslím že sou dvě baterky základ balení,maj to tuším i na thl ofiko webu.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Luciášek
Příspěvky: 24
Registrován: 1. 2. 2014 12:49
Zařízení: THL T6s
Operátor: Blesk
Bydliště: Brno

Re: THL T6S

Příspěvek od Luciášek »

No já tam měla jen klasiku, telefon, nabijecku, baterku, sluchatka a uzivatelskou prirucku, no :-/ :D ale tak zase jsem se bala primo z ciny, aby s tim nebyly nejaky problemy u reklamace :D

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: THL T6S

Příspěvek od mitsuu84 »

Tak moje prvni dojmy s THL.Vypadá pěkně a docela dobře padne do ruky.Distributor je Lion mobile.Telefon ma čistej android a system běží hezky svižně.Gps šlape, jen prvni fix klasicky trval dýl ;-). Wifi atd to chytá pěkně. Foťák není žádná sláva,ale na momentky stačí. Jen když to srovnam s honorem,tak na thl je focenej objekt daleko bliz jak u honora.Led dioda sviti docela slabě. Displej to ma opravdu krasnej,luxusni podani barev atd,ale kdyz ho polozim vedle HD displeje,je videt že ma THL nižší rozlišení (vetsi ikony,rozlozeni atd).Jinak displej parada.Notif dioda na zmeskany udalosti blika jen červeně (nebo jde zmenit barva) coz by mě furt desilo ze je mobil vybitej :-D. Zvuk ze zadniho repracku je peknej,bez šumu,jen se mi zda tichej.Jinak za ty penize si myslim že dobrej kup,je to povedenej telefonek.

A tady srovnani THL Vs Honor Vs Lg

ObrázekObrázekObrázek

EDIT:zkoušel sem AnTuTu a docela me Thl překvapilo ..

THL T6S
Obrázek

Huawei Honor 3C
Obrázek

A ted sem si vsiml ze v nastaveni fotaku je predni kamerka nastavitelna od QVGA do 2mpx (zaklad na ofiko webu je 0.3mpx) a zadni od 1mpx do 13mpx (zaklad je 5mpx dle krabicky a webu)
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

frederik.vlkason
Příspěvky: 2
Registrován: 15. 10. 2014 17:02
Zařízení: Xiaomi Mi3

Re: THL T6S

Příspěvek od frederik.vlkason »

ahojte

nemůžete mi někdo poskytnout soubor Scatter pro THL T6S. Nějak jsem si telefon bricknul a nejde mi to obnovit a SP Flash Tool v3.1 mi nechce načíst žadný scatter pro MTK6582.


Moooooc děkuji

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: THL T6S

Příspěvek od mitsuu84 »

Scatter pro THL T6S by měl bejt ke stažení třeba tady http://grungemann.blogspot.cz/2014/08/h ... t-thl.html
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Odpovědět