Přidej se

Lenovo PB2 650M PHAB2

LG, Sony, Pixel, Lenovo, Alcatel, OnePlus a další značky.
Jardavoda
Příspěvky: 3
Registrován: 29. 9. 2018 11:53
Zařízení: Lenovo PB2 650 M Phab2

Lenovo PB2 650M PHAB2

Příspěvek od Jardavoda »

Dobrý den, u tohoto mobilu mně nijak nejde přesun nainstalovaných APLIKACÍ z interní paměti na zformatovanou SD kartu. Stáhl jsem si i z G-Play aplikaci, ale ani s ní se mně to nepodařilo. Měl by prosím někdo pro mne jako laika radu a srozumitelný návod, jak dál ??? Díky předem.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Lenovo PB2 650M PHAB2

Příspěvek od Exp »

Ahoj, u starších verzí Androidu se dalo v nastavení aplikací přesouvat na SD kartu, ale aplikace to musela podporovat. U novějších už to v základu většinou nejde. Bylo by potřeba rootnout telefon a pak třeba Link2SD.

Nevím jakým způsobem telefon používáš, ale laikovi bych spíš doporučoval (na telefonech s menší interní pamětí) odinstalovat některé nepotřebné aplikace nebo hry, použít odlehčené verze aplikací (např. Facebook Lite, Youtube GO atd.), přesunout na kartu třeba mapy apod., celkově uvolnit místo. Ono to interní úložiště je rychlejší a spolehlivější než SD karty, aplikace je obecně lepší mít tam. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Jardavoda
Příspěvky: 3
Registrován: 29. 9. 2018 11:53
Zařízení: Lenovo PB2 650 M Phab2

Re: Lenovo PB2 650M PHAB2

Příspěvek od Jardavoda »

Zdravím a moc děkuji, jen malý dodatek - když si v počítači přesunu na SD kartu aplikaci Sygic, bude mně fungovat ? Dík

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Lenovo PB2 650M PHAB2

Příspěvek od Exp »

U oficiální verze to funguje, přesunout celou složku Sygic z interní paměti na SD kartu. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Jardavoda
Příspěvky: 3
Registrován: 29. 9. 2018 11:53
Zařízení: Lenovo PB2 650 M Phab2

Re: Lenovo PB2 650M PHAB2

Příspěvek od Jardavoda »

Velký dík za pomoc, snad také na něco přijdu sám ......

Odpovědět