Přidej se

Oficiální odemčení bootloaderu+TWRP+root

Hotové návody, tipy a postupy. Jak na to.
Hejbys 2
Neregistrovaný uživatel

Re: Oficiální odemčení bootloaderu+TWRP+root

Příspěvek od Hejbys 2 »

Jojo vše jak má být, ale stejně mi to pořád píše : Submission faild ...Incorrect product information, please try again

Hejbys 2
Neregistrovaný uživatel

Re: Oficiální odemčení bootloaderu+TWRP+root

Příspěvek od Hejbys 2 »

Jojo vše jak má být, ale stejně mi to pořád píše : Submission faild ...Incorrect product information, please try again

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Oficiální odemčení bootloaderu+TWRP+root

Příspěvek od Puget »

Podle toho co píšeš, tam dáváš špatné údaje. Zkusil bych to znova nebo bych Huawei poslal rovnou mail.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Tomas
Neregistrovaný uživatel

Chyba při bootloaderu

Příspěvek od Tomas »

Dobrý den, chtěl bych se poradit/zeptat když zadám všechny udaje k Huawei Y300 a dám ok tak vše v pořádku. Napíše že do 3dnů to bude a poslal jsem to v PO ve 12:00 a Furt to namám aji před tydnem jsem to skoušel a nic... Nevíte co stím mam udělat?? Dškuji moc :)

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Oficiální odemčení bootloaderu+TWRP+root

Příspěvek od Puget »

Zkus jim poslat mail na adresu mobile@huawei.com podle tohoto screenshotu. Akorát změň ty údaje např. z G300 na Y300 atd. Pár lidem z sekce G300 to takhle zafungovalo.

https://smartforum.cz/download/file.php?id=135&mode=view

EDIT: Nejsem žádný skvělý angličtinář, takže tam určitě budou nějaké chyby v gramatice, pokud ti jde angličtina, tak to trochu ještě uprav, aby to bylo správně. :)
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

hejbys
Příspěvky: 15
Registrován: 29. 5. 2013 13:40
Zařízení: Huawei ascend Y300
Operátor: T-mobile

Re: Oficiální odemčení bootloaderu+TWRP+root

Příspěvek od hejbys »

diky za pomoc, ale po par hodinach klikani to nakonec proslo...

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Oficiální odemčení bootloaderu+TWRP+root

Příspěvek od Puget »

Tak to máš štěstí. :)
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

hejbys
Příspěvky: 15
Registrován: 29. 5. 2013 13:40
Zařízení: Huawei ascend Y300
Operátor: T-mobile

Re: Oficiální odemčení bootloaderu+TWRP+root

Příspěvek od hejbys »

Jojo prekvapilo me to a i to ze jeste ten den prislo cislo...

Slaky
Neregistrovaný uživatel

Re: Oficiální odemčení bootloaderu+TWRP+root

Příspěvek od Slaky »

Zdravím mám dotaz po root telefonu jsem odistaloval složku telefon provider...a od te doby mi telefon píše aplikace telefon bohužel přestala pracovat... reset jsem dělal...a zálohu nemám prosím o radu ... :-)

Uživatelský avatar
policak
Příspěvky: 157
Registrován: 23. 6. 2013 13:36
Zařízení: VF Smart ultra 6
Firmware: Stock

Re: Oficiální odemčení bootloaderu+TWRP+root

Příspěvek od policak »

Pro tebe je jediná rada, kup si Nokii s WP nebo jinou značku, kde uživatel nemůže nic v systému změnit. 8-)

Odpovědět