Přidej se

Oficiální návod

Hotové návody, tipy a postupy. Jak na to.
Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Oficiální návod Y300

Příspěvek od Exp »

Ahoj. Počasí potřebuje k aktualizaci připojení k internetu. Je jedno, jestli přes wifi (např. domácí internet) nebo přes data operátora (záleží co je dostupné).
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

monna101
Neregistrovaný uživatel

Re: Oficiální návod Y300

Příspěvek od monna101 »

Ok děkuji,poradil bys mi ještě,jaká je chyba,že mi nejde najet na net přes wifi,zadám heslo,uloží se to a pak mi to napíše problém s ověřením....nevím kde je chyba a nevím si s tím rady

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Oficiální návod Y300

Příspěvek od Exp »

Zadáváš určitě správně heslo? Pokud jsou správně zadané přihlašovací údaje, mělo by to fungovat. Pak může být ještě nějaké omezení na routeru (třeba na známé mac nebo IP adresy apod.).
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

monna101
Neregistrovaný uživatel

Re: Oficiální návod Y300

Příspěvek od monna101 »

No já mám tam totiž mezi slovama pomlčky,tak nevím,jestli to nezadávám špatně,jestli to na té klávesnici neznamená mínus

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Oficiální návod Y300

Příspěvek od Puget »

Pomlčka, mínus, neměl by v tom být rozdíl.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

barca
Neregistrovaný uživatel

Re: Oficiální návod Y300

Příspěvek od barca »

Ahoj mohl by mi nekdo poradit jak zmenit styl pisma?najecu do motivu,zadam posledni moziv kde je styl pisma umoznen,pak dam prizpusobit motiv,tam si kliknu na styl pisma,ukaze se ze zmena probehne po restartu telefonu dam restart a pri znovu zapnuti porad nemuzu najit uz si nevim rady poradi mi nekdo?diky

Siskin
Neregistrovaný uživatel

Re: Oficiální návod Y300

Příspěvek od Siskin »

Ahoj, mám problém s foťákem rozhodně nedělá kvalitní fotky. Na displayi telefonu dobrý, ale jak to stáhnu do PC hrůza. Snad něco dělám já špatně. Poradí mi někdo?
Díky

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Oficiální návod Y300

Příspěvek od Puget »

Zkus se trochu pošťourat v nastavení/kvalita snímku a třeba i velikost snímku. Možná to pomůže.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

roman
Neregistrovaný uživatel

Re: Oficiální návod Y300

Příspěvek od roman »

Ahoj. Potřeboval bych poradit s vkládáním fotek ke kontaktům. Když vyberu fotku "klikunu na fotku ...dám Nastavit fotku jako... vyberu dát ke Kontaktu, ale žádné kontakty mi to nenajde a přitom tam mám 40 lidí neví co s tím ? děkuju za odpověd :)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Oficiální návod Y300

Příspěvek od Exp »

Máš ty kontakty v paměti telefonu? :) Na simce to přiřadit nejde.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět