Přidej se

Hack OEMINFO Downgrade

Hotové návody, tipy a postupy. Jak na to.
Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Hack OEMINFO Downgrade

Příspěvek od mitsuu84 »

Já nevím,já jedu na B196 a problémy co do volné RAM nemám a to mám zasekanej telefon x desítkama aplikací atd.Taky sem na začátu uvažoval o nulování IMEI,pač sem chtěl general verzu B175,ale pak sem to radš odemkl a jedu na custom rom a spokojenost
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Androidě
Příspěvky: 882
Registrován: 23. 9. 2013 18:45
Zařízení: Motorola Moto X
Operátor: Kaktus (by T-Mobile)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hack OEMINFO Downgrade

Příspěvek od Androidě »

Nj...je to riziko, ja jej podstoupil ale nastesti to telefon prezil a zminene problemy dam myslim do poradku.

Takze jsem flashnul ten opravny soubor po rootu ze slozky Y300-Boot-B176/install-windows a pro zmenu nejde vubec GSM modul (fotak uz jo :lol: ), proste neni signal "jen tisnova volani"...se picnu :)
Doted lituji ze jsem vubec chtel downgradovat...budu se snazit nahodit zpet 196ku, protoze tohle uz je o nicem, telefon slapal perfektne, nevim co me to popadlo s tou RAMkou...rozdil tam je par MB a ja kvuli tomu riskji s Hack OEMINFO a nulovanim IMEI...to nebyl dobrej napad, ted uz to vim, pokud se vse podari a dam telefon do stavu v jakem byl kaslu na jakekoliv rootovani,customy,twrp a podobne...jako tohle absolvovat znovu opravdu nechci, rad bych telefon taky nekdy pouzival :o ;)

EDIT:
:arrow: KONECNE RESENI nakonec bylo nahrat z sd oficialni a nejnovejsi B196, ta prepsala ROOT a snda smazala vse co v telefonu po mch pokuech zustalo, Y300 uz funguje jak ma :) ;) ;)

Pro vsechny zajemce, co by chteli pomoci tohoto navodu downgradovat na jinou verzi ROM, dobre se rozmyslete zda to opravdu potrebujete a nebude pro vas lepsi reeni odemknuti BL a flash pres TWRP recovery, nebo zustat na originalni ROM.
Proctete prispevky co jsem psal vcera a dnes a uvidite ze zahravat si s nulovanim IMEI neni zadna legrace a mohou nastat problemy.
Motorola Moto X 2014 (2nd Gen.) 16GB

Odpovědět