Přidej se

[ROM] C-RoM-MIX V7.1 (AOSB + CARBON + PAC)

Oficiální firmwary, custom ROM, kernely ap.
Uživatelský avatar
itomisak
Příspěvky: 301
Registrován: 14. 6. 2013 10:34
Zařízení: S7 EDGE
Firmware: Original
Operátor: Vodafone
Bydliště: Dobříš

Re: [ROM] C-RoM-MIX V5.8 (AOSB + CARBON + PAC)

Příspěvek od itomisak »

Tak jsem zpátky na Mixu ... Slimkat mi nějak nevyhovoval ... třeba ta jejich klávesnice bez české nápovědy ... chyběl mi POCKET mod ... a tak všechno možný ... prostě MIX je MIX ...
Udělal jsem instalaci i s formátováním sdkarty a všeho ostatního a uvidíme jak pošlape ...
SamSung S7edge

Uživatelský avatar
myg74
Příspěvky: 663
Registrován: 1. 10. 2013 12:39
Zařízení: Lenovo P70-A
Firmware: zatím S133
Operátor: T-Debile
Bydliště: u mé lásky

Re: [ROM] C-RoM-MIX V5.8 (AOSB + CARBON + PAC)

Příspěvek od myg74 »

Tak vitej zpět. At ti to šlape.já na ni jedu myslím paty den(nepočítám to) a žádný restart,baterka v pohodě.

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: [ROM] C-RoM-MIX V5.8 (AOSB + CARBON + PAC)

Příspěvek od mitsuu84 »

Jinak na ofiko webu téhle ROM je už verze C-ROM 5.9 ,takže brzo asi bude aktualizace i na naše mašinky ;)
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
LukasA
Příspěvky: 388
Registrován: 6. 1. 2014 22:20
Zařízení: Huawei Ascend y300
Firmware: Náhodná KitKat ROM
Operátor: O2

Re: [ROM] C-RoM-MIX V5.8 (AOSB + CARBON + PAC)

Příspěvek od LukasA »

Je to moje druhá ROM po slimkatu co jsem vyzkoušel.. je rychlá ale ikdyž má spoustu nastavení je spousta věcí co neumí..
při pustěné hudbě a zhasnutém displeji nejde zvyšovat/snižovat hlasitost nebo nejde dát do listy vlastního zástupce a jiné..
ještě jsou tu jiné věci co se mi nelíbí ale také jsou tu věci které se mi líbí.. upozornění na zam. obr. .. možnost průhledné zam. obr. a jiné.. i přesto se vracím k Slimkatu

Uživatelský avatar
myg74
Příspěvky: 663
Registrován: 1. 10. 2013 12:39
Zařízení: Lenovo P70-A
Firmware: zatím S133
Operátor: T-Debile
Bydliště: u mé lásky

Re: [ROM] C-RoM-MIX V5.8 (AOSB + CARBON + PAC)

Příspěvek od myg74 »

Nechci Ti vnucovat používání téhle ROM,ale příště bud konkrétnější. Já používám ROCKET PLAYER a pokud mám zamčený displej a zmacknu tlačítko hlasitosti a displej se rozsvítí a hlasitost se zvýší nebo sníží a navíc v lockscreenu můžu ovládat (pauza/skladba vpřed nebo vzad) a do které listy si nemůžeš přidat vlastního zástupce?

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: [ROM] C-RoM-MIX V5.8 (AOSB + CARBON + PAC)

Příspěvek od michalkalensky »

S těmi zástupci myslel přidat si třeba nějakou app do této nav. lišty

Obrázek

Mě zase na SlimKatu vadí, že si na zam. obrazovku nemohu dát žádný jiný widget než dashclock a pak také v seznamu spuštěných aplikací není tlačítko na ukončení všech app :( Sice oba dva nedostatky vyřeší GravityBox ale zase kvůli tomu instalovat další aplikace...
Naposledy upravil(a) michalkalensky dne 15. 4. 2014 22:08, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: [ROM] C-RoM-MIX V5.8 (AOSB + CARBON + PAC)

Příspěvek od mitsuu84 »

Widget jde menit v lockcreenu ve Slimkatu ;-) A tady si v C-Rom tak se drž tématu ;-)
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
myg74
Příspěvky: 663
Registrován: 1. 10. 2013 12:39
Zařízení: Lenovo P70-A
Firmware: zatím S133
Operátor: T-Debile
Bydliště: u mé lásky

Re: [ROM] C-RoM-MIX V5.8 (AOSB + CARBON + PAC)

Příspěvek od myg74 »

To je debata o ničem,když v každé ROM je něco pro a proti.
Co se týče těch aplikací, tak to jako v Slimkatu nejde a ani kontakt si tam nedáš,ale jak jsme uvedli v návodu, můžeš použít APPBAR,kde si můžeš dat kteroukoliv aplikaci a máš je kdekoliv k dispozici!!!

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: [ROM] C-RoM-MIX V5.8 (AOSB + CARBON + PAC)

Příspěvek od mitsuu84 »

To stejný jde i přes OmniSwitch.Tam si taky jde dat oblíbený aplikace a máš je vždy po ruce ;)
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Vlczek
Příspěvky: 30
Registrován: 25. 5. 2013 12:07
Zařízení: Huawei Ascend Y300

Re: [ROM] C-RoM-MIX V5.8 (AOSB + CARBON + PAC)

Příspěvek od Vlczek »

Hoj dva dotazy. Jedu na ní už pár dnů a zatím bez restartů nebo nějakých chyb. Sice lepší výdrž byla u MIUI, ale to neni KK takže to se dá.
Jinak ty dotazy. Jak zprovoznit průhlednost te systémové lišty. Přes option C rom mi to nefunguje. A jak to zkusím editovat v souboru build.prop. tak se mi to vždycky vrátí na hodnotu true a nezůstane tam false. (kde dělm chybu)
Dá se nějak změnit v lockscreenu ty hodiny. případně přidat widget ?

Odpovědět