Přidej se

[Rozcestník] Oficial/Custom ROM, mody...

Oficiální firmwary, custom ROM, kernely ap.
Uživatelský avatar
myg74
Příspěvky: 663
Registrován: 1. 10. 2013 12:39
Zařízení: Lenovo P70-A
Firmware: zatím S133
Operátor: T-Debile
Bydliště: u mé lásky

Re: [Rozcestník] Oficial/Custom ROM,mody..

Příspěvek od myg74 »

Stejně je tohle rozcestník a o samostatných ROM jsou vlákna. Procti si a hlavně musíš zkusit. Každému vyhovuje něco jiného a co mám zjištěno,ne každý telefon ma stejný hardware potažmo baterii. Taky jsem koukal jak někdo jede 4dny bez nabití....to bych ho musel zavřít do trezoru a neblbnout s nim...asi bych pak rovnou mohl mít "hloupý telefon"....a to fakt ne. Den mi ted můj hjuvej y300 vydrží a to mi stačí...zatim

Harmancek
Příspěvky: 10
Registrován: 11. 11. 2013 18:00

Re: [Rozcestník] Oficial/Custom ROM,mody..

Příspěvek od Harmancek »

neviete o nejakom móde pomocou ktorého by sa dal status bar zmeniť na priesvitný? :?:

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: [Rozcestník] Oficial/Custom ROM,mody..

Příspěvek od michalkalensky »

o té průhledné notifikační liště jsem něco četl ale myslím, že to dostupné od androidu 4.4 KitKat že ano? A když se nahodí nějaká rom s kitkat na y300 tak to tam je?

Harmancek
Příspěvky: 10
Registrován: 11. 11. 2013 18:00

Re: [Rozcestník] Oficial/Custom ROM,mody..

Příspěvek od Harmancek »

nie je to len v KitKate majú ju aj niektoré custom romky s nižším androidom...ale ja romku veľmi meniť nechcem, rád by som ostal pri stock..len by som si chcel troška upraviť vzhľad, preto sa pýtam či sa to dá nejako spraviť

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: [Rozcestník] Oficial/Custom ROM,mody..

Příspěvek od michalkalensky »

něco sem našel ale jestli to bude fungovat na Y300 to už budeš muset vyzkoušet ;)

http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1723417
http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1983367 --- tady si mužeš změnit i barvu lišty
http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1995320

Co zkusit stáhnout Apex Launcher TADY píšou, že je tam průhledná lišta z 4.4 KitKat

Harmancek
Příspěvky: 10
Registrován: 11. 11. 2013 18:00

Re: [Rozcestník] Oficial/Custom ROM,mody..

Příspěvek od Harmancek »

tak všetko to je na SGS III tak asi to nepôjde ale dík za snahu ;)
a k launcheru..som zvyknutý na emotion ui nechcem iný launchcer :D

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: [Rozcestník] Oficial/Custom ROM,mody..

Příspěvek od michalkalensky »

jj je to na samsung S3 ale třeba to půjde :) Také se mi emotion líbí ale nepoužívám ho protože je možné mít ve složce pouze do 16 app a to bych musel mít na ploše milion složek :x A upravit to prý nejde jsem četl :roll:

kratales
Příspěvky: 48
Registrován: 3. 8. 2014 9:21
Zařízení: Huawei G630
Firmware: B112 Vodafone
Operátor: Tesco Mobile

Re: [Rozcestník] Oficial/Custom ROM, mody...

Příspěvek od kratales »

Zdravím pánové,

mám dotaz. Přítelkyně má Y300 a ten telefon je otřesnej, šíleně se seká, při psaní SMS než vyjede klávesnice to trvá, při vytáčení se objevuje hovor ukončen a musí restartovat atd...atd.... Ten telefon mi přijde absolutně nepoužitelný. Po Wipe sice chvíli šlape, ale po chvilce je to zase dokola.

Poraďte prosím tip na nějakou ROM, která bude šlapat a nebude dělat problému. Zkoušel jsem kdysi CM apod.. ale to bylo z bláta do louže.

Díky moc :)

Uživatelský avatar
LukasA
Příspěvky: 388
Registrován: 6. 1. 2014 22:20
Zařízení: Huawei Ascend y300
Firmware: Náhodná KitKat ROM
Operátor: O2

Re: [Rozcestník] Oficial/Custom ROM, mody...

Příspěvek od LukasA »

To tam bude mít samé messengery apod kravinky co žerou tuny RAM ale to mají u Y300 smůlu.. :)
Spíš než CM je lepší SlimKat + Greenify + hibernace všech app => a telefon je rychlý.. Aspon teda u mě, protože já rozhodně nepotřebuju furt být na tich messegerech
ono spíš než telefonem to taky bude rukama a tam je ten kámen úrazu. jí je třeba uplně jedno že tam má facebook i mesenger, které zadýchají i některé telefony s 1GB RAM, ale potom si nemůže stěžovat

Uživatelský avatar
itomisak
Příspěvky: 301
Registrován: 14. 6. 2013 10:34
Zařízení: S7 EDGE
Firmware: Original
Operátor: Vodafone
Bydliště: Dobříš

Re: [Rozcestník] Oficial/Custom ROM, mody...

Příspěvek od itomisak »

Mám Y300 ... používám ty messengery a XichtKnížky a podobně a telefon se sice občas seká (a vím že je to tím) ale taky se to znatelně zlepšilo při používání CRom ... je to asi dost o tom co chceš a co potřebuješ ... Ale FB je peklo na RAMku to je pravda ...
SamSung S7edge

Odpovědět