Přidej se

[Rozcestník] Oficial/Custom ROM, mody...

Oficiální firmwary, custom ROM, kernely ap.
Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: [ROM] Stock B199

Příspěvek od Exp »

Už tady druhým dnem projíždím ty firmwary a divím se, že Huawei nedá aspoň ty verze určený pro volnej prodej na oficiální web ke stažení. Je tam zatím jen B189, nic víc.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: [Rozcestník] Oficial/Custom ROM,mody..

Příspěvek od mitsuu84 »

Já nevím co sou ty ostatní verze zač.Na huawei webu od začátku byla jen B175 GV a ted ju vystřídala B189 GV.Ty B19x sou některý brandovaný a ty ostatní nevím,že by testovací uniklý verze? :lol: Nebo spíš oni dávaj na web jen ty celosvětový general verze,ty co sou tu sou spíš určený dicky pro nějakou část jen-South Pacific Area,Northeast Europe,Middle East Channel,Germany atd )
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Androidě
Příspěvky: 882
Registrován: 23. 9. 2013 18:45
Zařízení: Motorola Moto X
Operátor: Kaktus (by T-Mobile)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: [Rozcestník] Oficial/Custom ROM,mody..

Příspěvek od Androidě »

Dělají v tom trochu zmatek, nicméně to si většina výrobců a budte vděčni alespoň za to....u mě třeba v případě gc zeje sekce podpory ohledně fw prázdnotou, ani foun nic nenabídne ale myslím že není třeba....nějakých chyb jsem si nevšiml, tak je to možná zbytečné a s vyšší verzí droidu stejně nepočítám. ;)
Motorola Moto X 2014 (2nd Gen.) 16GB

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: [Rozcestník] Oficial/Custom ROM,mody..

Příspěvek od Exp »

Hledal jsem i na německým Huawei webu, jestli tam třeba nebude ta Germany verze ale nic. Tam pro jistotu není vůbec žádnej firmware. :lol: A přitom odsud se rozšířil oficiální downgrade z ICS na GB pro G300, takže ta podpora tam bývala dobrá.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: [Rozcestník] Oficial/Custom ROM,mody..

Příspěvek od Exp »

Na oficiálních ruských stránkách jsem narazil na firmware B193 (Y300-100, V100R001C10B193). Podle všeho je tam customizace pro nějakého ruského operátora. http://consumer.huawei.com/ru/productFe ... 3713&tab=0
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

urzu
Příspěvky: 42
Registrován: 12. 11. 2013 19:12
Zařízení: Huawei P6
Firmware: B 607

Re: [Rozcestník] Oficial/Custom ROM,mody..

Příspěvek od urzu »

Tak sem ten original hodil do Dload složky a použil trojhmat a mam fialovou obrazovku a nic to neděla

tak už děla na potřeti to začalo fungovat.

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: [Rozcestník] Oficial/Custom ROM,mody..

Příspěvek od michalkalensky »

Jaká je podle vás nejlepší ROM ? :)

Uživatelský avatar
myg74
Příspěvky: 663
Registrován: 1. 10. 2013 12:39
Zařízení: Lenovo P70-A
Firmware: zatím S133
Operátor: T-Debile
Bydliště: u mé lásky

Re: [Rozcestník] Oficial/Custom ROM,mody..

Příspěvek od myg74 »

Nejlepší je ta moje ;-) ....
Ted jedu na AOSB,ale i když nefotim nějak moc a je mi jasný ze z mobilu víc nedostanou,štve me fotak v nich založený asi na CM. dostat tam defaultni tak jsem nadmíru spokojeny(ta mléčná příchuť mi leze na nervy).
Asi to ale nejde vyladit. Nejsem programátor,jen sbiram úrodu,někdy je dobra někdy horší.....JB je fajn,ale co se týče výdrže baterie tak KK me zatím vyhovuje.
Jak už to tu bylo milionkrát řečeno.... Každý si musí tu svou vybrat.....ani já nemám úplného favorita,ale vlastně ano...je to ted AOSB. I Slim není špatná,ale chybí mi tam T-Mobile theme chooser,který se da nahradit pres xposed framework ale už to není ono.

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: [Rozcestník] Oficial/Custom ROM,mody..

Příspěvek od michalkalensky »

Mě na oficiálním B194 od O2 strašně nevyhovuje ta výdrž :) Strašně rychle se mi vybije a taky jak mám nainstalováno cca 100 appek tak se mě to seká a pokukuji už po nějaké rom s KitKat abych měl nejnovější android ;)

Uživatelský avatar
myg74
Příspěvky: 663
Registrován: 1. 10. 2013 12:39
Zařízení: Lenovo P70-A
Firmware: zatím S133
Operátor: T-Debile
Bydliště: u mé lásky

Re: [Rozcestník] Oficial/Custom ROM,mody..

Příspěvek od myg74 »

Tak zkus a uvidis. AOSB ma hodně nastavení a výrazný vliv na výdrž jsem nezaregistroval.restart žádný....
Přílohy
uploadfromtaptalk1392550883552.jpg
uploadfromtaptalk1392550866661.jpg
uploadfromtaptalk1392550847283.jpg
uploadfromtaptalk1392550821402.jpg

Odpovědět