Přidej se

[ROM] Official LEWA OS 5 CZ/SK - 3g/camera fix

Oficiální firmwary, custom ROM, kernely ap.
Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: [ROM] Official LEWA OS 5 CZ/SK - Download Ready!

Příspěvek od mitsuu84 »

Syssx píše:taky mas zadávání pinu na slimkatu úplně na spodu obrazovky tak, ze jdou vidět skoro jenom čísla?
Já nevím,pin sem používal naposled před x lety :lol:

To myg74: Jenže ono každá custom rom je ve finále testovací,pač nikdy nevíš co náhodou nebude fungovat a není asi ani v silách vývojáře otestovat uplně vše.A navíc,už kolikrát něco X lidem funguje a dalším zas ne ma tý stejný ROM.A u té Miui a Lewa je to s fotákem běžný,pač čína má jinej a bez LED
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
myg74
Příspěvky: 663
Registrován: 1. 10. 2013 12:39
Zařízení: Lenovo P70-A
Firmware: zatím S133
Operátor: T-Debile
Bydliště: u mé lásky

Re: [ROM] Official LEWA OS 5 CZ/SK - Download Ready!

Příspěvek od myg74 »

OK. Tak on je vlastně cely android takový nedodelek otevrenej. To jsem pochopil. Fotak i na cm11 používám jinej(ted třeba Lenovo fotak) ale 2g/3g by funkční byt mělo. Ale souhlasim s tebou.

Uživatelský avatar
Syssx
Příspěvky: 144
Registrován: 27. 2. 2014 11:58
Zařízení: Ascend Y300-0100
Firmware: FusionX Reborn
Operátor: T-Mobile

Re: [ROM] Official LEWA OS 5 CZ/SK - Download Ready!

Příspěvek od Syssx »

Takhle. APK fotoaparátu tam je z FusionX romky - nějaký port odněkud a mě funguje opravdu funguje. Fotí, nahrává, blesk funguje efekty taky atd.. Hodím sem ještě verzi s klasickým foťákem.

2G/3G - Jsem na EDGE síti tzn asi 2G a funguje mi to - zkontroloval jsem to asi 6x, nebyl jsem napojený na WIFI ani nic podobného. Tahle ROMka má přístupové body - možná jen špatně nastavené.

A po tom co jsem večer projel celou ROM tak vše funguje - přece jen je to oficiální verze na kterou vychází OTA updaty tak by asi nevypustili jen tak nějaký šmejd.

A už jsem přišel na problém z vykreslováním obrázků - jen něco v build.prop + přidal jsem tam nějaké tweaky a UI je teď mnohem plynulejší.
Naposledy upravil(a) Syssx dne 28. 2. 2014 10:31, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: [ROM] Official LEWA OS 5 CZ/SK - Download Ready!

Příspěvek od mitsuu84 »

To myg74: Tak ber to tak,že v číně maj jiný pásma,3G by šlo kdybys nahodil ten miui patch co je na modacu,to řeší sms,2g/3g a podobně,skrz evropský pásmo.A na foták se musej nějak upravit soubory co sem pochopil,aby fungoval normálně a i LED.A většina třeba Miui rom když se upraví,aby jela i na našich telefonech tak dík změnám jádra atd pak má ty vyblutý barvy (něco jak mlžnej opar),na co trpěly ze začátku i CM rom.Jako bejt funkční foták a to 2g/3g tak bych si Lewu asi nějakej čas nechal,pač co do desingu vypadá krásně a je to změna oprti CM atd,kde je vše vesměs stejný :lol:

To Syssx: No vidíš to,jak už sem večer spěchal,tak mě nenapadlo se ani podívat do APN,jen sem koukl jestli sou mobil data zapnutý a jestli je zapnutý jen 2G.Takže moje chyba,možná stačilo jen nastavit APN ;)
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Syssx
Příspěvky: 144
Registrován: 27. 2. 2014 11:58
Zařízení: Ascend Y300-0100
Firmware: FusionX Reborn
Operátor: T-Mobile

Re: [ROM] Official LEWA OS 5 CZ/SK - Download Ready!

Příspěvek od Syssx »

@Mitsuu

Našel jsem na modacu nějaký callfix na lewu tak to jdu zkusit.

Ty mráčkové/nepřesné obrázky byli způsobené nějakým "ro.staticwallpaper.pixelformat" který byl nastavený na RGB_565

Jinak jsem zjistil že Lewa Launcher se nemůže smazat protože potom nefunguje dlouhé podržení home.

/edit/ Nová verze v prvním příspěvku a já se vracím asi k CM11 jelikož ta poslední verze dost vylepšila trhavost UI :D

Uživatelský avatar
myg74
Příspěvky: 663
Registrován: 1. 10. 2013 12:39
Zařízení: Lenovo P70-A
Firmware: zatím S133
Operátor: T-Debile
Bydliště: u mé lásky

Re: [ROM] Official LEWA OS 5 CZ/SK - 3g/camera fix

Příspěvek od myg74 »

Znamená to konec "vývoje"? :-(

Uživatelský avatar
Syssx
Příspěvky: 144
Registrován: 27. 2. 2014 11:58
Zařízení: Ascend Y300-0100
Firmware: FusionX Reborn
Operátor: T-Mobile

Re: [ROM] Official LEWA OS 5 CZ/SK - 3g/camera fix

Příspěvek od Syssx »

Já do toho hodil jen češtinu :D Vývoj už nechám na lidech z Lewa OS - jejich OTA updaty patchujou jen soubory v aplikacích a ne celé ROM jako třeba CM nightly. To znamená že čeština by tam měla zůstat. A jestli se něco pokazí tak to opravím :D

Uživatelský avatar
myg74
Příspěvky: 663
Registrován: 1. 10. 2013 12:39
Zařízení: Lenovo P70-A
Firmware: zatím S133
Operátor: T-Debile
Bydliště: u mé lásky

Re: [ROM] Official LEWA OS 5 CZ/SK - 3g/camera fix

Příspěvek od myg74 »

Zkoušel jsem instalovat tu verzi se stock kamerou a při instalaci mi to hodilo failed(2krat).Nevis čím to?

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: [ROM] Official LEWA OS 5 CZ/SK - 3g/camera fix

Příspěvek od mitsuu84 »

Já zkoušel ted ráno tu RC2 a 2g/3g funguje,barvy maj mlecnej nádech a kamera nefunkční

Obrázek
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Syssx
Příspěvky: 144
Registrován: 27. 2. 2014 11:58
Zařízení: Ascend Y300-0100
Firmware: FusionX Reborn
Operátor: T-Mobile

Re: [ROM] Official LEWA OS 5 CZ/SK - 3g/camera fix

Příspěvek od Syssx »

Tak to nevím :D Mě jedou obě verze - ta stock kamera je Google Kamera z Nexusu s androidem 4.1.x. Protože kamera v Lewě nemá překlad a nechtělo se mi ho dopisovat. Zkus prosímtě flashnout tohle: https://drive.google.com/file/d/0B-U7pC ... sp=sharing mělo by to smazat kameru a galerii od googlu a nahradit je aplikací od lewy - kdyžtak jestli pojede tak jí přeložím.

@myg

Nevím. Flashuju to přes TWRP a jde to normálně.

Odpovědět