Přidej se

[ROM][5.0.2] SlimLP Alpha

Oficiální firmwary, custom ROM, kernely ap.
Uživatelský avatar
LukasA
Příspěvky: 388
Registrován: 6. 1. 2014 22:20
Zařízení: Huawei Ascend y300
Firmware: Náhodná KitKat ROM
Operátor: O2

Re: [ROM][5.0.2] SlimLP Alpha

Příspěvek od LukasA »

Už je to lepší ale stejně se mi zdá že ART prostě už na takto slabý telefon nepatří, protože pokud dobře vím tak ART jakoby tu aplikaci "optimilizuje" při každém spuštění namísto od dalvik který vytvoří při instalaci odex soubor, takže spuštění každé aplikace je trochu delší než na KitKatu
Ovšem zase se ARTu musí něco nechat, a to že zase měl lepší výkon na aplikaci takže hry které se na KitKatu setkali jsou na lollipopu plynulejší.
Potom jsem zaznamenal menší problém s hovorem, nejspíš to bylo tím že jsem zvykly mít nejmenší hlasitost sluchátka, takže když jsem to úplně ztlumil tak se potom zřejmě vypl i mikrofon, což jsem nevěděl a vrátil se na KitKat a potom mi došlo, že to piplo když jsem to snižoval, tu hlasitost.

vasek812
Příspěvky: 11
Registrován: 23. 3. 2014 20:45
Zařízení: Huawei Ascend Y300
Operátor: Mobil CZ

Re: [ROM][5.0.2] SlimLP Alpha

Příspěvek od vasek812 »


rak
Příspěvky: 3
Registrován: 24. 8. 2015 19:03
Zařízení: Huawei Y300
Firmware: SlimKat

Re: [ROM][5.0.2] SlimLP Alpha

Příspěvek od rak »

Ahoj, chci se zeptat, jestli je nutné dodržet nějaký postup, pokud bych chtěl zkusit SlimLPa, nelíbil by se mi , a chtěl se vrátit zpět na SlimKat, nebo jestli stačí pouze ROM a záloha vTWRP? Díky

Uživatelský avatar
ShockeyCzT
Příspěvky: 1166
Registrován: 4. 9. 2013 10:30
Zařízení: Samsung Galaxy S6, Nvidia BOOM Tablet
Firmware: 5.1.1
Operátor: Vodafone
Bydliště: Praha

Re: [ROM][5.0.2] SlimLP Alpha

Příspěvek od ShockeyCzT »

musis udelat zalohu pak wipe nahrat sliml a kdyz se ti nebude libit udelas wipe a obnovis zalohu
Telefon: LG G3 32GB
ROM: Resurrection Lollipop V5.4.2
Tablet: Nvidia Shield Tablet 16GB
ROM: STOCK Lollipop 5.0.1

rak
Příspěvky: 3
Registrován: 24. 8. 2015 19:03
Zařízení: Huawei Y300
Firmware: SlimKat

Re: [ROM][5.0.2] SlimLP Alpha

Příspěvek od rak »

Myslel jsem si to. Ale zrovna u LG mi kamárad tvrdil, že to tak jednoduchý nejni, tak jsem si to chtěl radši ověřit. Díky

Uživatelský avatar
LukasA
Příspěvky: 388
Registrován: 6. 1. 2014 22:20
Zařízení: Huawei Ascend y300
Firmware: Náhodná KitKat ROM
Operátor: O2

Re: [ROM][5.0.2] SlimLP Alpha

Příspěvek od LukasA »

Ale tohle je pro Huawei y300 Tak co povídáš o LG? :)

rak
Příspěvky: 3
Registrován: 24. 8. 2015 19:03
Zařízení: Huawei Y300
Firmware: SlimKat

Re: [ROM][5.0.2] SlimLP Alpha

Příspěvek od rak »

Sorry, to byla jen otázka na ověření postupu, abych neměl doma briketu. Ale asi je to stejně jedno, protože chil360 se vrací ke SlimKatu:



I am still here but unfortunately I haven't had much time to work on android recently. So, here's the situation...

SlimLP

There are a number of problems remaining with this ROM...

Black Screen issue when coming out of sleep
Hardware video decoding/encoding
Unstable Wifi:
Frequent connection drops
Device reboots when transferring files over wifi
Camera Issues:
Sometimes get 'Cannot connect to camera'
Photos & videos are very dark
FM Radio Support - Tunes into channel but audio isn't routed to speaker/headphones

The situation is that I just don't know how to fix these problems, I've tried but haven't made any progress on these. In the case of the hardware video encoding/decoding (OMX), I'm not sure if it's even possible to fix. Support for msm7x27a based devices was dropped some time ago which means that there's not much help available to fix these problems and all of the devs have moved on to newer devices. I will continue to build this rom whenever Slim publish new versions but I can't really see much progress being made on hardware support for this device unless other devs get involved to fix these problems.
Slimkat (Display CAF)

Due to the issues outlined above with SlimLP, I have been thinking that a new build of a display-caf based Slimkat would probably be the best choice ROM for every day use on our device. AOSP Mod is definitely the best choice for gaming but a Slimkat display-caf build (using chromium webview) would give the best application compatibility. So, I am going to start working on a new build of Slimkat 9 final using display-caf. I think the only thing that won't work will be the hardware video encoding/decoding which would mean higher battery use for video playback in software mode. I will publish it when it's done and we can see if any other issues arise.
Edited Saturday at 5:34 PM by chil360


Takže asi holt zůstanu taky na SlimKatu.

Odpovědět