Přidej se

[Stock ROM] Y300-0100 B182 Middle East Channel

Oficiální firmwary, custom ROM, kernely ap.
totti
Neregistrovaný uživatel

Re: Y300-0100 B182 Middle East Channel

Příspěvek od totti »

Prosim muzes mi to popsat podrobne. Ty tomu rozumis a ja moc nevim o cem presne mluvis. V jakem recovery kde to najdu. Rozdelene to mam ale nv proc to nejde videt.

totti
Neregistrovaný uživatel

Re: Y300-0100 B182 Middle East Channel

Příspěvek od totti »

Tedkom mi to v telefonu ukazuje ze vnitrni pamet se zvetsila o tu kartu co jsem rozdelil, ale v pocitaci to nevidim a v programu link2SD pise orad stejnou hlasku. Porad prosim co udelat nejlip.

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Y300-0100 B182 Middle East Channel

Příspěvek od mitsuu84 »

V počítači klasicky ext oddíl nevidíš.Když připojíš kabelem mobil k PC,vidíš jen kartu SD a pak pamět telefonu.Ext oddíl ne.ten je vidět v link2sd když dáš info o paměti.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

totti
Neregistrovaný uživatel

Re: Y300-0100 B182 Middle East Channel

Příspěvek od totti »

Tak tedkom mi uz jde presunou aplikace na SD kartu ale porad jak spustim link2sd tak mi pise tu hlasku vyskoci mi hlaska: Link2SD nemohl ziskat root. Pokud mate root ujistete ze jste dali allow v potvrzovacim dialogu. Pise ti to taky? a uz vidim tu pamet aktivni i v tom link2sd ale porad se mi zda ze to funguje blbe.

totti
Neregistrovaný uživatel

Re: Y300-0100 B182 Middle East Channel

Příspěvek od totti »

Chtel jsem to udelat jako Ty pres to recovery tak jsem zformatoval kartu a jak dam pripojit medialni zarizeni jakto ze se mi nezobrazi? Co udelat aby se zorazila jako zarizeni? Jen se mi zobrazi kdyz dam velkokapacitni pametove zarizeni.

totti
Neregistrovaný uživatel

Re: Y300-0100 B182 Middle East Channel

Příspěvek od totti »

Prosim ja ti napisu postup co delam a rekni mi co delam blbe.
1. najedu do WIN RECOVERY-ADVANCED-PARTITION SD- EXT SIZE=1024 - SWAP 0 - EXT4 a SWIPE to PARTTION bohuzel toto neprovedlo napsalo mi FAILD co jsem udelal blbe?
2. Jak mi to udela pak vyjedu jak s WIN RECOVERY co musim kliknout?
3. Pak stahnu aplikaci link2sd,spustim a potvrdim root práva,vybreru oddíl EXT4,restartuju?
4.Změnim v nastavení preferovaný uložiště z interního na SD kartu nebo na ten nove vytvoreny EXT4?
Prosim moc o pomoc.
Diky

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Y300-0100 B182 Middle East Channel

Příspěvek od mitsuu84 »

Já ro ve win nedělal,v telefonu to bylo awap,ext oddíl a pak převíst na ext2 nebo ex3 a nebo ext4.Preferovaný uložiště je v system nastavení a je tam defaultně nastaveno interní,takže musíš přepnout na SD kartu.Pokud to jde,třeba u FusionX ta volba není a link2sd funguje normálně.A v link2sd volíš ext oddíl jakej máš vytvořenej,2,3 nebo 4.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

totti
Neregistrovaný uživatel

Re: Y300-0100 B182 Middle East Channel

Příspěvek od totti »

Uz jsem to rozjel. JEste mam otazku zda Ti to funguje stejne. Kdyz vypnu mob a nasledne zapnu tak v horni liste se mi zobrazi Link2sd- VAROVANI PRIPOJENI. Na to kliknu najede mi to do programu Link2sd a pise varovani- Pokud neni 2 oddil pripojen behem startu systemu, bude pripojen po dokonceni startu systemu. Proto vase odkazovane aplikace nejsou v tuto chvili v systemu viditelne. Abyste je ucinili znovu viditelne prosim provedte rychly start.
Mam moznost na vyber Zrusit, Znovu vytvorit pripojovaci skript, rychle restartovat nyni. Davam zrusit a pak v programu link2sd vidim EXT2 disk. Co davas ty nebo mas stejny prubeh? Jestli ne tak mi prosim dej vedet co delat aby mi tato hlaska nevyskakovala :)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Y300-0100 B182 Middle East Channel

Příspěvek od mitsuu84 »

Mě to nic takovýho po restartu nepíše,takze nevim v čem je chyba.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

totti
Neregistrovaný uživatel

Re: Y300-0100 B182 Middle East Channel

Příspěvek od totti »

To ja taky ne.
Delal jsi v TWRP ten postup stejne jako ja?

1. v TWRP najedu do RECOVERY-ADVANCED-PARTITION SD- EXT SIZE=1024 - SWAP 0 - EXT4 a SWIPE to PARTTION.
Tedkom mi to tento disk vytvorilo.

Mas stejnou velikost toho disku? nebo kolik postaci?!!

Dale jsem pokracoval takto:

2. Pak stahnu aplikaci link2sd,spustim a potvrdim root práva,vybreru oddíl EXT4,restartuju.

4.Změnim v nastavení preferovaný uložiště z interního na SD kartu.
Prosim pomoz mi vyresit tento problem. Nevim co tu muzu delat blbe.

Odpovědět