Přidej se

Tesco Mobile

Fórum o operátorech, cenách, tarifech a službách.
maxXx
Stálý člen
Zařízení: Xiaomi Mi A1
ROM: Lineage OS
Operátor: Tesco Mobile
Kontaktovat uživatele:

Re: Tesco Mobile

Příspěvek od maxXx » 21. 3. 2018 14:49

Tak bude zase na chvilku klid :)
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...

[ROM] AOSP MOD [B209] - Více o Androidu a mé práci najdeš na mém blogu maxXx.cz

- zde na fóru si všichni tykáme

Exp
Administrátor
Zařízení: P9 Lite mini, Intel NUC

Příspěvek od Exp » 3. 7. 2018 6:28

Tesco má od 27.6.2018 nový ceník a upravilo podmínky i pro staré karty. :?

Dvojnásobný kredit na nich zůstal naštěstí zachovaný, ale zrušili neomezené volání a SMS v síti za dobití.

Nově jde místo toho použít balíček Štědroňovi (neomezené volání a SMS na 30 dní v síti zdarma) za 90 kč měsíčně. Nebo je možnost tuto výhodu získat spolu s internetovým balíčkem midi, mini, maxi, extra, 7 nebo k internetu za dobití. Ani jedno už ale nejde zaplatit z bonusového kreditu.

Z bonusu jde ale pořád platit clubcard balíček, tak to půjde nějak nakombinovat.

A na závěr přidám jeden tip. Když si budete dobíjet na pokladně za minimálně 300 kč, pořád ještě dávají 50 kč kupón na nákup v Tescu. Dejte si ale pozor, když budete nabíjet zároveň 2 čísla po 300 kč. Abyste dostali 2 kupóny, musí se po prvním dobití nákup ukončit, zaplatit a pak nabít samostatně druhé číslo. Pokud to takto neuděláte a bude to jakoby v rámci jednoho nákupu (na jedné účtence), vyjede jen jeden 50 kč kupón.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Exp
Administrátor
Zařízení: P9 Lite mini, Intel NUC

Příspěvek od Exp » 4. 7. 2018 9:36

Trochu jsem to propočítal a je to pro mě teď ještě výhodnější než před tím. :) Všichni v rodině máme stejného operátora, takže teď nabiju za 300 kč, první měsíc zapnu clubcard balíček za 300 kč bonus a pak 3 x štědroňovi za 90. Takže 300 kč nabití mi vydrží cca 4 měsíce. S 50 kč kupónem co vyjíždí na pokladně to vyjde na 250 kč, necelých 63 kč na měsíc. :)

Samozřejmě ne každému to takto bude vyhovovat, ale jestli nepoužíváte mobilní internet a voláte a píšete převážně ve vlastní síti tak to může vyjít docela dobře. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Luxpe
Neregistrovaný uživatel

Příspěvek od Luxpe » 19. 7. 2018 7:20

VirtuálTESCO Mobile začíná své zákazníky okrádat:!:
Nevěřím tomu, že bych během 4 dnů produkoval 1000 MB dat návštěvou iDNES.cz, Seznamzpravy.cz, Seznam.cz, Google, Gmail žádné přehrávání videa.
Přecházet se mi moc nechce, ale přesto se podívám na MOBIL.CZ, SAZKA mobil.
Využívám také Emtéčko se kterým jsem spokojený jen nevím zda po zrušení tarifu Odepiš od Vodafonu nebude zrušen také tarif za 4 koruny měsíčně.
Vzpomeňte jak U:fon sliboval dlouholeté výhody CDMA tarifu Za nula a jak to po 11 letech vypadá končí!

Odpovědět

Zpět na „Mobilní operátoři“