Přidej se

Tesco Mobile

Fórum o operátorech, cenách, tarifech a službách
Odpovědět
maxXx
Stálý člen
Zařízení: Xiaomi Mi A1
ROM: Lineage OS
Operátor: Tesco Mobile
Kontaktovat uživatele:

Re: Tesco Mobile

Příspěvek od maxXx » 21. 3. 2018 14:49

Tak bude zase na chvilku klid :)
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...

[ROM] AOSP MOD [B209] - Více o Androidu a mé práci najdeš na mém blogu maxXx.cz

- zde na fóru si všichni tykáme

Exp
Administrátor
Zařízení: P9 Lite mini, Intel NUC

Příspěvek od Exp » 3. 7. 2018 6:28

Tesco má od 27.6.2018 nový ceník a upravilo podmínky i pro staré karty. :?

Dvojnásobný kredit na nich zůstal naštěstí zachovaný, ale zrušili neomezené volání a SMS v síti za dobití.

Nově jde místo toho použít balíček Štědroňovi (neomezené volání a SMS na 30 dní v síti zdarma) za 90 kč měsíčně. Nebo je možnost tuto výhodu získat spolu s internetovým balíčkem midi, mini, maxi, extra, 7 nebo k internetu za dobití. Ani jedno už ale nejde zaplatit z bonusového kreditu.

Z bonusu jde ale pořád platit clubcard balíček, tak to půjde nějak nakombinovat.

A na závěr přidám jeden tip. Když si budete dobíjet na pokladně za minimálně 300 kč, pořád ještě dávají 50 kč kupón na nákup v Tescu. Dejte si ale pozor, když budete nabíjet zároveň 2 čísla po 300 kč. Abyste dostali 2 kupóny, musí se po prvním dobití nákup ukončit, zaplatit a pak nabít samostatně druhé číslo. Pokud to takto neuděláte a bude to jakoby v rámci jednoho nákupu (na jedné účtence), vyjede jen jeden 50 kč kupón.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Exp
Administrátor
Zařízení: P9 Lite mini, Intel NUC

Příspěvek od Exp » 4. 7. 2018 9:36

Trochu jsem to propočítal a je to pro mě teď ještě výhodnější než před tím. :) Všichni v rodině máme stejného operátora, takže teď nabiju za 300 kč, první měsíc zapnu clubcard balíček za 300 kč bonus a pak 3 x štědroňovi za 90. Takže 300 kč nabití mi vydrží cca 4 měsíce. S 50 kč kupónem co vyjíždí na pokladně to vyjde na 250 kč, necelých 63 kč na měsíc. :)

Samozřejmě ne každému to takto bude vyhovovat, ale jestli nepoužíváte mobilní internet a voláte a píšete převážně ve vlastní síti tak to může vyjít docela dobře. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět