Přidej se

Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Fórum o operátorech, cenách, tarifech a službách
Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Příspěvek od Exp »

Ty stránky Mafry mají vlastní FUP 500 Mb. Po překročení to bude asi stejné.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Příspěvek od Pavel »

No to asi jo.Ale zatim jsem to zřejmě nepřekročil.Je potřeba dobijet kredit nejnižší částkou 200kč.Aby se obnovoval plný balík dat (200MB) co nejrychleji.Když někdo dobije např. 1000kč a pak vyčerpá data,ale kreditu mu zbývá pořád hodně a další dobíjení v nedohlednu.Proto je ideální dobíjet nejnižší možnou častkou aby se balik dat obnovoval co nejčastěji.
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Příspěvek od Pavel »

Tak jsem presel k Mobil.cz.Prenos cisla trval tyden.Provedl jsem to pres SMS.Po prevodu mi Mobil.cz obnovil plny balik dat,tedy 200MB coz potesilo.Akorat ta informovanost o prenosu nebyla idealni.Vedel jsem kterou noc dojde k prenosu,a druhy den jsem ocekaval zpravu o uspesnem prenosu,ale nic se nedelo.Tak jsem musel zavolat z jineho mobilu na to svoje cislo,abych zjistil ze opravdu k prenosu doslo.Ale jinak to bylo bez problemu.Akorat kdyz jsem zadal O2 o uvolneni cisla k prenosu,tak zacali slibovat hory doly.Jak uz tady nekdo psal kdyz chcete prejit jinam tak to jde hned nabidnout vyhodnejsi tarif.Kdyz se ale clovek neozve tak vam nechaji nevyhodny tarif.
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Příspěvek od Exp »

Pavel píše:Akorat kdyz jsem zadal O2 o uvolneni cisla k prenosu,tak zacali slibovat hory doly.Jak uz tady nekdo psal kdyz chcete prejit jinam tak to jde hned nabidnout vyhodnejsi tarif.Kdyz se ale clovek neozve tak vam nechaji nevyhodny tarif.
Jo to je normální. :) Oni nemají důvod dávat lepší nabídky dokud jsou s tím lidi "spokojení" a platí plnou cenu. Jakmile pak chceš přejít pryč, tak se můžou všichni strhat.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Příspěvek od michalkalensky »

tak jsem si koupil simku,zaregistroval jsem se a když se chci přihlásit do samooblushy píše to Kód chyby: G 722 :( Nevíte proč?

EDIT: Tak prá je to dočasná chyba tak už to snad zítra půjde :)

A četl jsem na facebooku na jejich fan stránce,že se rychlost po uplynutí FUP zvýšila na 32Kb/s je to pravda? Může někdo změřit rychlost? A myslíte,že už se načte stránka třeba do deseti vteřin? ;)

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Příspěvek od Puget »

Mohl bys pak vyzkoušet tyto věci jestli půjdou nějak rozumně používat? Ocituji se: „Kdybyses dostal pod tu hranici mohl bys když tak vyzkoušet facebook chat (popř. Messenger), toto fórum přes prohlížeč nebo přes Tapatalk jestli se rozjede, youtube jestli rozchodí něco (tomu dávám asi 1% šanci :D), na facebook jestli se načítají obrázky a nakonec nějaký stránky jako seznam, Wikipedie atd. Pokud bys měl čas a byl bys tak hodnej.“
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Příspěvek od michalkalensky »

dobře :D Ale pokud to vubec vyčerpám :D Ještě nemám ani převeddené číslo :D

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Příspěvek od michalkalensky »

Tak já už fakt nevim :( Furt když jdu do samooblushy tak mi to píše toto:

Chyba

Služba je v tuto chvíli nedostupná, právě probíhají úpravy aplikace pro zlepšení funkčnosti. Opakujte akci později, děkujeme za pochopení.

Kód chyby: G 722


Napsal jsem jim email a oni my odepsali at zavolám na operátora jenže zase stojí hovor 20 Kč :( A nevim co by dělali oni!

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Příspěvek od Pavel »

Tak jsem se taky zkousel dostat do samoobsluhy a nejde to.Hlasi to chyby,jak pise Michal.Asi to nejak upravuji,jak tam ostatne pisou.Ja uz mam cislo prevedeny vic nez tyden.Do samoobsluhy jsem se vzdy prihlasoval pouze jednorazove.Poslou Ti kod ten tam zadas a muzes vstoupit.Ale uz jsem se dlouho neprihlasoval.Takze kdyby tady Michal nenapsal tak bych ani nevedel ze to nefunguje.
Jinak co jsem mel moznost vyzkouset tak to pripojeni po vycerpani datoveho limitu je zalostne.Nektere stranky to nacita treba 5 minut.Kdyby to zrychlili na tech 32 kb tak by to snad melo byt lepsi.
No,uvidime.Radsi si od toho moc neslibuji.
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Příspěvek od michalkalensky »

do samoobsluhy se mi už přihlásit jde ale nejde mi převést číslo :( Když kliknu na převést číslo tak mi to napíše toto:

Systémová chyba
Omlouváme se za potíže. Zopakujte prosím svůj požadavek později.

Odpovědět