Přidej se

Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Fórum o operátorech, cenách, tarifech a službách
Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Příspěvek od Puget »

Možná, že je to jejich marketingový trik, aby od nich lidé neodcházeli. :D
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Příspěvek od Pavel »

Ale tady jde o prevod cisla prave k Mobil.cz od jinych operatoru.Tak jak by to mohl byt marketingovy tah Mobilu.cz?
Leda ze by se jim tam naboural nekdo od konkurence a nejak jim to zaviroval :lol:
For Michal: Musis to zkusit znovu,zrejme tam maji nejakou chybu.Me to slo normalne bez problemu.Nezapomen si pak poznamenat ten KPC-kod pro prenos cisla.
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Příspěvek od michalkalensky »

jj vím poznamenám si ;)
Zkouším to furt dokola ale nejde ! :( A mám už aktivovaný net :( Tedmi akorát uteče FUP :(

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Příspěvek od Puget »

@Pavel: Myslel jsem si, že se bavíme o samoobsluze u Vodafone, ale jak se zdá, nejspíše jde o samoobsluhu u Mobil.cz?
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Příspěvek od Pavel »

Jo,jde o samoobsluhu Mobil.cz.Ta je ted nejak nefunkcni,neco s tim delaji.Kdyz chce Michal prejit k Mobil.cz at uz je to od jakehokoli operatora tak musi nejdrive do samoobsluhy Mobil.cz a pak kontaktovat puvodniho operatora.
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Příspěvek od michalkalensky »

Exp píše:Michal: Voláš klasicky na linku Vodafonu *077. Tam si naťukáš spojení s operátorem. Nejdřív ale musíš zažádat o přenos u Mobil.cz (mělo by to být v samoobsluze). Dostaneš od nich PAC kód pro přenos, který nahlásíš Vodafonu. A pak už jen čekáš. :)
Tak kód už mám ale na vodafone simce mám jenom asi 12 Kč tak mužu na vodafonského operátora zavolit ze simky mobil.cz ? :) Nebo jak to mám udělat?

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Příspěvek od Exp »

Zavolej ze staré sim (Vodafone) na operátora a nahlaš tam kód pro přenos. Nebo jestli máš u Vodafonu předplacenku, tak by měla fungovat i SMS na 7700 (zase z vodafoňácké sim karty). Tady je to popsané:

Kód: Vybrat vše

http://pece.vodafone.cz/app/answers/list/c/136,174/a_id/1882/s/osobni
Na 7700 pošli SMS ve tvaru:

Kód: Vybrat vše

PRENOS OBJ vaše heslo PAC
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Příspěvek od Pavel »

Nevim jak u Vodafonu ale u O2 je volani na operatora zdarma.
Ja jsem nejdriv ziskal kod pro prenos cisla pak jsem zavolal puvodnimu operatorovi a pozadal ho o uvolneni cisla k prenosu.Tak me 10 minut premlouvali,abych u nich zustal,pak to vzdali a rekli mi jak na ten prenos.
Pak jsem jen poslal sms s kodem pro prenos a puk kodem.Tot vse.Pak jsem jen cekal az dojde k prenosu.
Trvalo jim to tyden.
Nevim jak dlouho to trva u Vodafonu.
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Příspěvek od michalkalensky »

ano ted četl jsem,že u Vodafonu je volání zdarma tak jsem jim zavolal vše nahlásil a ted už jenom čekám na datum přenesení čísla :D Už aby to bylo,protože mi už běží FUP internet! :(

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Příspěvek od Pavel »

Tak jsem vycerpal limit FUP a vypada to ze net opravdu "zrychlil".Nevim teda na kolik kb/s,ale nacita to urcite rychleji nez pred mesicem.Wikipedia se nacte tak do 2 minut,Seznam do minuty,toto forum za par vterin,Youtube se taky otevre,ale nacitani videa trva docela dlouho,zkousel jsem pulminutove video a nez se nacetlo tak byly 3 minuty pryc.Delsi video by nacist slo,ale nechce se mi 10minut cekat.Ono vzdycky neco nacte,prehraje par vterin pak se kousne a zase nacita a tak dokola.Takze Youtube je pri tehle rychlosti temer nepouzitelne.Zkousel jsem stahovat z google play apku ktera mela mene nez 1MB a trvalo to zhruba 5 minut.
Zaverem bych to zhodnotil takto: rychlost je urcite vyssi,na druhou stranu zadna velka slava to neni.
Ale pri trose trpelivosti to jde.
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Odpovědět