Přidej se

Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Fórum o operátorech, cenách, tarifech a službách
Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Příspěvek od Exp »

michalkalensky píše:a když se spojím s operátorem tak to už není automat?
A taky se nic neplatí?
Linka *077 automat je. A tam si naťukáš spojení na operátora a to už je normální člověk. :) Neplatí se nic.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Příspěvek od mitsuu84 »

Pokud nemá VF paušál a nemá aktivovanou službu Po svém,tam stojí pak přepojení na operátora 30kč :) (pokud tu službu ještě nabízej,ale já to tak mám)
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Příspěvek od Mr.Oizo »

Nyní jako novinka je Smartphone za vysvědčení
http://www.mobil.cz/objednavka-telefon.aspx

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Příspěvek od Puget »

Moje vysvědčení není zrovna něco za co bych měl dostat mobil. :D Ale sám jsem rád, že nemám žádnou 4. :P
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Příspěvek od michalkalensky »

osobně bych byl rád kdybych takové telefony nedostal :lol: (vyjímka Huawei Ascend G600) :lol: :lol:

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Příspěvek od mitsuu84 »

Jako zas nějaká extra nabídka to není,5690kč za ascend G600 s 600kč kreditem,když kolem 5tis koupíš G600 v e-shopech ne aj?
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Příspěvek od michalkalensky »

já jsem vodafone předběžně informoval o tom,že se odnich chystám odejít,že mají vše předražené a tady vám skopíruji náš rozhovor :D
Spoiler: zobrazit obsah
Dobrý den,
pořídil jsem si Vodafone kartu asi před 4 lety je to Nabitá karta! A ceny jsou hrozně drahé a vy už ted máte zase jiné nabídky ale nám furt necháváte ty staré a drahé!! A tak jdu k jinému k Mobil.cz který má operátor T-Mobile kde jsou ceny volání 2.50,- a sms 1.50,- a internet zdarma :)
A tak se chci zeptat co vše musím udělat abych si mohl převést číslo k Mobil.cz ?? Paušál nemám!
Dobrý den,
děkujeme za Vaši zprávu a posíláme informace o přenosu čísla.
Bohužel nevidíme služby u Vašeho čísla, protože jste nám poslal zprávu bez ověření heslem. Ale posíláme Vám obecné informace.
Jestli Vám nevyhovuje Nabitáá karta (Karta do sítě), můžete si tarif v Internetové samoobsluze změnit na jiný, např. na Kartu do všech sítí a získáte tak volání do Vodafonu za 7 Kč za celý hovor bez ohledu na délku a do ostatních sítí za 3,50 Kč za minutu. Přehled předplacených karet u Vodafonu najdete na http://www.vodafone.cz/osobni/telefony- ... ene-karty/.
Kdybyste chtěl přenést číslo do sítě jiného operátora, je potřeba kontaktovat nejprve nového operátora, od kterého dostanete kód pro přenos čísla. Ten pak nahlásíte operátorovi na *77, aby se přenos mohl uskutečnit.
Budeme ale rádi, pokud se rozhodnete zůstat u Vodafonu.
Přejeme Vám pěkný zbytek víkendu.
Pak jsem jim poslal to heslo do samooblushy a oni reagovaly tak to:
Dobré odpoledne,
děkuji za doplnění hesla k telefonnímu číslu. U svého čísla používáte už nenabízený tarif Nabitá karta. Minuta volání vychází na 6,50 Kč a SMSka 1,20 Kč. Jak jsem Vám už psal, můžete si tarif změnit například na Kartu do sítě a volat do Vodafonu za cenu 7 Kč za celý hovor bez ohledu na délku, do ostatních sítí za 3,50 Kč a SMSkovat za 2,40 Kč. Změnu tarifu si můžete kdykoliv zadat v Internetové samoobsluze.
Protože u nás kartu používáte dlouhodobě, máme pro Vás speciální dárek. Budete-li si to přát, zapneme Vám 60 minut do sítě Vodafone měsíčně zdarma na dobu 6 měsíců. Pokud Vás nabídka osloví, neváhejte nám napsat a rádi Vám ji aktivujeme.
Přejeme Vám pěkný den.
A neměli by jste pro mě nějakou nabídku s internetem zadarmo? :)
Dobrý den,
je nám líto, ale takovou nabídku k dispozici nemáme. Kdybyste ale používal Kartu se vším všudy, mohl byste po každém dobití kreditu za 300 Kč získat zdarma týdenní neomezené volání a SMS do Vodafonu a také datový balíček Připojení na týden. Běžné volání s touto kartou vychází na 4,90 Kč za minutu, SMSka na 1,50 Kč. Viz náš přehled na http://www.vodafone.cz/osobni/telefony- ... ene-karty/.
Jak už jsme uvedli, změnu tarifu si můžete zadat v Internetové samoobsluze.
Přejeme pěkný den.
No tak to boužel :)
Do měsíce očekávejte hovor,že prácházím k Mobil.cz-T-Mobil cena volání tam je 2.50,- ,sms je 1.50,- ,účtování je 60 plus 1 a první měsíc internet zdarma!!
Což vy nikdy nic takového nenabídnete a čekejte,že spousta lidí od vás odejde máte vše předražené!!
No co na to řikáte? :lol: :lol:

Georg.H
Příspěvky: 2
Registrován: 20. 5. 2013 21:33
Zařízení: N 95
Operátor: T-MOBILE

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Příspěvek od Georg.H »

:lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Příspěvek od Puget »

Ta jejich nabídka na to, aby si tě tam udrželi není taky k zahození (60 min. zadara do Vodafone). :D
Měli bychom je více takhle vydírat, aby nám dávali "speciální" nabídky, alespoň je vidět, že to jde, akorát, že se jim nechce, aneb. Oni tyto služby využívají, ikdyž jsou takto drahé, proč je tedy nenechat. :D
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Příspěvek od michalkalensky »

puget jak to máš ty?
Taky budeš přecháze jinám?

Já o tu jejich mabídku nestojím!! Je k pro mě k ničemu já provolám 200 ,- za 3-4 měsíce :D A vodafone má jenom máma a ségra :lol:

Odpovědět