Přidej se

Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Fórum o operátorech, cenách, tarifech a službách
Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Příspěvek od Mr.Oizo »

Mobil.cz láká na internet zdarma, ten ale stávkuje. http://www.mobilmania.cz/clanky/mobilcz ... gn=RSSfeed

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Příspěvek od Pavel »

Tak jsem dnes v poledne poslal sms se zadosti o prenos cisla od O2 k Mobil.cz a za 4 hodiny mi prisla sms ze se prenos uskutecni v noci z 18 na 19 cervence.Takze celkem to bude trvat tyden.Ne mesic jak tady nekdo psal.Ale to zalezi na operatorovi.S Mobil.cz jsem zatim spokojen.Solidni ceny za volani a sms.A ten net zdarma je pro me klicovy,jelikoz nemam pocitac ani wifi.200MB neni zadny zazrak ale na bezne pouzivani netu staci.Na posilani mailu,prohlizeni stranek.Na stahovani to neni,na to je lepsi samozrejme wifi.
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem

Příspěvek od Puget »

Až ale vyplýváš těch 200 MB tak ta rychlost není žádná sláva.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Příspěvek od Pavel »

To nevim.Zatim jsem k tomu nedosel.Vzdycky kdyz jsem uz potreboval dobit kredit tak mi jeste par MB zbyvalo.Az vyzkousim jak funguje (nebo nefunguje) pomale pripojeni tak dam vedet.Je mi ale jasny ze to nebude zadna slava.Nicmene musim znova zopakovat ze pro me je tech 200MB celkem dostacujici.Samozrejme lepsi by bylo mit neomezene mnozstvi MB.Ale to myslim zatim nikdo nenabizi.Nebo mi snad neco uniklo?
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem

Příspěvek od Puget »

Podle mě ti nic neuniklo, kdyby někdo nabízel zdarma neomezeno dat, tak by byly určitě všude kam se podíváš reklamy. :)
Kdybyses dostal pod tu hranici mohl bys když tak vyzkoušet facebook chat (popř. Messenger), toto fórum přes prohlížeč nebo přes Tapatalk jestli se rozjede, youtube jestli rozchodí něco (tomu dávám asi 1% šanci :D), na facebook jestli se načítají obrázky a nakonec nějaký stránky jako seznam, Wikipedie atd. Pokud bys měl čas a byl bys tak hodnej.:)
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Y300
Neregistrovaný uživatel

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Příspěvek od Y300 »

Přidávám se k prosbě. Mě by zajímala funkčnost e-mailu přes Gmail aplikaci (čistě textové e-maily). Notifikace o příchozím e-mailu, přijetí e-mailu, odeslání e-mailu.

Největší obavy mám ale z toho, že linku zahltí různé aplikace, které si budou chtít něco stáhnout z netu, ověřit aktualizace apod. a tedy pro právě používanou aplikaci zbude místo 16 kbps třeba jen polovina. A také ze spotřeby. Všechny tyhle věci na pozadí, kdy probíhá datová komunikace, budou trvat mnohem delší dobu. Tedy procesor bude méně spinkat, déle bude probíhat i samotná komunikace...

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Příspěvek od Pavel »

Cas na to urcite mit budu,tak to zkusim.Uz mi zbyva jen 9MB.Tak snad behem zitrka. :D
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Příspěvek od Pavel »

Tak jsem se dostal na nulu s datovym pripojenim.Nez se mi nacetlo toto forum a mohl jsem zde psat tak to trvalo minimalne 5 minut.Zatim to vypada na zalostnou rychlost.Jeste zkusim neco dalsiho ale vypada to bidne.
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem

Příspěvek od Puget »

A můžeš zkusit toto fórum přes tapatalk?
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Příspěvek od Pavel »

Sorry.Ale uz jsem potreboval plnou rychlost netu tak jsem si dobil kredit.A navic nevim co je Tapatalk.Ale obecne je ta rychlost po vycerpani limitu zalostna.Je potreba s datama setrit.A nebo rychle vycerpat kredit a dobit si.Je to proste jen na takove prohlizeni stranek.Napr. youtube sice nacte ale trva to strasne dlouho a k spusteni nejakeho videa jsem se vubec nedostal protoze me uz nebavilo cekat.Ani predpoved pocasi pres Aladina nebo Meteor vubec neslo nacist.Proste je to celkem nepouzitelny.Jediny co funguje i po vycerpani limitu jsou stranky skupiny Mafra(idnes,jizdni rady,rajce atd.).
Az zas vycerpam limit tak zkusim spustit dalsi veci,ale dopredu rikam ze to neni zadna slava.
Nicmene stejne prechazim od O2 k Mobil.cz.Prenos je naplanovany ze ctvrtka na patek.Puvodnimu operatorovi jsem oznameni o prenos posilal pres sms.Je na to potreba kod pro prenos cisla a puk kod.Sms je ve tvaru PRENOS mezera kod pro prenos cisla mezera puk kod.Odesle se to na 999111.
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Odpovědět