Přidej se

ČEZ Mobil

Fórum o operátorech, cenách, tarifech a službách
Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

ČEZ Mobil

Příspěvek od Pavel »

Četl jsem na teletextu, že energetický gigant ČEZ bude provozovat mobilního operátora pod záštitou Telefónica O2. Ceny za služby si prý budou určovat sami. Tak jsem zvědav s čím přijdou.
Naposledy upravil(a) Pavel dne 7. 9. 2014 0:14, celkem upraveno 1 x.
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: ČEZ Mobil

Příspěvek od Exp »

To já taky. Nebude to pod GTS ale přímo pod O2. Tak uvidíme. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: ČEZ Mobil

Příspěvek od Pavel »

Tak jsem cetl v novinach ze by CEZ mel prijit s tim novym virtualem na podzim.
Do CEZu pry prisel nejaky manager z Vodafonu.Takze ty jeho zkusenosti se jim budou urcite hodit.
Jsem zvedavy jake budou mit ceny.
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: ČEZ Mobil

Příspěvek od Mr.Oizo »

http://www.cez.cz/cs/mobil.html

ČEZ přichází se skvělou nabídkou pro rodiny - vzájemné hovory a SMS zdarma, pokud datujete nebo máte balíček 100 minut za 200 Kč nebo 200 minut za 340 Kč.

Na pole virtuálních operátorů dnes, jakožto majoritní dodavatel energií, vstoupil ČEZ. Důvod je prostý – potenciál oslovit desítky a stovky tisíc domácností prostřednictvím faktur, sloučené úhrady za služby a lákadlo v podobě vzájemného volání a SMS zdarma, při libovolném aktivním balíčku, což je pro mnohé rodiny zásadní.

Pro upřesnění: služby ČEZu může využívat úplně každý i když neodebírá žádné jiné služby a volání v rámci sítě ČEZu je zdarma bez poplatků ke všem měsíčním datovým i hlasovým balíčkům. SMSky do sítě ČEZ získá jako bonus ten zákazník, který odebírá elektřinu nebo plyn (zákazník ČEZ Prodej). Zároveň dostane možnost „darovat“ SMS do vlastní sítě zdarma dalším třem číslům v síti (např. členům rodiny).

Energetický virtuál běží v síti O2, ale pozor, volání do sítě O2 je chápáno jako volání do cizí sítě (stejně tak volání z O2 do ČEZu je volání do cizí sítě). Nefunguje zde tak princip BleskMobilu, kdy volání na něj mají zákazníci O2 zpoplatněno jako volání do vlastní sítě.

ČEZ funguje na principu předplacené karty se základním tarifem „Platím, jak volám“. Ten je bez smlouvy, závazků, minimální útraty, apod. Minuta vyjde na 2,20 Kč s účtováním 60+1. Kdo volá víc, ten si může zvolit jeden z balíčků, který volání zvýhodňuje: „Volám občas“ a „Volám rád.“ Ten první nabídne 100 minut za 200 Kč, ten druhý 200 minut za 340 Kč. A pozor, výhodou je, že v rámci balíčku se hovory účtují po sekundách (1+1) a spolu s ním získáte i volání do vlastní sítě zdarma.

Majitelé chytrých mobilů, kteří lpí hlavně na datech by dále měli vést v patrnosti, že po překročení FUP potečou data oběma směry jen 16 kb/s.

Více info na http://www.mobilmania.cz/clanky/cez-ene ... fault.aspx

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: ČEZ Mobil

Příspěvek od Pavel »

O tomto novém virtuálním operátorovi jsem tu psal už koncem července. Tehdy bylo jasné jen to že přijde na podzim. Ani bych to nezaregistroval,kdyby jsi tady o tom teď nenapsal.
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: ČEZ Mobil

Příspěvek od michalkalensky »

Jojo poprosím třeba nového moderátora aby dal ty 2 témata dohromady ;)

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: ČEZ Mobil

Příspěvek od Mr.Oizo »

jj souhlas přehlédl jsem že je již takové téma založeno a to jsem se na to koukal. :P

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: ČEZ Mobil

Příspěvek od davehanz »

Koukam,ze ceny za sms a hovory jdou pomalu,ale jiste dolu,do vsech ostatnich siti 2,20kc/min je docela dobra cena,myslim,ze spousta jich ma 2,50kc/min. A konecne uz i levnejsi smsky za 1,20kc.
Naše forum, vaše forum :-)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: ČEZ Mobil

Příspěvek od Exp »

To je pravda. Nabídka ČEZu náhodou není špatná. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: ČEZ Mobil

Příspěvek od Mr.Oizo »

To je pravda že aspoň srazily cenu předplacenek ale dobrá je jen pro lidi kteří nechtějí data. Pokud jsou data potřeba tak zatím vládne Mobil.cz

Odpovědět