Přidej se

+4U Mobile

Fórum o operátorech, cenách, tarifech a službách
Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: +4U Mobile

Příspěvek od Mr.Oizo »

Určitě ti propadne.

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: +4U Mobile

Příspěvek od davehanz »

Boze to je vsechno zdlouhave,ale stoji mi to za to.Kazdy den musim aktivovat neco jineho a cekat vzdycky pres noc,dnes uz jsem aktivoval povoleni inkasa a provedl sem zkusebni test inkasa prevedenim 100Kc na jejich ucet,finance budou bezprostredne prevedeny na muj ucet u plus4U a budou pouzity vyhradne na me sluzby,jakoby nabiti kreditu.
Naše forum, vaše forum :-)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: +4U Mobile

Příspěvek od Exp »

Mohli by ten proces celkově zjednodušit a trochu zpřehlednit i stránky. Je to celý hodně tajemný a přitom cenově ok.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: +4U Mobile

Příspěvek od davehanz »

To ano,ono to je takovy proto,ze je to vicemene bez zavazku,a nejak si toho klienta pojistit musi,ze bude platit,co ma.V podminkach pisou,ze nehodlaji prodavat sve sluzby neplaticum.Proto to maj takhle osefovany,vis.Ne kazdy to vydrzi az do samotneho konce.A stranky po registraci jsou docela OK,plne se ti otevrou :-)
Naše forum, vaše forum :-)

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: +4U Mobile

Příspěvek od davehanz »

Tak po zprovoznei inkasa a fair pay uctu mam vse hotove,vyrizene,ted muj pozadavek odeslali na T-mobile a uz cekam na datum prenosu cisla a je to :-).
Vazne je to velmi zdlouhavy,ale vyplati se to.Lepsi nabidka tu proste neni ;-)
Naše forum, vaše forum :-)

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: +4U Mobile

Příspěvek od davehanz »

No co se nestalo,vcera dopoledne jsem si dobil kredit,vedel sem,ze mam tesne pred prenosem,noo,a odpoledne vcera mi cislo prenesli a uz funguju u +4U :-).Volal jsem na infolinku,co se mi stalo,ze jsem s tim nepocital,a pani mi rekla,kdyz jsem odesel od T-mobile sem,takze je to v ramci jedne site a kredit mi bude vracen v podobe odecteni z mesicni castky :-).takze super.
Vse funguje dobre,vse se da nastavit pres net,dokonce se vyuziva vse pres T-mobile.
Vsechno to trvalo necele 2 tydny,oznameni operatorovi,ze odchazim a chci prenest cislo jinam,vyrizeni objednavky,zrizeni tady tech dulezitych veci,jako jsou inkaso a fair ucet,samotny prenos trva 3 pracovni dny.Kdo vycka a ma trpelivost,rozhodne doporucuju :-)
Naše forum, vaše forum :-)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: +4U Mobile

Příspěvek od mitsuu84 »

Ja to ted zařizuju otcovi,konečně se nechal překecat at se vyse..teda vykašle na twist :-) ..
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: +4U Mobile

Příspěvek od davehanz »

Jj,je to zdlouhave,ale rozhodne to stoji za to,clovek musi nastavit(povinnost)inkaso a o nic se nestara,nic fyzicky neplati,odecita se to samo z uctu porad stejna castka,pohoda :-),nemusi se starat o slozenky a hlidat si datum splatnosti
Naše forum, vaše forum :-)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: +4U Mobile

Příspěvek od mitsuu84 »

Tak na netu vše vyplněno atd,ted ho ještě dokopat do spořky nastavit to inkaso a tradáaa.Sem mu zařizoval jen ten za 149kč,pač stejně všechny má v t-mobilu a ty co ne tak zas maj neomezenej paušály,takže volaj mu.Ted s twistem volal kolem 7kč/minutu což bylo na palicu.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: +4U Mobile

Příspěvek od Exp »

davehanz píše:No co se nestalo,vcera dopoledne jsem si dobil kredit,vedel sem,ze mam tesne pred prenosem,noo,a odpoledne vcera mi cislo prenesli a uz funguju u +4U :-).Volal jsem na infolinku,co se mi stalo,ze jsem s tim nepocital,a pani mi rekla,kdyz jsem odesel od T-mobile sem,takze je to v ramci jedne site a kredit mi bude vracen v podobe odecteni z mesicni castky :-).takze super.
Tohle mě docela překvapilo a je to určitě plus. U konkurence když přeneseš číslo z předplacenky, tak kredit propadne ne? :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět