Přidej se

Oskarta - virtuál Vodafonu

Fórum o operátorech, cenách, tarifech a službách
Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Oskarta - virtuál Vodafonu

Příspěvek od Exp »

Pamatujete si na oblíbenou Oskartu z dob Oskara? :) Vodafone oživil název a spouští vlastního virtuálního operátora.

Jedná se o předplacenou kartu s jednoduchou nabídkou a zajímavými cenami bez podmínek:

Volání do všech sítí v ČR: 2 kč / min (účtování po první minutě po vteřinách: 60+1)
SMS: 1,50 kč

Internet na den: FUP 500 kB, zdarma až do 31.5.2014, pak už 1 kč za 1 MB
Internet na týden: FUP 60 MB za 49 kč (obnovení FUPu za 39 kč)
Internet na měsíc: FUP 200 Mb za 149 kč (obnovení FUPu za 99 kč)

Po vyčerpání FUPu se sníží rychlost připojení na 20 kb/s.

Platnost kreditu 6 měsíců od nabití.

Karta bude v prodeji od 2.12.2013. Dostupné budou 2 varianty. Buď přes e-shop karta zdarma s kreditem 10 kč včetně bezplatného doručení poštou a nebo ve vybraných trafikách, na benzínkách a v prodejnách karta za 100 kč se 100 kč kreditem (tato varianta půjde objednat i přes e-shop, ale doručení bude zpoplatněné 69 kč za dobírku).

Ovládat služby půjde zdarma přes internetovou, hlasovou a sms samoobsluhu. Hovor s živým operátorem bude zpoplatněný 39 korunami.

Oficiální stránky: http://www.oskarta.cz/

Podlě mě je to po delší době docela zajímavá nabídka Vodafonu a může to být silná konkurence třeba pro oblíbený Bleskmobil.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: Oskarta - virtuál Vodafonu

Příspěvek od davehanz »

To si zas az tak nemyslim,v hovorech je jen rozdil 0,50Kc,placeny internet v mobilu a sms za 1,50 se mi zda taky docela hodne.To uz bych sahl radeji po mobil.cz :-). nechapu,proc nekdo nenabidne hovory treba za 2Kc/min a SMS za 0,50Kc,plus treba 100MB dat,myslim,ze timto by si ziskali hodne teenageru :-)
Naše forum, vaše forum :-)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Oskarta - virtuál Vodafonu

Příspěvek od Exp »

Ony ty SMS zprávy jsou tady u těch základních tarifů na předplacenkách pořád docela drahé všude. A o 0,50 kč levnější volání není k zahození. :) Provoláš 100 minut, což u blesku odpovídá 250 kč a máš úsporu 50 kč. Když to takhle budeš mít každej měsíc, tak za rok je to docela pěkná částka.

Ten internet je v základním balíčku hodně slabej, ale podle mě to není úplně špatně nastavené. Internet je zdarma až do května 2014, pak 1 kč za 1 mb. S tím FUPem to sice nebude nic extra, ale třeba na aktualizaci počasí, stažení e-mailů, načtení dat do nějakého widgetu by to fungovat mělo. Ale samozřejmě bavíme se o naprosto základním použití. Myslím že cílovku si to najde (podívej na Blesk, který měl cca po roce fungování 250 000 zákazníků a Oskarta bude cílit na stejnou skupinu zákazníků). :) Navíc když to porovnáš s aktuálníma předplacenkama Vodafonu, tak je to určitě krok dopředu.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: Oskarta - virtuál Vodafonu

Příspěvek od davehanz »

Krok dopredu to urcite je,to souhlasim,protoze maji hrozne drahy predplacenky.
Naše forum, vaše forum :-)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Oskarta - virtuál Vodafonu

Příspěvek od Exp »

Tak ode dneška už je to spuštěné včetně webových stránek. Líbí se mi, že tam jde objednat simkarta s 10 kč kreditem zdarma (včetně zaslání). Bude to docela dobře přístupné a podle mě dobrá konkurence pro Bleskmobil a Mobil.cz. Navíc tyhle jednoduché předplacenky už jsou tím pádem ve všech sítích a každý si může vybrat. Bleskmobil - O2, Mobil.cz - T-mobile a Oskarta - Vodafone. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: Oskarta - virtuál Vodafonu

Příspěvek od davehanz »

Taky jsem si dve objednal domu,bud je dam nasim nebo je ani neaktivuju.Nasim sem pred 14 dny prenesl cisla od vodafonu k Mobil.cz....se picnu :-D
Naše forum, vaše forum :-)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Oskarta - virtuál Vodafonu

Příspěvek od Exp »

Je to zadarmo, tak o nic nepříjdeš. :) A hodit se můžou vždycky. Jak dlouho trvalo od objednání než přišly do schránky?
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: Oskarta - virtuál Vodafonu

Příspěvek od davehanz »

Proto sem je objednal a muzes max dve.Jednu uz si zamluvil muj tata a druhou moje pritelkyne,kdyz uz ma Goclevra na dve simky :-).Takze tatovi budu opet prenaset cislo :-D.Chce zustat verny vf ;-).
Jinak,objednal jsem je v patek rano 13.12. a pisou mi v emailu,ze mi budou doruceny do 3pracovnich dni,takze ted do stredy,pak dam vedet :-)
Naše forum, vaše forum :-)

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: Oskarta - virtuál Vodafonu

Příspěvek od davehanz »

Exp: tak dnes rano mi prisly domu,pripominam,ze v patek 13.12. jsem je objednal :-)
Naše forum, vaše forum :-)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Oskarta - virtuál Vodafonu

Příspěvek od Exp »

Díky Dave. Tak to bylo docela rychlý. A je dobrý, že je tam i 10 kč kredit. :) Přemýšlím, že bych předělal domácí telefon z Blesku na Oskartu. Používáme ho jen na volání. Ale musel bych zase přenášet číslo no. :?
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět