Přidej se

Oskarta - virtuál Vodafonu

Fórum o operátorech, cenách, tarifech a službách
Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: Oskarta - virtuál Vodafonu

Příspěvek od davehanz »

Exp:Ano,dnes tam chci zavolat,ale ted je otazka,kam zavolat,prenasim z vodafonu na oskartu...
Naše forum, vaše forum :-)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Oskarta - virtuál Vodafonu

Příspěvek od Exp »

Já bych volal na linku Oskarty. Ale asi to bude jedno, když je to jeden operátor. :) Měli by vědět co se stalo.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
jaojao
Příspěvky: 23
Registrován: 21. 12. 2013 12:44
Zařízení: Motorola E398
Operátor: oskarta
Kontaktovat uživatele:

Re: Oskarta - virtuál Vodafonu

Příspěvek od jaojao »

Napiš jak jsi dopadl ..........
davehanz píše:....prenos mel probehnout 27.12.2013,do dnes se nic nestalo,nikdo nas nekontaktoval a nic se proste nedeje...
-------------------------------------------------------
Také čerstvé info, u té nové karty jsem měl též žádost o převod čísla a měl být dnes mezi 0 až 6 hodinou a zkouška proběhla cca v 1/2 sedmé a opravdu číslo je PŘEVEDENO ... OK. :)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Oskarta - virtuál Vodafonu

Příspěvek od Exp »

Jao a odkud jsi převáděl? Jak dlouho to trvalo než převedli číslo? Díky za info.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
jaojao
Příspěvky: 23
Registrován: 21. 12. 2013 12:44
Zařízení: Motorola E398
Operátor: oskarta
Kontaktovat uživatele:

Re: Oskarta - virtuál Vodafonu

Příspěvek od jaojao »

Převáděl jsem to v podstatě jen z Vodafonu, trvalo to čtyři dny tak jak to uvádějí na stránkách oskarty.
I když tam doslova píší: "Obvykle transfer zvládneme za 4 dny (to je nejkratší možná lhůta). Pokud byste chtěli přesun raději až později, není problém se domluvit." .......
--------------

(vyčteš to vlastně částečně i z předchozích příspěvků - z 5.1. kdy jsem aktivoval kartu, současně požádal o převod, převodní 14 místný kód už jsem měl připravený předem, a dnes 9.1 je převod hotový)

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: Oskarta - virtuál Vodafonu

Příspěvek od davehanz »

Tak dnes uz jsem zavolal na Oskartu,s zivou operatorkou jsem to probral,divny ale je,ze vedela,o co jde,a to nekecam.Psal jsem totiz na jejich FB stranku na zed,ze na ne kaslu atd.Ze mi slibuji od 27.12.prenos a porad nic a to je z Vf na oskartu.Hezky verejne :-).
No a pani na infolince mi rekla,ze to prave predava technikum,ze tam je z jejich strany skutecne nejaky problem,ze ja mam naprosto vse v poradku...takze mi vlastne zase nic nerekla :-D,jen to,ze jak technik zjisti,co se stalo,okamzite budu kontaktovan :-D.Podotykam,ze tatinek je na predplacene karte u VF 11 let a presne 8 mesicu a dodnes ma za minutu hovoru mimo sit VF 7,20Kc/min.........
Naše forum, vaše forum :-)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Oskarta - virtuál Vodafonu

Příspěvek od Exp »

Dave tak pak dej vědět jestli se někdo ozval. :) 7,20 kč / min je na dnešní dobu už hodně. Já jsem měl přitom ještě nedávno u Vodafonu sim kartu s voláním do ostatních sítí za 12 kč (tarif Odepiš, ale ten měl zase jiné výhody). :)

Jinak budeš ještě zkoušet přenášet číslo na tu Oskartu nebo už s tím nadobro končíš? :) Na Facebooku jsi jim to pěkně natřel (před chvílí jsem to četl). :lol: Ale jak je vidět, tak má tento problém víc lidí. Snad to dají brzo dohromady.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: Oskarta - virtuál Vodafonu

Příspěvek od davehanz »

Jj,taky sem ho kdysi mel,pausal12kc,sms 0,40haleru myslim,atd :-).
Tak na FB strankach Oskarta je plno lidi,co maji ten samy problem,jako ja,podle vseho je to chyba u Vf,ten to zdrzuje a nechce poustet.Ale nechapu to,je to ve vlastni siti.Z VF na Oskartu trva cca mesc podle toho,co pisou lidi na FB,na netu pritom pisou cca 4 dny :-D.
Jeste s tim pockam Expe,daam jim tyden.Jenze vis co,tatka je uz od toho 27.12.bez kreditu...jak na Vf karte,tak na Oskarte...a diky za pochvalu ;-)
Naše forum, vaše forum :-)

Uživatelský avatar
jaojao
Příspěvky: 23
Registrován: 21. 12. 2013 12:44
Zařízení: Motorola E398
Operátor: oskarta
Kontaktovat uživatele:

Re: Oskarta - virtuál Vodafonu

Příspěvek od jaojao »

8-) Hmmm, no tak jak koukám tak jsem asi šťastlivec, kterému to prošlo hladce bez problémů, na smskách od vodaf, mi ještě přišlo, že doufají, že se k nim jednou vrátím, nevím jak to mysleli, přece oskarta je jejich virtuál, asi to bylo míněno s lehkou nadsazenou ironií ;)
Nechápu, že tedy zrovna s vodafonem / oskartou jsou takové problémy... nebo, že by právě proto, platí tady ono rčení > kovářova kobyla chodí bosa ......... ??!!?? :shock:
----------------
Byl jsem tam cca 7 let, tak by k takovým zákazníkům měli mít odpovídající přístup, ale tohle je dílo .......
Přitom virtuála spustili jako jedni z posledních a vypadá to jako ušité hodně horkou jehlou....... :roll:
(no ono když po léta slušně gabali, tak proč to neprodloužit že, jenže s touhle politikou jim spousta klientů utekla jinam.)

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: Oskarta - virtuál Vodafonu

Příspěvek od davehanz »

Presne tak,jak rikas :-).tatka je u VF vazne 12let bez mala,platil jim za poslednich spoustu let 7,20kc/min,a oni budou takhle vyvadet a kopat?at jdou do haje,mam sto chuti informovat ČTÚ...nebavi me to uz proste,tahne se to uz vic jak 3 tydny,tata na me tlaci,ja tlacim na ne a porad maji cas a nikdo neni schopny rict,co se vlastne deje.
Naše forum, vaše forum :-)

Odpovědět