Přidej se

O2 špatný operátor

Fórum o operátorech, cenách, tarifech a službách
Marek2000
Příspěvky: 557
Registrován: 28. 8. 2013 13:26

O2 špatný operátor

Příspěvek od Marek2000 »

Ahojte,
Tak sem se rozhodl napsat na O2 špatnou recenzi.
Mám 60 min v tarifu a dostal jsem 10 min navíc, když mi to jde platit pomocí Sipa.
Poslední faktura místo 61 korun byla na 150 korun. Tak sem se rozhodl zjistit proč.
Dle vyjádření jednoho operátora sem tam měl 190 min.
Řešil sem to 3 dny a jsem fakt naštván.
Mám navíc 110 min, ale já vim, že pro provolání 60 resp. 70 min sem nevolal, max přez audioaceTime, takže O2, i když mám u tarifu Net mi toto počítá jako hovor. Ženská příjemná jak prase, prý se mnou nebude řešit fakturu, reklamaci mi neuznává. Neposlala mi podrobný výpis jak slíbila, ale prý 7.12. sem volal 8 hodin. I kdybyych omylem vytočil nějaké číslo, tak mi to nedá 8 hodin.
O2 nejhořš operátor, zkusim eště jednou reklmaovat, když to nepude odstupuji od nich a ať se pokusí mi něco zaúčtovat, mám být u nich 2 roky. Problém je, že O2 už několikrát tuto chybu udělalo, ale takhle arogantní operátory nemá žádný operátor.
minulost:Alcatel301, Nokie 3310, 5110, , c5,
Huavey y300, g620s prestigio 5454duo, Samsung core prime ve, Samsung ace4
aktualni Iphone5s, Nokie 6630, 6220 classic, e52 LG F60, Nexus 5x

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: O2 špatný operátor

Příspěvek od Exp »

Díky Marku za info. Ono si ale asi z té naší trojky moc nevybereš. Je to všechno o lidech. Pokud narazíš na špatného operátora na lince, tak s tím nic moc nenaděláš. Naštěstí ten cenový rozdíl není zas tak velký. Pokud seš ale v právu, měli by reklamaci uznat.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Marek2000
Příspěvky: 557
Registrován: 28. 8. 2013 13:26

Re: O2 špatný operátor

Příspěvek od Marek2000 »

Muj boj s o2 pokracuje.
Dnes mi prisla faktura na 90 korun protoze mam 0 faktury tak sem hned se pidil co a jak.
Dozvedel sem se nasledujici:
1. 15 korun pry omylem zauctovali, ty mi ihned ve fakture ratili omylem?
2. Pry 3x sem se pripojil ve dnech 25, 26. 27 a zauctovali mi informace o pripojeni, nicmene kdyz sem se pani ptal, protoze sem IT a datove prenosy mam vyple max sem mel zaple, aby se me vzdy telefon dotazal na pripojeni, v jakou hodinu, pry takove informace neposkytuji nebot je nemaj. Reklamaci na zbyvajicich 75 KC mi pani zamitla se zamitacim dopisem.
Takze ja se ted asi obratim na CTU a sem zvedav jak to dopadne. Neni to totiz poprve co mi neco takoveho udelali, pred Vanoci mi nauctovali 60 KC za udajne 7 hodin hovoru v jendom dni prestoze max co sem telefonoval a to jen par min bylo facetime.
Jak by ste postupovali vy?
Nebo napsat Kellnerovi at si tam udela poradek? Uz jen ale to, ze mi omylem nauctovali 15 KC tak hraje na mou stranu a dle meho by operator mel videt aspon t-mobile vidi i cas aspon hodinu kdy se clovek pripojoval.
minulost:Alcatel301, Nokie 3310, 5110, , c5,
Huavey y300, g620s prestigio 5454duo, Samsung core prime ve, Samsung ace4
aktualni Iphone5s, Nokie 6630, 6220 classic, e52 LG F60, Nexus 5x

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: O2 špatný operátor

Příspěvek od Pavel »

My máme od O2 mobilní internet. Měli jsme platit 303 měsíčně. První měsíc v pohodě, ale hned druhý po nás chtěli 484 kč. Tak jsem šel na pobočku a tam mi vysvětlili že je to nějaký doplatek za modem. To se mi nezdálo tak jsem šel na jinou pobočku. Tam uznali že je něco špatně, zavolali na centrálu a hned příští měsíc jsem platil o 180 kč míň.
Takž no comment. Pokud víš že ti naúčtovali něco co neměli, tak se nenech odbýt a neplať to dokud se to nevyřídí.
Držím palce.
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: O2 špatný operátor

Příspěvek od Exp »

Marek2000: Tak to je pěkný. :? Seš si jistej, že ses k internetu určitě nepřipojil? Ideální by asi bylo zablokovat internet přímo u operátora. Pak by ti to nemohlo nic sežrat.

EDIT: Jinak zrovna včera za mnou přišla jedna známá, že ji pravidelně Vodafone strhává přes 20 kč za internet, i když ho nepoužívá. Jenže ona vždycky klepla v mobilu na nějaký přednastavený tlačítko a automaticky se ji aktivoval balíček internetu na den. Trvalo asi půl roku než to začla řešit a tohle se jí stávalo několikrát do měsíce, takže za to zbytečně platila docela vysoký částky. Jinak internet vůbec nepoužívá, má telefon jen na volání a sms. Tak jsme data úplně zablokovali přes samoobsluhu operátora a od té doby je pokoj. Ale tohle byla vyloženě její chyba a k připojení tam docházelo no. Navíc má jen předplacenku, takže si vždycky nabila za 200 kč kredit a ten pak kvůli tomu hodně rychle mizel. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Marek2000
Příspěvky: 557
Registrován: 28. 8. 2013 13:26

Re: O2 špatný operátor

Příspěvek od Marek2000 »

1. Nejsu blbec.
2. Vzdy se me tel pta kdyz chce pouzit mobilni data.
3. Uz jen to, ze uznali, ze mi nauctovali neco co nemeli odpovida za vse a kdyz nejsou schopni rici v kolik sem se teda udajne pripojil, tak at si nas.
minulost:Alcatel301, Nokie 3310, 5110, , c5,
Huavey y300, g620s prestigio 5454duo, Samsung core prime ve, Samsung ace4
aktualni Iphone5s, Nokie 6630, 6220 classic, e52 LG F60, Nexus 5x

Uživatelský avatar
myg74
Příspěvky: 663
Registrován: 1. 10. 2013 12:39
Zařízení: Lenovo P70-A
Firmware: zatím S133
Operátor: T-Debile
Bydliště: u mé lásky

Re: O2 špatný operátor

Příspěvek od myg74 »

Na někom ty neomezené tarify musí dohnat

Uživatelský avatar
maxXx
Příspěvky: 376
Registrován: 22. 11. 2013 23:45
Zařízení: Xiaomi Mi A1
Firmware: Lineage OS
Operátor: Tesco Mobile
Kontaktovat uživatele:

Re: O2 špatný operátor

Příspěvek od maxXx »

Tohle se mi u O2 stávalo velmi běžně na mém studentském tarifu... Několikrát jsem se snažil sjednat pořádek... Vždy neúspěšně... Zjistil jsem (když jsem zašel co možná nejdál ve své důslednosti), že mají team právních poradců, kteří jen čekají na někoho kdo si začne vyskakovat - zjednoduším to, nemáte šanci se domoci svých práv či alespoň vysvětlení....

Na fakturách se ve finále začali objevovat položky jako: "Jiné služby", "Zaokrouhlení" (v desítkách korun), atd...
Nikdo mi to nebyl schopen vysvětlit a všichni operátoři na linkách přestali být příjemní právě ve chvíli kdy jsme začali řešit cokoliv souvisejícího s fakturací jejich služeb (je pravda, že co oni s tím, ale s kým to teda řešit?)

Já na tolik znechucen z tohoto jednání a praktik jsem přešel na stejné inrastruktuře (O2) pod virtuála s absolutní kontrolou mých výdajů a chrochtám si blahem...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...

[ROM] AOSP MOD [B209] - Více o Androidu a mé práci najdeš na mém blogu maxXx.cz

- zde na fóru si všichni tykáme

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: O2 špatný operátor

Příspěvek od Exp »

Marek2000 píše:Uz jen to, ze uznali, ze mi nauctovali neco co nemeli odpovida za vse
To je pravda...kdyby ses neozval, tak by si to nechali celý. :? A teď si vem kolik lidí si takovýho naúčtování třeba ani nevšimne...
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Marek2000
Příspěvky: 557
Registrován: 28. 8. 2013 13:26

Re: O2 špatný operátor

Příspěvek od Marek2000 »

Asi tak 99 % lidi nee ja vim kam volam obcas si teda nejsu jisty jeslti je to ten ci onen mobilni operator tak na o2 volam jen s predvolbou o2 max me to upozorni.
Nic vecer napisi Kellnerovi, nic si od otho neslibuju, teda krome toho, ze se vykecam. Mozna mu zkusim nahrat na strunu, ze je docela osklive, kdyz se o2 chova takhle ke svym zrakove postizenym, byt mi vlastne tenhle tarif plati on, takze ja platim cca 0 KC resp. 200 plati stat a o2 49 drive to bylo 88, coz snizil, ale i tak jim nechci nechavat zbytecne penize, ktere nemusim.
Az mi nabidnou neomezeny tarif za 300 s 3 giga dat, tak pak je budu blahorecit.
minulost:Alcatel301, Nokie 3310, 5110, , c5,
Huavey y300, g620s prestigio 5454duo, Samsung core prime ve, Samsung ace4
aktualni Iphone5s, Nokie 6630, 6220 classic, e52 LG F60, Nexus 5x

Odpovědět