Přidej se

Nabídka pro mě od Vodafone

Fórum o operátorech, cenách, tarifech a službách
Uživatelský avatar
lukjir
Příspěvky: 33
Registrován: 20. 12. 2013 15:20
Zařízení: Ascend Y300
Firmware: CM11
Operátor: Vodafone

Nabídka pro mě od Vodafone

Příspěvek od lukjir »

Ahoj, tak se vám chci pochlubit s mým novým tarifem. Původně jsem byl rozhodnutý a chtěl jsem přecházet od Vodafone k Mobil.cz. Požádal jsem tedy o ČVOP, ale pouze díky tomuto mi poté volali zpátky z Vodafone, že pro mě mají lepší nabídku, abych neodešel.
Nabídli mi:
50 volných min. do všech sítí s účtováním po vteřinách od začátku + 50 SMS do všech sítí + 250 MB dat.
Celkově za 198 Kč/měsíc. Bez závazků

Myslím, že je to docela dobrá nabídka, podobné Mobil.cz, ale lepší. Ještě k tomu Vodafone provozuje SMS email a vodafonepark, tak jsem nabídku přijal. Myslíte, že jsem udělal dobře? :D

P.S Kdo chcete lepší tarif, tak můžete jenom zkusit získat ČVOP a třeba vám taky nabídnou lepší. Když ne, tak akorát to ČVOP nevyužijete. Předpokládám, že to tak jde.
Na mém Huawei Ascend Y300 mám TWRP Recovery, jedu na CM11, používám Nova Launcher a klávesnici Swiftkey
Nejoblíbenější aplikace: Llama, Mapfactor Navigator, Monect, IM+PRO

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Nabídka pro mě od Vodafone

Příspěvek od michalkalensky »

já tedy osboně myslím,že jsi udělal blbost :lol: To oni se takhle vždycky snaží ale až po té co jim řekneš, že odcházíš....měl jsi jít k Mobil.cz ;)

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: Nabídka pro mě od Vodafone

Příspěvek od Mr.Oizo »

Zda se vyplatí záleží kolik toho provoláš ale jinak je to pěkná nabídka. Jsou i jiné a lepší jako např. +4U Mobile.

Uživatelský avatar
lukjir
Příspěvky: 33
Registrován: 20. 12. 2013 15:20
Zařízení: Ascend Y300
Firmware: CM11
Operátor: Vodafone

Re: Nabídka pro mě od Vodafone

Příspěvek od lukjir »

No je to bez závazku, takže to můžu kdykoliv změnit :-)
michalkalensky: v čem je podle tebe mobil.cz lepší?
Mr.Oizo: No pro mě je měsíčně 200Kč maximum, víc nedám. A zase ten nejlevnější tarif +4U bych volání a SMS nevyužil a data jsou o 100 MB menší.

Kdyby to bylo se závazkem, tak do toho nejdu ani náhodou, ale momentálně to je pro mě asi nejlepší, co jsem tak hledal.
Na mém Huawei Ascend Y300 mám TWRP Recovery, jedu na CM11, používám Nova Launcher a klávesnici Swiftkey
Nejoblíbenější aplikace: Llama, Mapfactor Navigator, Monect, IM+PRO

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Nabídka pro mě od Vodafone

Příspěvek od michalkalensky »

Pro mě je lepší protože si dobíjím kdy chci a ne každý měsíc a hlavně už Vodafonu nedůvěřuji. ;)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Nabídka pro mě od Vodafone

Příspěvek od Exp »

Ono je to hodně individuální a každému se hodí něco jiného. Ale nabídka je to za tu cenu docela dobrá. A zvlášť když je to bez závazku. Za necelé 200 kč i s internetem je to podle mě ok a máš to v rámci vlastní sítě, takže nemusíš přenášet číslo, kupovat novou simkartu atd. A taky máš teď o 50 MB větší FUP než bys měl u Mobil.cz. :)

Jinak já mám teď u TescoMobile za 150 kč měsíčně volání a sms ve vlastní síti zdarma, 120 minut volání do všech ostatních sítí účtovaných po vteřinách a 60 SMS (na předplacence z ClubCard balíčkem). Ale zase tam nemám žádná data, která nepotřebuju (mám skoro všude v dosahu WIFI), takže mi to tak vyhovuje. :) Kdybych k tomu zaplatil za nejmenší datový balíček 150 MB, tak už bych byl na dvojnásobné ceně.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Marek2000
Příspěvky: 557
Registrován: 28. 8. 2013 13:26

Re: Nabídka pro mě od Vodafone

Příspěvek od Marek2000 »

Ahoj,
Dle meho kdyz se ti neozvou, tak se to cislo prevede ke konkurenci. T-Mobile kdyz sme jim rikal, ze pudu ek konkurenci, ze nemam v tarifu datovy balicek, ani na info@t-mobile.cz ani na infolince nezareagovali, tak zkusim na prodejne si vyzadat ten kod, jen je pruser, ze ja mam smlouvu do 2015. :-(.
minulost:Alcatel301, Nokie 3310, 5110, , c5,
Huavey y300, g620s prestigio 5454duo, Samsung core prime ve, Samsung ace4
aktualni Iphone5s, Nokie 6630, 6220 classic, e52 LG F60, Nexus 5x

proxys
Příspěvky: 11
Registrován: 1. 2. 2014 14:17

Re: Nabídka pro mě od Vodafone

Příspěvek od proxys »

jedine vodafone dava modre z nebe ;) staci rict ze mate u konkurence lepsi nabidku a da vam co chcete :) u o2 to nejde.. :D takze to ani skouset nemusite a tmobile nevim..

Marek2000
Příspěvky: 557
Registrován: 28. 8. 2013 13:26

Re: Nabídka pro mě od Vodafone

Příspěvek od Marek2000 »

No ja mam ten tarif za 12 kc mam 40 min do vodafone. Protoze maj moc drahy net rekl sem pani, ze sem slysel, ze jej maj levnejsi a mam na 3 mesice este 60 min do vodafone, za 12 KC no neber to :P jen nevim co s nima.
minulost:Alcatel301, Nokie 3310, 5110, , c5,
Huavey y300, g620s prestigio 5454duo, Samsung core prime ve, Samsung ace4
aktualni Iphone5s, Nokie 6630, 6220 classic, e52 LG F60, Nexus 5x

Odpovědět