Přidej se

O2 změnil tarif

Fórum o operátorech, cenách, tarifech a službách
Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: o2 zmenil tarif

Příspěvek od Exp »

Tak hlavně že to dobře dopadlo. :) Ale vídíš, že pokud by ses neozval, tak by platil víc zbytečně. To že ti na jedné pobočce řekli, že to musíš zaplatit je taky docela divný jednání.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: o2 zmenil tarif

Příspěvek od Pavel »

Zatím ještě s jásáním počkám, až přijdou zpátky peníze. Dobropis poslali tak snad to bude v pořádku. To že mi na každé pobočce řekli něco jiného je opravdu divné. Buď tomu ten dotyčný člověk nerozuměl a nebo v tom byl úmysl.
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Marek2000
Příspěvky: 557
Registrován: 28. 8. 2013 13:26

Re: o2 zmenil tarif

Příspěvek od Marek2000 »

Muj zkormny napad.
Dle meho to zkousej vsechny 3 opeato, mozna se prvnimu s tm nechtelo babrat, zalezi fakt asi na koho najdes ja sem narazil na technika v t-mobile, ktery mi nastavil vodafone pripojeni protoze zaklad je stejny, pak mi Vodafone nechtel dat mesic netu zdarma, kdzy mi nesel modem v OS Maverics na jine prodejne mi to dali s tim, ze pak to zapomeli zrusit, tka to chteli zaplatit na lince ze to musim platit, na prodejne dobropis.
Tech 150 ti asi vratej tak, ze ti to strhnou z pausalu.
T-mobile mam slevu resp. 200 min do site a taky mi je nauctovali a kdyz sem se ozval, ze 650 korun misot 236 platit nehodlam, tak pan, ze pardon, vy to mate zdarma, ale pokazil se asi system tak vam to napocital.
Nejvice em vyticili, kdyz sem rekl, ze odstupuji od smlouvy, ze jsem se prestehoval, a ze tam neni signal, tak vysmech, ze to neni duvod ukonceni smlouvy, resp. muzu ale se sankci, tak sem mu rekl, ze to sou keci, nakonec udajne se tam porouchal vysilac :P.
minulost:Alcatel301, Nokie 3310, 5110, , c5,
Huavey y300, g620s prestigio 5454duo, Samsung core prime ve, Samsung ace4
aktualni Iphone5s, Nokie 6630, 6220 classic, e52 LG F60, Nexus 5x

Odpovědět