Přidej se

T-Mobile S námi sdílený

Fórum o operátorech, cenách, tarifech a službách
Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

T-Mobile S námi sdílený

Příspěvek od mitsuu84 »

T-Mobile v pondělí 18.8.2014 přidal nový paušál s názvem S námi sdílený.A o co že jde?Stačí mít v rodině jeden neomezený tarif S námi síť nesíť,S námi bez hranic nebo S námi bez hranic+ , nebo vyšší a k němu pak můžete pořídit pro své blízké až 5 tarifů S námi sdílený.Všichni tak mohou volat a SMSkovat neomezeně do všech sítí a o internet se podělíte.Cena tohoto paušálu je 449 Kč.
Více infa,podmínky atd najdete na webu T-Mobilu

Já měl tarif S námi v síti+ za 499 kč (sms a hovory neomezeně v T-Mobilu,120min do ostatních sítí a 200 MB FUP) a jelikož moje máti má neomezenej S námi sít nesít,včera sem přešel pod ní na ten S námi sdílený.Takže budu platit o 50Kč mín jak doted a navíc mlžu volat a psat neomezeně do všech sítí a net?Máti mobil net nepoužívá,takže celých 1.5 GB mám pro sebe,což je taky daleko lepší jak 200 MB,který mi poslední dobou vystačí tak na 14 dní :lol: Takž za sebe dávám T-Mobilu palec hore :twisted:
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Odpovědět