Přidej se

T-Mobil a koupě telefonu k prodloužené smlouvě

Fórum o operátorech, cenách, tarifech a službách
Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

T-Mobil a koupě telefonu k prodloužené smlouvě

Příspěvek od mitsuu84 »

Ted sem si vzpoměl,že bych se mohl podělit o zkušenosti s T-Mobilem co do koupě telefonu a prodlužování smlouvy.Kupoval sem si Honor 4X a zároveň chtěl i prodloužit smlouvu.Jelikož mám paušál S námi sdílený a já sem to sdílený číslo,takže spadám pod paušál někoho jinýho,kontaktoval sem operátora na T-Mobile chatu a pak i na infolince.Zajímalo mě,na kterým čísle musím smlouvu prodloužit tak,aby zůstal současnej stav,to jest nadřazený číslo a já jako sdílený.Bylo mi řečeno a doporučeno,že nejlepší bude prodloužit smlouvu na svojím čísle s tím,že zustane zachovaný vše jak bylo.Tohle mi bylo napsáno na chatu a i řešeno na infolince.Telefon jsem tedy objednal na svoje číslo a jméno atd dle odkazů T-Mobile osoby z chatu a dobrý.Za dva dny mi volal kurýr,že mi veze z T-Mobilu zásilku,odjel sem z práce dom to převzít,ale první problém.Ačkoliv objednávka byla na moje číslo,moje jméno a mou adresu,telefon mi dat nemohli.Muselato převzít osoba,pod kterou sem sdílenej (moje máti).Takže dobrý,zavolal sem máti a ono jí to zavezli do práce.Tím sem si myslel že je vše o.ka.Jenže druhej den mě přišla sms,že mi na mou žádost aktivovali Neomezenej paušál za 750 Kč a máti přišla sms,že na její žádost mě vyhodila ze skupiný sdílení a aktivujou jí nějakej paušál S námi v siti + či co za 550 Kč tuším.Natož sem zas vola na infolinku,co se jako děje a tam mi bylo řečeno,že proběhla na obou číslech změna paušálu.S tím sem nesouhlasil,popsal sem jim celou komunikaci jak na chatu na jejich webu,tak na infolince atd a navíc pač sem měl asi tušení,měl sem i screeny z toho chatu,který sem jim zaslal na mail.Pul dne se to řešilo a na střídačku mi volalo x lidí od T-Mobilu a všem sem to vysvětloval a říkal jim o co mi de a že o změnu paušálu sme nestály a chcem vše tak jak bylo.Po pul dni přišla sms mamě,že sdílí moje číslo a mě,že sem sdílenej.Dobrý a konečně vše jak má bejt.Jenže,máti se najednou za neomezenej paušál ukazovala všude cena 750 Kč,přitom měla slevu (chtěla odejít) a platila za neomezenej 650 Kč.Tak se tam volalo znova a ono že je vše v pořádku.Pak teda že asi další chyba a prošetřej to.Pak teda že chyba tam není a vše je jak má bejt a v tu samou chvilu se všude ukázala cena 650 Kč.Takže dle pokynů vše objednáno atd a ve finále si pak rušej a mění kde co,i přes příslib,že vše zůstane jak bylo.A víc jak půl dne pak trvalo řešení a vysvětlování atd,než to konečně vše vrátili na paušály a ceny,který byly.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Odpovědět