Přidej se

Vectone mobile

Fórum o operátorech, cenách, tarifech a službách
Jurri
Neregistrovaný uživatel

Re: Vectone mobile

Příspěvek od Jurri »

Já si nyní pořídil SIM kartu od Vectone. Poslání zdarma, doma do 2 dnů, dobití přes internet a všechno funguje. Hlavně volám za 1.8 Kč do všech sítí, což se nedá srovnat se standartní nabídkou operátorů. Za mě palec nahoru!

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: Vectone mobile

Příspěvek od Mr.Oizo »

No že se to nedá srovnat už taky není pravda. Třeba u Kaktusu pokud budeš dobíjet vždy když mají akci (2 v měsíci) tak tě volání do všech sítí vyjde na 1.25 Kč a volání v kaktusu zadara.

Uživatelský avatar
Vario
Příspěvky: 4
Registrován: 22. 3. 2017 15:11

Re: Vectone mobile

Příspěvek od Vario »

Mr.Oizo - Běž do háje s Kaktusem. To je žrout na prachy a stohí za h****. Vectone má spoustu problémů ale jeho služby jsou excelentní. Pokud fungují. Někdo dostane simku a nejede mu. Někomu nejde dobíjení a další je s Vectonem zaregistrovaný ale když mu někdo volá tak se volajícímu ozve, že dotyčný je nedostupný. Jenže to je technický problém karet který Vectone neumí řešit a asi je i s největší pravděpodobností neřeší. Já si objednal 6 simkaret a z toho mi fungují pouze tři ale paráda. Postup je jednoduchý. Dát simku do mobilu. Musí ti přijít první 3 sms-ky. Může přijít někdy jen jedna. Zaregistrovat si ji na Vectone. Přijde ti potvrzovací kód. Vypnout a zapnout mobil. Nechat si na novy číslo zavolat a nechat si poslat sms. Ne z Vectonu ale třeba z O2. A ne z T-Mobilu protože Vectone jede na TM. Takže s O2 nebo z Vodafona nebo z virtuala ktery bezi v O2 nebo Vodafone. Jak toto vše jede tak teprve potom dobít ale ne v SuperCash ale kartou z internetu. Jak toto vše uděláš pojede ti Vectone jako víno. A neblej tu o cenách. Kaktus je jedem z nejdražších virtuálů co tu jsou. Ne li nejdražší. Jejich balíčky jsou k ničemu. Podívej se na základní sazby.

Základní sazba volání za minutu.
Z Kaktusu 2,50,-Kč/min. Z Vectone 1,80,-Kč/min.

Cena sms je stejná pro oba.
Kaktus/Vectone 1,50,-Kč/sms

Data.
Kaktus účtuje 1,-Kč za jeden MB
Vectone účtuje 0,8,-Kč za MB

Datovy balíčky.
Kaktus chce 300,-Kč za 1GB
Vectone chce 499,-Kč za 6GB

Volání ve vlastní síti základní sazba.
Volání z Kaktus na Kaktus 2,50,-Kč/min
Volání z Vecton na Vecton 0,-Kč/min.

Jasně, u Kaktusu máš taky volání v rámci sítě zadara ale musíš každej měsíc dobíjet 200,-Kč což u Vecton nemusíš a u Vecton v základu voláš grátis uvnitř sítě.

Tak tu už prosím Tě nikdy nepropaguj takovy zloděje jakými Kaktus jsou.

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: Vectone mobile

Příspěvek od Mr.Oizo »

Ty jsi asi dobře jebnutý od Vectone :D
Jak jsem psal u Kaktusu vždy využívám pouze akce nabití příklad. Nabiji za 200 Kč dostanu 400 Kč
Takže cena volání potom vyjde na 1.25 Kč
SMS 0.75 Kč
Data používám samoobnovovací balíček 80MB který je potřeba pro převod dat do nekonečna a levnější ceny. Proto mě stojí 500MB 50Kč navíc je Facebook zadara.
Kredit stejně musíš dobíjet takže volání z Kaktus na Kaktus zadara. No a u Vectone dobíjet musíš každých 90 dní jinak šmitec.
Jen pro upřesnění Kaktus není můj prioritní operátor.
Nevím jak nyní ale nedávno Vectone neuměl LTE které u Kaktusu frčí bez chyb.
Ještě si dovolím citovat uživatele pazit z mobilmánie:

Dnes jsem konečně zlikvidoval poslední Vectone SIM, takového operátora jsem za 15 nebo kolik let neviděl. Kdyby se ještě stále našel blázen, co to s nimi chce zkoušet, tak vezte že:

* volání Vectone - Vectone (zdarma) mi stále účtovali jako do cizí sítě a peníze přes asi 20 slibů (když ještě komunikovali) nevrátili
* 90% sms, které jsem poslal, nedošlo příjemcům, i když je hlásil telefon jako odeslané (naúčtované byly vždy)
* sim se stále pravidelně odpojuje, takže vám lidé hlásí, že jste byli nedostupní
* od určité doby nešlo zapnout data (možná pod určitou úroveň kreditu - nevím přesně kdy/kolik)
* podpora už se 1,5 měsíce neukázala na sociálních sítích, neodpovídají na maily a na PM, na infolinku se nedovoláte a kdyby náhodou jo, není tam nikdo česky mluvící

A za tohoto stavu jsem četl na FB, že se stále někdo snaží dobíjet, nechápu. Provolejte peníze dokud to jde a rychle pryč.

Uživatelský avatar
Vario
Příspěvky: 4
Registrován: 22. 3. 2017 15:11

Re: Vectone mobile

Příspěvek od Vario »

Ty jsi asi dobře jebnutý od Kaktusu :-D :-D
Podívej se asi takto. Vectone byla sračka a taky pořád je. Ale menší. To co využívám já cca 4 měsíce mi vychází nejlevněji co u nás lze pořídit. Problémy jsou pořád ale ne už tak těžkyho kalibru jako tomu bylo dříve. Moje spotřeba dat je cca 5 až 5,6 GB měsíčně. Za tu cenu tu v republice není nikdo levnější než Vectone. Nikdo. Mimo jiné jsem se o Vectone začal zajímat trochu více a ty problémy nejsou jen u nás. Měli je a někde ještě mají v celé Evropě, tedy v těch státech, kde působí.
LTE mi jede stejně rychle jako T-Mobile. Asi musí když je na to na TM síti. Jestli byly dříve problémy s LTE tak to nemohu posoudit.

Jasně mají služby fungující mizerně ale pokud se to vydrží tak ve finále je to paráda. Několikrát jsem kontroloval odečítání kreditu při volání na Vectone. Několikrát jsem kontroloval cenu sms do Vectone. Je to vše paráda. Byly problémy ale mě to funguje. A hlavní co jsem si potřeboval ověřit byla služba pošli sim. Nechal jsem poslat simku kámošce do holandskyho Rijswijku. Simka ji došla, dobila si ji a já šel otestovat tu jejich proklamovanou free call to other countrys. Hovor do Holandska mě nestál ani korunu. Heleně se taky neodečetlo nic za příchozí hovor ani za hovor když mi volala do čech. Po hodině volání se mi to automaticky típlo ale vytočím znovu a dokončím hovor. Takže já nevím jak to je u pazita a z které doby pochází jeho článek. Moje zkušenost je taková jak píšu.

Ale nevím třeba jak to má Vectone po stránce technické. Nevím jestli třeba to nemůže být ten zádrhel nefunkčnosti některých sim. Vectone si totiž zakoupil pouze kapacitu ale nikoliv služby. Ty si zajišťuje sám. Taky mi není jasné jak to funguje u toho Vectonu protože simky jsou v ČR všechny a bez výjimky v režimu roamingu. Prostě mi je to po technické stránce vzdáleny nicméně jak jsem psal, funguje mi vše a skvěle.

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: Vectone mobile

Příspěvek od Mr.Oizo »

Tak jediné s čím se dá asi souhlasit je s takovou spotřebou dat je asi Vectone správná volba. I když bych to spíše řešil přes datovou SIM a druhou na volání. S tou rychlostí jakou má Vectone bych volil třeba Nordictelecom.cz s cenou 298 Kč a neomezený internet.
A s tím že ti jede LTE stejně jako u T-Mobile tak vyprávěj takové pohádky někde jinde :lol: :lol: :lol:
Vectone totiž stále nemá LTE.
Tady ses teda provařil jaký jsi agitátor a jdeš přes mrtvoly (lhaní) :lol: :lol:
Takže máš hodně dat a rychlost rovnající se Edge to je tedy megaodvar. :lol: :lol: :lol:

Obrázek

Radim
Neregistrovaný uživatel

Re: Vectone mobile

Příspěvek od Radim »

Tak dnes 18.4.2018 najednou vectonemobile vypl a neslo se ani dívat.Žádné přihlášení do sítě zkratka mrtva SIM karta a 120 Kč kreditu v hájí.Vypadá to ze skončil

Luxpe
Neregistrovaný uživatel

Re: Vectone mobile

Příspěvek od Luxpe »

VAROVÁNÍ: Vážení čtenáři, virtuál Vectone mobile doopravdy v Česku skončil.
Působil nedůvěryhodně podobně jako :arrow: Adagio mobile většina obsahu na webových stránkách byla psána podivnou češtinou, spíše byl obsah v angličtině. SIM karty Vectone mobile odesílal zákazníkům zdarma.
Jestliže mohu doporučit raději volte poskytovatele mobilních služeb u kterého budete mít jistotu.
Vectone mobile naštěstí neumožňoval přenos čísel do jeho sítě i z jeho sítě a čísla 794 000 000 - 794 099 999 mě nepřipadají nijak extra.
Snad v roce 2035 budeme mít možnost vybírat z 5 síťových mobilních operátorů a 25 až 40 virtuálními mobilními operátory předpokládaná, že spíše bude výběr ze značek BLESKmobil, COOP Mobil, Connectica, FAYN, GoMobil, KAKTUS, MOBIL.CZ, Odorik.cz, OpenCall, Oskarta, SAZKA mobil, StarTel, Skyfone nic proti, ale CENTROPOL, PRE mobil, inoggy mobil, Mobil od ČEZ jsou značky téměř bez zájmu.

Odpovědět