Přidej se

Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Fórum o operátorech, cenách, tarifech a službách
Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Příspěvek od Mr.Oizo »

Dokud je internet zadara tak pro lidi co moc nevolají a potřebuji net je mobil.cz jednička ať za 2.20 nebo 2.50. :D

doktor365
Příspěvky: 182
Registrován: 27. 3. 2013 20:21
Zařízení: Huawei P8 Lite
Operátor: GoMobil

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Příspěvek od doktor365 »

Tak dnes jsem zjistil,že sms na virtuála Go mobil lze posílat z smsgo.cz .Třeba to jde i na Mobil.cz

Uživatelský avatar
majky666
Příspěvky: 69
Registrován: 28. 7. 2013 23:51
Zařízení: Huhlavej Ascend Y300
Firmware: nějaká
Operátor: mobil.cz

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Příspěvek od majky666 »

Odeslal jsem si zkušební sms z smsgo a přišla mi :-)

bulays
Příspěvky: 14
Registrován: 17. 8. 2013 16:41
Zařízení: Huawei G300

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Příspěvek od bulays »

Čau lidi mám pár otázek na tu kartu ... Mám svoji simku u T-mobilu s paušálem mých 5 a chci si ji nechat ale chci si koupit kartu u Mobil.cz jen kvůli tomu internetu "zdarma" a zajímá mě jestli když si tam nebudu dobíjet peníze tak jestli mi tu simku nezruší četl jsem něco že po 12 měsících se ruší simka . Dál pak jestli fungují posílat SMS přes aplikací oskárka při vyčerpaném limitu vlastně chci tu simku používat jen při vyčerpaném limitu protože mám tu simku s paušálem u T-Mobilu tak nechci dobíjet i u Mobil.cz

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Příspěvek od Pavel »

Myslím že po určité době,když nebudeš dobijet kredit tak se simka deaktivuje.Ale nevím to jistě,mrkni na mobil.cz.
Když ale nebudeš dobijet tak se po vyčerpání 200MB sníží rychlost připojení. Po snížení to sice použitelné je,ale žádná sláva.
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

bulays
Příspěvky: 14
Registrován: 17. 8. 2013 16:41
Zařízení: Huawei G300

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Příspěvek od bulays »

Jo jo to vím jen to potřebuju na ty smsky přes oskárka a třeba jízdní řády když už je krize ... prostě nic na brouzdání na netu jen krizové situace :)


na stránkach Mobil.cz v FAQ jsem našel co jsem hledal :)

"Abyste mohli využívat služby MOBIL.CZ, je potřeba dobít kredit alespoň jednou za šest měsíců. Pokud to neuděláte, budou vám služby omezeny. Pokud nedobijete kredit po 12 měsíců, bude vaše SIM karta zrušena."

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Příspěvek od Pavel »

Tak na ty jízdní řády, na aktualizaci počasí, a na další drobnosti to je použitelné i po snížení rychlosti. Při troše trpělivosti se dají prohlížet webové stránky. Ale třeba na video na You Tube se nepodíváš. Já když si dobiju, tak těch 200MB vyčerpám třeba za den a pak jedu měsíc na snížený rychlosti a docela to jde. Na to že je to zdarma...
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Příspěvek od Exp »

Platnost kreditu a simkarty je omezená u většiny předplacenek. :) Takový standard je 6 měsíců kredit a 12 měsíců simkarta (od posledního dobití). Každým dobitím se ti to zase prodlouží.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Příspěvek od michalkalensky »

Mobil.cz na facebookové stránce oznámil, že volání zůstane na 2,20 Kč napořád ;) A chystají se další novinky a doufám, že to bude něco s tím internetem ale je už potvrzené, že pracují na balíčkách s daty...

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Příspěvek od michalkalensky »

Na Google Play najdete aplikakaci Mobil.cz Widget a zobrazuje zbývající kredit, limit FUP a jejich platnost. Aplikaci vytvořil Vojtěch Kadlec takže se nejedná o oficiální app od Mobil.cz ale i tak si myslím, že mu máme co děkovat ;)

Obrázek

Ke stažení na Google Play

Odpovědět