Přidej se

Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Fórum o operátorech, cenách, tarifech a službách
Jana1
Neregistrovaný uživatel

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Příspěvek od Jana1 »

Já ho mám a naprosto v pohodě. Internet používám na běžné stránky (nestahuju) – email apod. a nevyčerpám ani 20% toho, co mám za dobití 200 kč. A neprovolám teď ani víc než ty 200 kč za měsíc.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Příspěvek od Exp »

Od 11.6.2017 Mobil.cz mění obchodní podmínky a internet po vyčerpání FUPu už půjde používat sníženou rychlostí jen 30 dní od posledního dobití kreditu. Pro další data se pak bude muset buď znovu dobít kredit nebo přikoupit datový balíček. :?
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Příspěvek od Pavel »

Aha. Tak mě teď net nefunguje, zřejmě jsem už 30 dní nedobíjel kredit. Tak to pěkně podělali, tímto nutí dobíjet min. jednou za měsíc.
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Příspěvek od Mr.Oizo »

Pavel píše:
12. 6. 2017 16:36
Aha. Tak mě teď net nefunguje, zřejmě jsem už 30 dní nedobíjel kredit. Tak to pěkně podělali, tímto nutí dobíjet min. jednou za měsíc.
Nebo nutí přejít jinam. :lol:

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: Mobil.cz - nový virtuál s internetem "zdarma"

Příspěvek od Pavel »

A nebo tak. Já k nim šel právě kvůli tomu netu zdarma (teda nejen kvůli tomu). Nechápu proč teď najednou musí takhle změnit pravidla. Musím kouknout za kolik mají ty datové balíčky.
Tak 300 Mb dat za 60 kč. Platnost max. 10 dní. To teda nic moc. A nebo 2Gb za 300 kč na 30 dní.
Asi přejdu jinam :)
Mají někde net zdarma :D ?
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Odpovědět