Přidej se

MMS

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
xondrax
Příspěvky: 251
Registrován: 6. 6. 2013 18:06
Zařízení: Xiaomi RedMi Note 3 SE
Firmware: Miui v9 CZ/SK

MMS

Příspěvek od xondrax »

Ahojte,mam dotazek:jak na MMSky bez datovyho tarifu?Vodafone tvrdi,ze to nelze(ojebavka Huawei-e).neexistuje custom rom ktera by to mela osefovany?
Dat.pausal k tomu zapinat nebudu(vazne ne :P)dotycny uzivatel nepotrebuje byt online a nechce platit nic navic...

Uživatelský avatar
policak
Příspěvky: 157
Registrován: 23. 6. 2013 13:36
Zařízení: VF Smart ultra 6
Firmware: Stock

Re: MMS

Příspěvek od policak »

Je to nesmysl, nevím, kde jsi na to přišel, ale pro příjem a odesílání MMS není potřeba aktivní datový tarif, komunikace probíhá přes APN MMS. Musíš mít samozřejmě na mobilu povolené datové přenosy, pokud je zakážeš, zablokuješ úplně vše, ale stačí v Samoobsluze zakázat připojení k internetu, tím deaktivuješ APN internet, ale MMS ti půjdou přijímat i odesílat. Právě jsem si to ověřil, mám na jedné kartě O2 s firemním tarifem, kde máme blokovaný internet a v G510 svůj Odepiš s blokovaným internetem. MMS bez problémů z O2 odešla a na VF přišla.
EDIT: v přílohách jsem ti přidal kde v Samoobsluze co a jak nastavit.
Přílohy
Výstřižek2.JPG
Výstřižek1.JPG
Výstřižek.JPG

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: MMS

Příspěvek od Exp »

Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

xondrax
Příspěvky: 251
Registrován: 6. 6. 2013 18:06
Zařízení: Xiaomi RedMi Note 3 SE
Firmware: Miui v9 CZ/SK

Re: MMS

Příspěvek od xondrax »

cerpal jsem z hovoru s prodejnou,infolinkou a tohodle :"Dobrý den, telefon je s OS Android 4.1 . Bez aktivních mobilních dat u operátora a v telefonu není možné mms přijmout ani odeslat.Je třeba mít nastavené mms i internet v telefonu. Takto je to nastaveno výrobcem" viz.http://www.techforum.cz/forums/topic/na ... cend-g510/ale taky se mi to nezda-zkusim to po Vasem :p

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: MMS

Příspěvek od Exp »

Tak tohle já slyším poprvé. :) Na MMS je samostatný přístupový bod, který by měl fungovat i s vypnutými daty (u operátora). V nastavení mobilu musíš mít ale mobilní data zapnutá. Já to tak mám na G300 a není s tím problém. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
policak
Příspěvky: 157
Registrován: 23. 6. 2013 13:36
Zařízení: VF Smart ultra 6
Firmware: Stock

Re: MMS

Příspěvek od policak »

Zaměstnance operátora živí služby, které zákazníkovi prodá, ne ty, které mu rozmluví. Příště použij vlastní hlavu. Vyřešeno, lock. :)

xondrax
Příspěvky: 251
Registrován: 6. 6. 2013 18:06
Zařízení: Xiaomi RedMi Note 3 SE
Firmware: Miui v9 CZ/SK

Re: MMS

Příspěvek od xondrax »

Ano vyreseno,diky kluci @policak @Exp uz to frci ...

Odpovědět