Přidej se

Aktualizace systemu

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: Aktualizace systemu

Příspěvek od davehanz »

Tak vidite kluci,ze jste se dockali taky :-).me baterka skutecne vydrzi o pul dne vic.psal sem to i mitsuuovi,jestli je to mozne ;-)
Naše forum, vaše forum :-)

onuce
Příspěvky: 48
Registrován: 17. 3. 2014 14:36
Zařízení: huawei510

Re: Aktualizace systemu

Příspěvek od onuce »

Mně to též nabízí aktualizaci na B195. Jenže píší, dát po aktualizaci tovární nastavení. Je to skutečně nutné? A budu muset znovu kupovat PowerAmp? Nebo je nějaká možnost, aby se mi stále znovu aktualizace nevnucovala? Vypnout aktualizace nelze. Děkuji.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Aktualizace systemu

Příspěvek od Exp »

Ahoj, tovární nastavení po aktualizaci dělat nemusíš. Doporučuje se to jen v případě, že by byl po aktualizaci nějaký problém. Taky záleží co je to za upgrade, někdy se instaluje jen malý aktualizační balíček a neztratí se data a někdy je to komplet firmware a všechno z telefonu se smaže. Takže pro všechny případy kdyžtak nejdřív zálohuj data, o která nechceš přijít.

Koupené aplikace z Google Play se vážou ke tvému Google účtu, znovu je kupovat nemusíš. Stačí pak jen znovu zadat účet do telefonu a můžeš si je nainstalovat (bezplatně) znovu. A to klidně i na víc zařízení zároveň (do kterých vložíš svůj účet).

Oznamování aktualizace jde vypnout v nastavení - info o telefonu - aktualizace systému. Tam stiskni senzorové tlačítko menu (tři čárky) a vyber "nastavení". Pak stačí jen odškrtnout "automaticky oznámit". :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

onuce
Příspěvky: 48
Registrován: 17. 3. 2014 14:36
Zařízení: huawei510

Re: Aktualizace systemu

Příspěvek od onuce »

Velice moc děkuji za odpověď. Jedná se o aktualizaci, kde vše je stejné vyjma změny B193 na B195. Má li to tedy vůbec smysl, či lépe pouze vypnout oznámení. Ještě jednou moc děkuji.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Aktualizace systemu

Příspěvek od Exp »

Nemáš vůbec za co. :) Ono určitě tam nějaké změny budou, jinak by nemělo smysl tu aktualizaci vydávat. Mrkni na první stránku v tomto tématu, měla by být lepší výdrž na baterce a svižnější chod. Je otázka, jestli je to pro tebe důležité. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

onuce
Příspěvky: 48
Registrován: 17. 3. 2014 14:36
Zařízení: huawei510

Re: Aktualizace systemu

Příspěvek od onuce »

To tedy mám! Rychlá a vyčerpávající odpověď... Nu, aktualizováno. Vše zůstalo netknuté, jen přibyly nějaké Google hry, jež jsem hbitě vypnul. Svižnější chod nepozoruji, neb stávající byl již tak dost svižným. Výdrž baterie sotva posoudím, poněvadž její zatěžování je různorodé. Nicméně mohu si teď směle říci: udělal jsem vše.

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: Aktualizace systemu

Příspěvek od davehanz »

Ja jedu tez na B195 a muzu rict,naprosta spokojenost :-) do toho aktualizovane EMOTION UI a parada :-)
Naše forum, vaše forum :-)

onuce
Příspěvky: 48
Registrován: 17. 3. 2014 14:36
Zařízení: huawei510

Re: Aktualizace systemu

Příspěvek od onuce »

EMOTION UI se aktualizuje zvlášť? Jestli ano, tak prosím jak? Předem moc děkuji za odpověď. Je to moje dítě, když opravdové mi sebral stát a nový tatínek. Tak chci pro něj, telefon, to nejlepší.

Uživatelský avatar
maxXx
Příspěvky: 376
Registrován: 22. 11. 2013 23:45
Zařízení: Xiaomi Mi A1
Firmware: Lineage OS
Operátor: Tesco Mobile
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizace systemu

Příspěvek od maxXx »

Oficiální cestou pro tento telefon lze zapomocí aktualizací získat pouze EmotionUI 1.0 novější je určeno pro jiné typy telefonu, avšak nainstalovat lze a funguje viz. viewtopic.php?f=23&t=1442&start=20 pokud by jsi měl nějaké otázky přímo na EmotionUI ptej se tam nebo přímo uživatele davehanz, který EmotionUI 1.6 k velké spokojenosti používá.
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...

[ROM] AOSP MOD [B209] - Více o Androidu a mé práci najdeš na mém blogu maxXx.cz

- zde na fóru si všichni tykáme

onuce
Příspěvky: 48
Registrován: 17. 3. 2014 14:36
Zařízení: huawei510

Re: Aktualizace systemu

Příspěvek od onuce »

Děkuji. Ano, již jsem se tam přeorientoval. Ještě jednou díky.

Odpovědět