Přidej se

WIFI

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
patentka
Příspěvky: 1
Registrován: 11. 6. 2014 2:49
Zařízení: huawei G510-100

WIFI

Příspěvek od patentka »

Ahoj všem:-)))mám prosbu mám wifi u huawei G510 když to zapnu tak se na obrazovce objeví zapínání....a víc nic,přidat sít nemůžu +nereaguje a nastavit taky nic nemůžu je to šedé ,nemám žádnou Mac adresu už jsem to snad stokrát přeinstalovala různými Rom,ale stále stejné router je v pohodě všechno se k němu připojí i jiné telefony já ani na freeWifi se nechytám nevíte někdo jak to opravit? moc děkuji za případnou pomoc.

Uživatelský avatar
policak
Příspěvky: 157
Registrován: 23. 6. 2013 13:36
Zařízení: VF Smart ultra 6
Firmware: Stock

Re: WIFI

Příspěvek od policak »

Nikdo ti neporadí, když ani nenapíšeš, jakou ROM tam máš a co jsi s tím všechno dělala. Podle všeho bys nejlíp udělala, kdybys mobil svěřila do ruky někomu, kdo tomu rozumí a pak už do něj nikdy nevrtala. Když vidím úroveň tvých znalostí a představím si, jak flashujes mobil, dělá se mi nevolno.

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: WIFI

Příspěvek od Puget »

No... o G510 nevím vůbec nic, ale jestli jí to neumřelo po několika flashnutých ROMkách a nepřipojí se ani na free wifi tak bych to spíše viděl na vadný HW... (Občas se taky na free wifinách nepřipojím, ale ty se nemůžeš ani připojit na vlastní router který podle tebe funguje, takže podle toho soudím vadný HW, asi bych to reklamoval... hodit ofiko ROM a servisáci by měli být v poho. :))
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Odpovědět