Přidej se

Zpět z custom na originální rom

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Ascly
Příspěvky: 24
Registrován: 25. 6. 2014 7:46

Re: Zpět z custom na originální rom

Příspěvek od Ascly »

Ten firmware je origo na českou verzi toho telefonu od o2 (kterou jsem měl i já) step 2 instalovat nebudu - jsou tam určitě zbytečné věci jako už vím proč atd....
V telefonu vše potřebné je, Gapps atd.... takže děkuji mockrát za pomoc, já si jdu zacvičit do fitka :D :)

Uživatelský avatar
fidik
Příspěvky: 109
Registrován: 27. 4. 2014 12:57
Zařízení: Huawei Y300-100
Firmware: Slimkat
Operátor: O2

Re: Zpět z custom na originální rom

Příspěvek od fidik »

Kdyz se mi foun pojebe a tohle jeste pujde udelat,je to jako by tam root nikdy nebyl a bude platit zaruka?

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpět z custom na originální rom

Příspěvek od mitsuu84 »

Přesně tak ;)
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Ascly
Příspěvky: 24
Registrován: 25. 6. 2014 7:46

Re: Zpět z custom na originální rom

Příspěvek od Ascly »

Normální člověk udělá chybu jednou v životě a snaží se ji neopakovat - jelikož já jsem takovej druh člověka co má nudný život a musí podělat vše co mu přijde pod ruku :lol: tak sem zas píšu do mého starého TOPICU s tím, že potřebuji poradit jak obnovit originální firmware na Huawei Ascend g510-0200 (O2 verze) - firmwarů jsem sehnal dost ale vždy mi to píše instalation failed - mam pocit že používám stejný soubor jako dřív který mi telefon normálně bez problémů vzal a nyní mi ho vzít nechce, hodila by se mi rada kde může bejt zakopanej pes - aktuálně jedu na flashnutou rom G510-0100 která nefachá na mobilu 2x nejlépe - telefon se často restartuje atd...
mam UNLOCKED bootloader (tuším že to nazývám správně - prostě ta věc díky které se dá flashnout Recovery)
mam TWRP nejnovější verzi....
Instalaci spouštím přes + a - a telefon mi jí ani tak nebere..

Ascly
Příspěvky: 24
Registrován: 25. 6. 2014 7:46

!!ZPĚT Z CUSTOM ROM NA ORIGINAL!!

Příspěvek od Ascly »

Normální člověk udělá chybu jednou v životě a snaží se ji neopakovat - jelikož já jsem takovej druh člověka co má nudný život a musí podělat vše co mu přijde pod ruku :lol: tak sem zas píšu do mého starého TOPICU s tím, že potřebuji poradit jak obnovit originální firmware na Huawei Ascend g510-0200 (O2 verze) - firmwarů jsem sehnal dost ale vždy mi to píše instalation failed - mam pocit že používám stejný soubor jako dřív který mi telefon normálně bez problémů vzal a nyní mi ho vzít nechce, hodila by se mi rada kde může bejt zakopanej pes - aktuálně jedu na flashnutou rom G510-0100 která nefachá na mobilu 2x nejlépe - telefon se často restartuje atd...
mam UNLOCKED bootloader (tuším že to nazývám správně - prostě ta věc díky které se dá flashnout Recovery)
mam TWRP nejnovější verzi....
Instalaci spouštím přes + a - a telefon mi jí ani tak nebere.. Potřebuju pomoct, vyzkoušel jsem všechn možné firmwary a žádnej mi telefon nebere ... Vždy mi to píše update failed.

Uživatelský avatar
ShockeyCzT
Příspěvky: 1166
Registrován: 4. 9. 2013 10:30
Zařízení: Samsung Galaxy S6, Nvidia BOOM Tablet
Firmware: 5.1.1
Operátor: Vodafone
Bydliště: Praha

Re: !!ZPĚT Z CUSTOM ROM NA ORIGINAL!!

Příspěvek od ShockeyCzT »

a tam bude ten hacek zkousel si flashnout ruzny fw tim padem muze byt ruzne brandovany atd takze sis prepsal soubor v mobilu kterej ma v sobe cislo posledni funkcni verze fw tady pomuze leda imei hack nebo udelat instalacku fw kteryho potrebujes a nahnat ho tam pres twrp

edit: navic nechapu proc zakladas dalsi tema... aby si te nekdo vic vsimal? zbytecny kdyz tu nekdo nevi tak ti neporadi a neni treba na sebe upozornovat
Telefon: LG G3 32GB
ROM: Resurrection Lollipop V5.4.2
Tablet: Nvidia Shield Tablet 16GB
ROM: STOCK Lollipop 5.0.1

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpět z custom na originální rom

Příspěvek od mitsuu84 »

Téma !!ZPĚT Z CUSTOM ROM NA ORIGINAL!! sloučeno s tímhle dříve založeným ;)
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Ascly
Příspěvky: 24
Registrován: 25. 6. 2014 7:46

Re: Zpět z custom na originální rom

Příspěvek od Ascly »

Já se tedy omlouvám za menší spam na foru, Shocku - jak udělám z toho update.app (origo fw instalačka) .zip aby to šlo nainstalovat přes twrp???

Ascly
Příspěvky: 24
Registrován: 25. 6. 2014 7:46

Back to Oficial rom //G510 po flashnutí custom rom

Příspěvek od Ascly »

Zdravim, hodněkrát jsem tu už psal ohledně pomoci s flashnutím oficiální rom zpět - minule to jinak dospělo do fáze, že jsem hackl IMEI kod a telefon musel do servisu, kde jsem vypláznul 1500 za novou základní desku.
Nyní jedu na custom rom AOSP - stock based (B209). Je to Android s verzí 4.1.1, číslo sestavení je Y300-0100v100r001c00b209. V telefonu mam aktuálně funkční TWRP nejnovější verze.
Mam otázku, jak se z této CUSTOM ROMky dostanu zpět na originál FW, popř. existuje nějaký soubor .zip, který je klasicky originál vytvořený FW od huaweie, akorát že jde flashnout přes twrp? (Doteď jsem vyzkoušel dost original FW před dload a u všech mi telefon odpověděl "instalation failed".
Za každou radu budu rád, experimentovat už moc nechci, pač v létě si budu kupovat novej telefon.
Proč jsem vlastně přešel opět z original romky na custom i po tom, co mě v minulosti zradily tvůrci romek a já si do telefonu nainstaloval něco co mi odpálilo z. d.? Protože byl telefon jednoduše líný jako hlemýžď.
(verze telefonu kterou mám, je G510-200 - O2)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Zpět z custom na originální rom

Příspěvek od Exp »

Pořád platí moje odpověď v druhém příspěvku tohoto témtu. Přeinstalovat přes dload buď tím stejným oficiálním firmwarem, který byl v telefonu naposled nebo novějším. A nebo najít někde zálohovaný firmware v ZIP, který by šel nainstalovat přes TWPR. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět