Přidej se

Mobil nereaguje

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Zemi44
Příspěvky: 1
Registrován: 16. 7. 2014 14:31

Mobil nereaguje

Příspěvek od Zemi44 »

Zdravím,
u telefonu jsem provedl root a následně jsem začal odmazávat podle mého mínění nepotřebné systémové aplikace, bohužel to jsem neměl! Mobil mi po zapnutí vždy naběhne do vodafone loga a dál nic. Prosím vás co s tím? Už jsem zkusil x věcí a nic nějaká rada?

Uživatelský avatar
zivotjeboj
Příspěvky: 90
Registrován: 13. 1. 2014 15:29
Zařízení: HuaweiG510,HuaweiP7
Firmware: SlimKat 9.0,B133SP01
Operátor: Vodafone

Re: Mobil nereaguje

Příspěvek od zivotjeboj »

Stáhni si ofiko romku,dej ji na kartu do složky dload a přes trojhmat ji nainstaluj.Ale budeš si muset udělat znova root.

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Mobil nereaguje

Příspěvek od mitsuu84 »

Přesně jak píše zivotjeboj .A příště když si nejseš jistej,tak se ptej dřív,něž pak až si umrtvíš telefon.Když nevím,tak nemažu ;) .Od toho fóra jsou ;) .Pro příště,nemaž nic,u čeho si nejseš jistej co to je!!Mazat můžeš max aplikace který sou součástí nádstavby výrobce třeba (v případě huawei) a nebo aplikace jako facebook,twitter atd (aplikace co víš k čemu sou) a nebo google aplikace,která si v případě potřeby pak sám doinstaluješ v google play (google mail,google mapy,youtube atd) ;)
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
policak
Příspěvky: 157
Registrován: 23. 6. 2013 13:36
Zařízení: VF Smart ultra 6
Firmware: Stock

Re: Mobil nereaguje

Příspěvek od policak »

Pro domácí kutily je tady seznam Huawei aplikací, včetně vysvětlení, co jde smazat bez rizika umrtvení mobilu. ;)
Přílohy
Seznam Huawei App.xls
(61 KiB) Staženo 67 x

Odpovědět