Přidej se

Odemčení bootloaderu u huawei G510-0100 ??

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
cjexit
Příspěvky: 12
Registrován: 20. 12. 2014 23:53
Zařízení: Huawei G510

Odemčení bootloaderu u huawei G510-0100 ??

Příspěvek od cjexit »

Za boha nemůžu nikde najít ani nijak otevřít bootloder. Už sem z toho normálně na prášky.
Mám huawei g510 - 0100 a nikde není žádný kloudný návod jak získat kód pro otevření bootloaderu nebo jak ho otevřít.
Zkoušel jsem snad úplně vše. DC unlocker mi napíše že nemůže najít můj telefon i když v seznamu podporovaných je.
Mám všechny drivery správně nainstalované když jsem odemykal Xperii Miro byla to brnkačka ale tohle je šílený.
Přece někde nějaký návod musí existovat jak to odemknout. Prosím vás nevíte někdo nějakou radu či návod neznáte sedím u toho cca 4 dny a nikde nic :shock:

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Odemčení bootloaderu u huawei G510-0100 ??

Příspěvek od Exp »

Ahoj, návod na odemčení máme tady na fóru: viewtopic.php?f=24&t=743 :)

Pokud to nenajde telefon, zapni v nastavení ladění USB a zkus nainstalovat oficiální HiSuite. Pokud se to tam v pořádku spáruje, tak by to mělo fungovat i jinde (HiSuite automaticky přidá ovladače).
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

cjexit
Příspěvky: 12
Registrován: 20. 12. 2014 23:53
Zařízení: Huawei G510

Re: Odemčení bootloaderu u huawei G510-0100 ??

Příspěvek od cjexit »

Tak jsem nainstaloval HISUITE je fakt že to přidalo ovladače a dokonce se to i spárovalo ale DC Unlocker mi ho stejně nenajde. Nevím proč, ale všude píšou že to jde. Nemůže to být tím že mám BUILD 196? Proč by to ostatním šlo ale mě ne. Už prostě nevím. na mobile@huawei.com mi nepřišla ani ta blbá automatická odpověď.

cjexit
Příspěvky: 12
Registrován: 20. 12. 2014 23:53
Zařízení: Huawei G510

Re: Odemčení bootloaderu u huawei G510-0100 ??

Příspěvek od cjexit »

Tak kod už přišel ale teď mám zase jinej problém. Když připojím telefon přes usb v modu fastboot naskočí mi instalace nového zařízeni ale ovladač se nenainstaluje a ve správci mám Android Sooner single ADB Interface ale je špatně nainstalovaný. Nevíte kde tenhle driver najdu nebo jak to prostě udělám aby se to nainstalovalo samo jak má.

Uživatelský avatar
maxXx
Příspěvky: 376
Registrován: 22. 11. 2013 23:45
Zařízení: Xiaomi Mi A1
Firmware: Lineage OS
Operátor: Tesco Mobile
Kontaktovat uživatele:

Re: Odemčení bootloaderu u huawei G510-0100 ??

Příspěvek od maxXx »

Pomáhá vypnout anti-virovou ochranu (po dobu operace) a mít operační systém kompatibilní s ovladačem zařízení (tedy Windows 7). Mě osobně to dělalo něco podobného na Windows 8.1/10...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...

[ROM] AOSP MOD [B209] - Více o Androidu a mé práci najdeš na mém blogu maxXx.cz

- zde na fóru si všichni tykáme

cjexit
Příspěvky: 12
Registrován: 20. 12. 2014 23:53
Zařízení: Huawei G510

Re: Odemčení bootloaderu u huawei G510-0100 ??

Příspěvek od cjexit »

Nepomohlo to. mam windows 7 a už sem do počítače nainstaloval snad všechny drivery co sem na netu našel ohledně tohoto problému a prostě mi to vždycky ztroskotá na tom že ve fastbootu mi to nenajde driver a nemám tudíž propojený telefon v tomhle režimu.

cjexit
Příspěvky: 12
Registrován: 20. 12. 2014 23:53
Zařízení: Huawei G510

Re: Odemčení bootloaderu u huawei G510-0100 ??

Příspěvek od cjexit »

tak jsem našel návod podle kterýho to musí jít a pořad mi to nejde. Píše mi to že ovladač který chci přidat není kompatibilní 64 bit verzí meho systemu. Hledal jsem teda google usb driver for win 7 64 bit ale nikde nic, neměl někdo podobný problém?

Uživatelský avatar
maxXx
Příspěvky: 376
Registrován: 22. 11. 2013 23:45
Zařízení: Xiaomi Mi A1
Firmware: Lineage OS
Operátor: Tesco Mobile
Kontaktovat uživatele:

Re: Odemčení bootloaderu u huawei G510-0100 ??

Příspěvek od maxXx »

Já odemykal také na 64bit verzi... ovladač sice zahlásil, že není kompatibilní (nebo že není podepsaný - teď nevím) ale stačilo tuto hlášku výslovně povolit a vše fungovalo...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...

[ROM] AOSP MOD [B209] - Více o Androidu a mé práci najdeš na mém blogu maxXx.cz

- zde na fóru si všichni tykáme

cjexit
Příspěvky: 12
Registrován: 20. 12. 2014 23:53
Zařízení: Huawei G510

Re: Odemčení bootloaderu u huawei G510-0100 ??

Příspěvek od cjexit »

Ja tam nemám nic na povolení, prostě je to hláška která vyskočí a když daš okay nic se neděje. Maxxi nemohl bys mi stím helpnout nějak? třeba poslat drivery které si použil ty. UŽ mě ztoho vážne jebe... Není přece možný že někomu to jde a mě to zkejsne na driveru pro fastboot mod.

Odpovědět