Přidej se

Problém s hovory

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Problém s hovory

Příspěvek od Exp »

Tak reklamovat znovu. :) Po třech reklamacích máš nárok na vrácení peněz.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

mataso
Neregistrovaný uživatel

Re: Problém s hovory

Příspěvek od mataso »

zdravím mám taký isty problem že ma ludia ktorím volám nepočuje len sa chcem spitat kde prepnem hovori z 3g na 2g
??? diki moc

Uživatelský avatar
policak
Příspěvky: 157
Registrován: 23. 6. 2013 13:36
Zařízení: VF Smart ultra 6
Firmware: Stock

Re: Problém s hovory

Příspěvek od policak »

Nastaveni - Mobilni site - Pouzivat pouze 2G

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Problém s hovory

Příspěvek od Exp »

Téma přesunuto z "Huawei Ascend G510" do "Huawei Ascend G510 - Problémy a řešení".
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

sciglik
Neregistrovaný uživatel

Re: Problém s hovory

Příspěvek od sciglik »

Zdravim.Mam stejny problem.Pri hovoru mne obcas prestane slyset druha strana.Reklamovano a na poprve uznano.vyjadreni servisu vymena mikrofonu.po vraceni se zavada opet projevila.reklamovani opet.neuznano zavada nenalezena.udajne je to stahovanim aplikaci coz je nehorazny nesmysl.huawei ma asi vadnou serii mobilu.aplikace stejneho typu instalovany do jineho mobilu a bezi bez problemu.vyhozene penize a ted zbyva se obratit na soudniho znalce.nejsem jedinny kdo reklamoval tento telefon s timto problemem.potvrzeno dolozenim zarucniho listu majitele stejneho mobilu se stejnou zavadou...poradte co s tim

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Problém s hovory

Příspěvek od Exp »

Ahoj. Určitě s tímto problémem nejsi sám. Tady na fóru se to řeší docela často a myslím si že to aplikacemi nebude. Mohl bys zkusit tovární nastavení a pak mobil nějakou dobu používat bez doinstalovaných aplikací. Pokud by to udělalo zase, je to jasné. Dál by šlo vyzkoušet změnit sim kartu, jestli třeba není problém se sítí. Ale když to řeší už víc lidí, není to moc pravděpodobné. Já bych se nenechal odbýt u reklmace. Vyzkoušet to tovární nastavení a napsat jim, že ti to dělá i bez doinstalovaných aplikací. Přece jen volání je u mobilu primární funkce a musí to fungovat na 100 %. Pošli to na reklamaci klidně znovu. Od toho máš mobil v záruce. Po třetí reklamaci stejné závady požaduj buď výměnu za nový kus nebo vrácení peněz.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

sciglik
Neregistrovaný uživatel

Re: Problém s hovory

Příspěvek od sciglik »

ja uz to mam po treti reklamaci.jak jsem zminoval prvni uznana dalsi dve nikoli.ale narok na vraceni penez nebo odstoupeni od smlouvy mas narok ale musi byt zavady uznany coz podle vyjadreni servisu nejsou shldany zadne zavady.v tovarnim nastavenim se mi vratil z reklamace takze tim to taky nebude.a jeste je monost pri uznani zavady klidne i po prvni odstupit od slmlouvy do 6mesicu od zakoupeni coz jsem mevedel a na prodejne mi to samozrejme nesdelili az podruhe reklamaci ale ta uz byla neuznana a tim padem jsem nemel narok na odstoupeni.vodafon se pekne ukazuje jak si vazi dlouholetych zakazniku.

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s hovory

Příspěvek od mitsuu84 »

Nevím jestly to může bejt tím,ale na německým foru sem našel,že ten problém udajně souvisí s tím,že G510 má dva mikrofony.Jako možný řešení uváděj:

Kód: Vybrat vše

Einfach in der Telefonieapp *#*#2846579#*#* eingeben, dann startet sich eine neue App. Dort wählst du dann ProjectMenu -> Background Setting -> Dual Mic Setting und dann entweder "turn on" oder "turn off".
Vlakno je o tom TADY .
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Mike-sh
Příspěvky: 1
Registrován: 3. 12. 2013 9:48
Zařízení: Huawei G510

Re: Problém s hovory

Příspěvek od Mike-sh »

Mam stejny problem. Resim to tim, ze behem hovoru kdyz me prestane druha strana slyset, tak prepnu hovor na handsfree a hned zase zpet a uz me zase slysi...

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: Problém s hovory

Příspěvek od davehanz »

Nevite,proc se mi po hodine hovoru hovor sam prerusi?delo se tak pred rootem,ted nevim,jeste sem tak dlouho nevolal co mam root :-),diky
Naše forum, vaše forum :-)

Odpovědět