Přidej se

Uživatelská příručka

Hotové návody, tipy a postupy. Jak na to.
Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Uživatelská příručka

Příspěvek od mitsuu84 »

Uživatelská příručka Huawei Ascend G510 CZ.Nevím jestly v balení něco takovýho je,ale u Y300 nebylo a nenašel jsem ju ani v CZ na huawei stránce,tak se třeba někomu bude hodit ;)

Odkaz na stažení na ulozto.cz

Obrázek
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Uživatelská příručka

Příspěvek od Exp »

Já jsem hledal včera český návod na G510 na Huaweidevice a taky jsem ho tam nenašel. Díky za přidání. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

šárka
Neregistrovaný uživatel

Re: Uživatelská příručka

Příspěvek od šárka »

Ahoj, prosím o radu !!! Mám Qwerty klávesnici ( HUAWEI Ascend G510 ) a nemůžu si na ní zvyknout, je nějaká možnost si nastavit nebo stáhnou klasickou 3x4 klávesnici ???? DĚKUJI !!!!

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Uživatelská příručka

Příspěvek od mitsuu84 »

V původní klávesnici to asi nejde,aspon já to na Y300 nenašel.Takže leda stáhnout z Google play nějakou jinou klávesnici,třeba Smart Keyobard ,Go klávesnice a podobně
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Uživatelská příručka

Příspěvek od Puget »

TouchPal Keyboard Nevím, jestli to v novějších verzích zrušili, ale dříve v ní byla také klasická 3x4 klávesnice. Můžeš zkusit je zdarma ke stažení.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Uživatelská příručka

Příspěvek od mitsuu84 »

to Puget: tu má ségra na G300 a tam taky není právě klasická klávesnice 3x4,nebo aspoň sem ju tam nenašel,jen velykost klávesnice od největší po nejmenší.A ted sem si ju zkusil stáhnout a fakt to tam asi není,pokud se blbě nedívám.Ale je to pěkně blbý,pač na LG aj sonym ta možnost je,bud qwerty a nebo klasická 3x4.

EDIT:tak kecám,je tam 3x4,al přepíná se to až pak když chceš psat,v klasickým nastavení ne e :lol: Je tam plná qwertz,zjednodušená qwertz a pak klasika 3x4 a daj se stáhnout i další ;)

to šárka:Takže pokud chceš klávesnici zdarma,stáhni si tu,co doporučuje Puget ;)
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

šárka
Neregistrovaný uživatel

Re: Uživatelská příručka

Příspěvek od šárka »

Děkuji všem :D !!!!! Ještě se zeptám, zda jde nějak nastavit, aby se zobrazovalo foto volajícího na celé obrazovce a ne jen nahoře v rohu ???? :)

šárka
Neregistrovaný uživatel

Re: Uživatelská příručka

Příspěvek od šárka »

Děkuji všem :D !!!!! Ještě se zeptám, zda jde nějak nastavit, aby se zobrazovalo foto volajícího na celé obrazovce a ne jen nahoře v rohu ???? :)

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Uživatelská příručka

Příspěvek od Puget »

Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Uživatelská příručka

Příspěvek od Exp »

Mně se taky líp píše na té klasické klávesnici 3 x 4. :) Jen je škoda, že Touchpal neumí při tomto nastavení odstranit diakritiku při použití slovníku. Pak to zbytečně zkracuje zprávy. Kdyby tam doplnili tuto funkci, už bych snad ani nepoužíval qwerty. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět