Přidej se

[ROM] CyanogenMod 11.0 [4.4.4] [NIGHTLY BUILDS]

Oficiální firmwary, custom ROM, kernely ap.
Uživatelský avatar
Daver
Příspěvky: 118
Registrován: 29. 6. 2013 19:33
Zařízení: P7,G510,G300
Firmware: Origo UI,SlimKat
Operátor: vodafone
Bydliště: Ostravak v Práglu :-)

Re: [ROM] CyanogenMod 11.0 [4.4.2] [NIGHTLY BUILDS]

Příspěvek od Daver »

To Mitsuu84: Aplikaci FB jsem přestal používat už v G510-100 (B197) V1.2 FINAL a i v CM 10.2. Tady v CM 11 ji nepoužívám taky jelikož jak píšeš strašně žere RAM a proto jsi ty i já měl ty restarty. Mně se to tedy restartovalo většinou jen jednou, ale telefon to zpomalilo tak, že nebyl skoro k použití. Párkrát jsem se podíval na RAM a měl jsem tam 15 - 20 :-(. Nevím však, jestli je to námi používanými ROMkami nebo samotnou aplikací FB. Četl jsem recenze na googleplay a nadávají na ty nové aktualizace FB skoro všichni. Psali, že už je lepší jít na FB normálně z prohlížeče. :D :D :lol:
Ale jinak mám stejné postřehy jako ty...
Díky všem za úžasnou práci tady....Hlavně Mitsuu84 a ShockeyCzT :-)A také velké díky Exp. Bez něj by toto fórum NEBYLO :-)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: [ROM] CyanogenMod 11.0 [4.4.2] [NIGHTLY BUILDS]

Příspěvek od mitsuu84 »

Tak FB aplikace žere dosti RAM,ale třeba Real Racing 3 určitě žere během hraní víc a nic,hra běžela a furt kolem 60mb.Já na FB právě používám normálně Klyph nebo Friendcaster , ale řek sem si že zkusím jak v ofiko apk pokročili a hned restart za restartem a přitom RAM nedocházela.Možná nějakej bug v tý aplikaci,pač říkám,už to je 24hod co sem ju zas odinstaloval a doted žádnej restart (nepočítám vypnutí a zapnutí při updatu rom ráno) :D .Ted se odhodlávám zda zkusit přepnout Dalvik na ART,podle lidí na Modacu to funguje když má člověk nainstalovaný PaGapps.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Daver
Příspěvky: 118
Registrován: 29. 6. 2013 19:33
Zařízení: P7,G510,G300
Firmware: Origo UI,SlimKat
Operátor: vodafone
Bydliště: Ostravak v Práglu :-)

Re: [ROM] CyanogenMod 11.0 [4.4.2] [NIGHTLY BUILDS]

Příspěvek od Daver »

Taky si myslím že ta ofiko opp FB je prostě špatně doladěná....
Rád bych ti pomohl v rozhodování, ale v té poslední větě nevím vůbec o čem mluvíš :-)
A co ty programy co uvádíš? To jsou nějaké aplikace pro komunikaci?

edit: Jo už to vidím....Dík za tip :-)
Díky všem za úžasnou práci tady....Hlavně Mitsuu84 a ShockeyCzT :-)A také velké díky Exp. Bez něj by toto fórum NEBYLO :-)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: [ROM] CyanogenMod 11.0 [4.4.2] [NIGHTLY BUILDS]

Příspěvek od mitsuu84 »

Už jsem to přepl a čekám až(pokud) telefon najede :lol: .Ty aplikace co sem psal sou náhrada za ofiko FB aplikaci.JInak k tomu ART ještě,vysvětlení o co jde je TADY a nebo TADY kde je i video se srovnáním Dalvik Vs. ART
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Loony
Příspěvky: 74
Registrován: 9. 12. 2013 15:31
Zařízení: Huawei G510
Firmware: CM 11
Operátor: Vodafone
Bydliště: Uherske Hradiste

Re: [ROM] CyanogenMod 11.0 [4.4.2] [NIGHTLY BUILDS]

Příspěvek od Loony »

Jak vám funguje SD karta mate nějaké rady me se hlásí jako interní paměť a interní jako SD kapacita sedí co sem mel nainstalované v interní paměti po změně úložiště nevidím je nějaká možnost nastavení můžete mi to tu někdo podrobně popsat děkuji vám a preji hezké blížící se svatky

Uživatelský avatar
Daver
Příspěvky: 118
Registrován: 29. 6. 2013 19:33
Zařízení: P7,G510,G300
Firmware: Origo UI,SlimKat
Operátor: vodafone
Bydliště: Ostravak v Práglu :-)

Re: [ROM] CyanogenMod 11.0 [4.4.2] [NIGHTLY BUILDS]

Příspěvek od Daver »

To mitsuu84: Tak jak funguje mobil? Žije? Ty máš Y300, že? A v poho ten ART? Zrychli se ti stroj?
A jen k tomu tvému odkazu na nové CWM. Je lepší než TWRP?
Díky všem za úžasnou práci tady....Hlavně Mitsuu84 a ShockeyCzT :-)A také velké díky Exp. Bez něj by toto fórum NEBYLO :-)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: [ROM] CyanogenMod 11.0 [4.4.2] [NIGHTLY BUILDS]

Příspěvek od mitsuu84 »

Reflashuju ROM,mi po najetí systému hlásilo že má volnou pamět cca 1mb a po dalším restartu padala jedna system aplikace za druhou,takže se telefon ani nerozjel :lol: .Já si myslím že u mě je problém v tom,že mám na kartě EXT4 oddíl a aplikace se mi tam automaticky přesouvaj přes apku Link2SD včetně dalvik atd.Ted to zkusím zapnout hned po instalaci rom než nainstaluju link2sd a uvidím až nějakou app obnovím pak.Jinak jo,mám Y300 a podle Modaca by ten ART měl fungovat a měla by bejt rychlejší odezva co do spouštění aplikací atd.A nevím,já sem zvyklej na TWRP takže používám jen to,CWM sem měl jen chvilku když sem zkoušel ten test build 4.4 ;)
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Daver
Příspěvky: 118
Registrován: 29. 6. 2013 19:33
Zařízení: P7,G510,G300
Firmware: Origo UI,SlimKat
Operátor: vodafone
Bydliště: Ostravak v Práglu :-)

Re: [ROM] CyanogenMod 11.0 [4.4.2] [NIGHTLY BUILDS]

Příspěvek od Daver »

JJ, četl jsem to poctivě, a to video s tím ťapáním najednou na photoshop je super srandovní podívaná :-) Tak pak dej vědět. Vidím, že díky různým zkoušením všeho kolem alternativních romek se tady všichni zdokonalujeme v reflashích a jiných kouzlech kolem našich telefonů :-D. Good Luck
Díky všem za úžasnou práci tady....Hlavně Mitsuu84 a ShockeyCzT :-)A také velké díky Exp. Bez něj by toto fórum NEBYLO :-)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: [ROM] CyanogenMod 11.0 [4.4.2] [NIGHTLY BUILDS]

Příspěvek od mitsuu84 »

Vidím to tak,že asi zustanu s Dalvik v nastavení.Ted sem to přepl a čisté ROM a telefon najíždí neskutečně dlouho skrz to než převede aplikace do toho ARTu.A mám tucha že jakmile nainstaluju link2sd,obnovím vše tak pak po restartu nebo updatu ROM zas budu tam kde předtím,že celej system spadne a budu instalovat vše nanovo :lol: Jediný pozitivum na tom je,že sem aspon nainstaloval do LG OO použitelnou ICS rom abych měl kam dat sim a co používat :lol: :lol:

EDIT: Tak sem nastavil zas Dalvik a kašlu na to.Při nastaveným ART mi nešli nainstalovat některý aplikace,který normálně jdou,hlavně Titanium Bakup bez kterýho bejt nemůžu.Takže asi je problém s tím odkazováním přes Link2SD.Tak ale ten ART je zatím experimentální jen,takže časem ho určitě doladěj atd.Ale i s nastavením Dalvik ROM šlape v pohodě takže no stress :D

EDIT 2:Takže nedoporučuju přepínak Dalvik na ART.Potvrzeno i na modacu.Při zapnutým ART blbne foták,hází FC a některé aplikace nejdou nainstalovat ;)
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Daver
Příspěvky: 118
Registrován: 29. 6. 2013 19:33
Zařízení: P7,G510,G300
Firmware: Origo UI,SlimKat
Operátor: vodafone
Bydliště: Ostravak v Práglu :-)

Re: [ROM] CyanogenMod 11.0 [4.4.2] [NIGHTLY BUILDS]

Příspěvek od Daver »

Dnešní update cm-11-20131223-NIGHTLY-u8951.zip BEZ PROBLÉMŮ :-)
A díky mitsuu84 za prověření ARTu, asi počkám na stabil version a nebudu se pouštět do žádných velkých akcí. Taky jsem si projížděl téma na MODACU a mají tam s tím všichni problémy, které uvádíš tady i tam :D .
Díky všem za úžasnou práci tady....Hlavně Mitsuu84 a ShockeyCzT :-)A také velké díky Exp. Bez něj by toto fórum NEBYLO :-)

Odpovědět