Přidej se

[ROM] SlimKat 9.0 UNOFFICIAL 4.4.4

Oficiální firmwary, custom ROM, kernely ap.
Uživatelský avatar
LukasA
Příspěvky: 388
Registrován: 6. 1. 2014 22:20
Zařízení: Huawei Ascend y300
Firmware: Náhodná KitKat ROM
Operátor: O2

Re: [ROM] SlimKat 5.0 UNOFFICIAL 4.4.2

Příspěvek od LukasA »

Do dlaždic ne.. Bale jsou tu dvě alternativy..
1) používat power + vol down
2) jde mít v oznamovací listě .. Nastavení> rozhraní > oznamovací oblast > asi 4. Položka zástupci > tam dáš přidat najdeš slim actions a tam ke už ten screenshot

Uživatelský avatar
Daver
Příspěvky: 118
Registrován: 29. 6. 2013 19:33
Zařízení: P7,G510,G300
Firmware: Origo UI,SlimKat
Operátor: vodafone
Bydliště: Ostravak v Práglu :-)

Re: [ROM] SlimKat 5.0 UNOFFICIAL 4.4.2

Příspěvek od Daver »

New version a to jak KK 5.2, tak i gapps 5.2 a i kernelu 38 ke stažení na google disku ;) 8-)
Díky všem za úžasnou práci tady....Hlavně Mitsuu84 a ShockeyCzT :-)A také velké díky Exp. Bez něj by toto fórum NEBYLO :-)

Uživatelský avatar
Daver
Příspěvky: 118
Registrován: 29. 6. 2013 19:33
Zařízení: P7,G510,G300
Firmware: Origo UI,SlimKat
Operátor: vodafone
Bydliště: Ostravak v Práglu :-)

Re: [ROM] SlimKat 5.0 UNOFFICIAL 4.4.2

Příspěvek od Daver »

8-) Na G510 jsem dal jen wipe dalvik cache, cache - instalace v pohodě, vše jede jak má, kernel 38 je už v KK 5.2 obsažen, není nutno instalovat. ;)
Díky všem za úžasnou práci tady....Hlavně Mitsuu84 a ShockeyCzT :-)A také velké díky Exp. Bez něj by toto fórum NEBYLO :-)

Uživatelský avatar
Daver
Příspěvky: 118
Registrován: 29. 6. 2013 19:33
Zařízení: P7,G510,G300
Firmware: Origo UI,SlimKat
Operátor: vodafone
Bydliště: Ostravak v Práglu :-)

Re: [ROM] SlimKat 5.0 UNOFFICIAL 4.4.2

Příspěvek od Daver »

8-) Jeden poznatek pro majitele G510 (možná i pro ostatní).
Sem tam ,celkem 3x, se mi stalo, že mi přestal fungovat vnitřní reproduktor (sluchátko). Po nějaké době, kdy jsem to již chtěl reklamovat se to zase "najednou" vrátilo do normálu. Minulý týden se mi to stalo o5. Tak jsem pátral v paměti, co jsem dělal, připojoval atd. A zřejmě jsem na to přišel. V práci jsem se samozřejmě výjimečně :lol: díval na MS v hokeji a připojil jsem k Huwíkovi bedničky od PC. Byly zapnuté. Takto, jak jsem si uvědomil, jsem to zřejmě udělal i v minulých výjimečných :lol: případech. Poté se sluchátko vypne (vás slyšet je, ale vy nic neslyšíte). Asi se to někde uvnitř zkratuje a pamatuje si to, že jsou stále připojena sluchátka. Hands free funguje, můžete ale tudíž volat jen na hlasitý odposlech nebo přes sluchátka. Pomůže až, což jsem právě minulý týden vyzkoušel, opětovný "zkrat" v podobě znovu zapojení napájených bedýnek, či jiného zařízení. Klasická sluchátka to nedělají. Takže doporučuji prvně zastrčit a potom zapnout... :lol: :lol: :lol:
Zpětně to asi budu dělat opačně. Tedy prvně vypnu a vytáhnu.
Doufám, že jsem tím někomu pomohl, případně pomůžu od zbytečné reklamace a měsíčního půstu od telefonu.
Díky všem za úžasnou práci tady....Hlavně Mitsuu84 a ShockeyCzT :-)A také velké díky Exp. Bez něj by toto fórum NEBYLO :-)

Uživatelský avatar
Loony
Příspěvky: 74
Registrován: 9. 12. 2013 15:31
Zařízení: Huawei G510
Firmware: CM 11
Operátor: Vodafone
Bydliště: Uherske Hradiste

Re: [ROM] SlimKat 5.2 UNOFFICIAL 4.4.2

Příspěvek od Loony »

Ahoj jsem na téhle ROM nováček jak instalovat aktualizace pres twrp aje třeba vše resetovat nebo se jsde vyhnout dlouhému aktualizováno celého obsahu jako nainstalované app atd

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: [ROM] SlimKat 5.2 UNOFFICIAL 4.4.2

Příspěvek od mitsuu84 »

Stačí jen wipe cache a dalvik cache a pak nainstalovat ROM.Pokud přecházíš třeba z verze 4.9 na 5.0 Stable,je lepší čistá instalace (komplet wipe),nebo wipe cache,dalvik cache,system a pak nainstalovat rom a nový gapps.O nastavení,data,aplikace atd nepřijdeš ani v jednom případě,o vše přijdeš pouze pokud bys dělal komplet wipe ;)
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
maxXx
Příspěvky: 376
Registrován: 22. 11. 2013 23:45
Zařízení: Xiaomi Mi A1
Firmware: Lineage OS
Operátor: Tesco Mobile
Kontaktovat uživatele:

Re: [ROM] SlimKat 5.2 UNOFFICIAL 4.4.2

Příspěvek od maxXx »

mitsuu84 píše:Pokud přecházíš třeba z verze 4.9 na 5.0 Stable,je lepší čistá instalace (komplet wipe)
S dovolením bych proti pravidlům tuto větu vyzdvihl (ocitoval), mám na STABLE verzi (5.0) velmi mnoho restartů - typicky wifi + prohlížení webu (libovolný prohlížeč) či hudba (Play Music + last.fm)... Přisuzuji to právě tomu, že od verze 4 postupuji pouze částečným wipem...

A vím, že nechat pozůstatek systému dělá velký zmatek...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...

[ROM] AOSP MOD [B209] - Více o Androidu a mé práci najdeš na mém blogu maxXx.cz

- zde na fóru si všichni tykáme

Uživatelský avatar
Daver
Příspěvky: 118
Registrován: 29. 6. 2013 19:33
Zařízení: P7,G510,G300
Firmware: Origo UI,SlimKat
Operátor: vodafone
Bydliště: Ostravak v Práglu :-)

Re: [ROM] SlimKat 5.2 UNOFFICIAL 4.4.2

Příspěvek od Daver »

Převážně pro maxXx - Telefon mám stejný, proto se ozvu taky. Já od SK 4.9. nemám žádný restart a to vždy update instaluji HNED jak vyjde a jen s "malým" wipe. Před 4.9. a to jedu od 3.4., jsem měl tak jeden, max dva restarty za týden (když jsem neměl nainstalován FB - s FB to padalo jako přezrálé hrušky). Od 4.9 už mi ale ani FB nedělá paseku a telefon nepadá. Ani když jsem na webu na wifi nebo na datech se mi telefon nerestartuje. Play music moc nepoužívám, ale když jsem na něm asi dva dny "jel", taky bylo vše v poho. Rádio jsem zkoušel taky a taky bez problémů. Musí ti to tedy zřejmě dělat nějaká app, jako dřív u mě FB. Jak doporučoval Mitsuu84, do stable verze, což by měla být celá čísla, lze dělat jen "malé" wipe". Od každého celého čísla doporučuji komplet wipe. Existuje přece titanium na zálohy. Tak tohle jsou mé zkušenosti s SK a jen tak na okraj, nedám na SlimKat dopustit. Z těch všech alternativních ROM, je to, podle mého, nejvyladěnější ROM. 8-) 8-) 8-)
Díky všem za úžasnou práci tady....Hlavně Mitsuu84 a ShockeyCzT :-)A také velké díky Exp. Bez něj by toto fórum NEBYLO :-)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: [ROM] SlimKat 5.2 UNOFFICIAL 4.4.2

Příspěvek od mitsuu84 »

To maxXx: Jasný no,ale tak pokud updatuješ v rámci rom na vyšší verzu,tak všude se doporučuje jen wipe cache a dalvik cache,pač tam nejsou většinou zásadní změny.Ty bejvaj až ve Stable verzi a tam je lepší full wipe (u SlimKatu).A je to tak i u jiných ROM,většinou wipe cache a dalvik a pokud sou tam nějaký zásadní změny,tak napíše developer,že doporučuje full wipe,viz ted nová verze C-Rom třeba.A CM11 při updatech který dělá automaticky,taky maže tuším jen cache a dalvik.Pozůstatek systému vadí většinou hlavně v případě že přecházíš z jedné ROM na uplně jinou,tak jen cache a dalvik nestačej a musí se dělat full wipe.A ono co telefon to originál,jedna ROM a na 5ti telefonech se bude chovat třeba jinak,viz CM11 dřív,někomu šlapala,druhýmu se furt restartovala,někomu šla wifi,dalšímu zas nešla atd.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
zivotjeboj
Příspěvky: 90
Registrován: 13. 1. 2014 15:29
Zařízení: HuaweiG510,HuaweiP7
Firmware: SlimKat 9.0,B133SP01
Operátor: Vodafone

Re: [ROM] SlimKat 5.2 UNOFFICIAL 4.4.2

Příspěvek od zivotjeboj »

Já co se mi vrátil telefon ze servisu dal jsem tam 4.6 a od té doby updatuju každý týden jen wipe cache a dalvik cache a romka šlape dobře.Akorát v5.0 jsem měl 2 restarty za týden ale to jsem zjistil,že mi to pravděpodobně dělal google foťák který jsem chtěl vyzkoušet ale zapoměl jsem ho odinstalovat.Když jsem ho odinstaloval,tak žádný restart nebyl.A 5.2 šlape zatím bez jakéhokoli restartu či jiného problému.

Odpovědět