Přidej se

ROM k doporučení

Oficiální firmwary, custom ROM, kernely ap.
Eunika
Příspěvky: 13
Registrován: 5. 3. 2014 16:04
Zařízení: Huawei G510-0200
Firmware: B178
Operátor: O2

ROM k doporučení

Příspěvek od Eunika »

Ahoj, můžu se zeptat jako androidí nováček - chtěla bych vyzkoušet nějakou aternativní ROM na mém G510. Zvládla jsem dle návodů v tomto fóru unclok bootloaderu i CWM recovery s rootem (díky: Mitsuu84 a ost.), stáhla si ROM manager a teď bych se pustila do testování jiné ROM. Můžete mi doporučit, kterou si vybrat pro začátek? A jaký launcher? To bych také ráda zkusila. Díky 8-)

EDIT by mitsuu84: Tvůj všeobecný dotaz přesunut z vlákna ROM SlimKat 3.4 UNOFFICIAL 4.4.2 do samostatnýho tématu ;)

Uživatelský avatar
Pecan6
Příspěvky: 30
Registrován: 4. 9. 2013 12:22
Zařízení: Huawei Ascend G510
Firmware: AOSB KitKat 1.3.2
Operátor: O2
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: [ROM] SlimKat 3.4 UNOFFICIAL 4.4.2

Příspěvek od Pecan6 »

Ahoj, nejspíš píšeš do špatného fóra, ale nejsem moderátor. Doporučil bych hlavně vyzkoušet, co a jak se Ti líbí, taky jestli je pro Tebe důležitá výdrž baterie či větší výkon...Prozkoušej, ale já doporučuji právě tuto ROM, Slimkat 3.4, je tam launcher Nova, ten by Ti mohl vyhovovat. :-)

Uživatelský avatar
Daver
Příspěvky: 118
Registrován: 29. 6. 2013 19:33
Zařízení: P7,G510,G300
Firmware: Origo UI,SlimKat
Operátor: vodafone
Bydliště: Ostravak v Práglu :-)

Re: ROM k doporučení

Příspěvek od Daver »

Hoy. Já používal ihned od začátku CM11. Naprostá spokojenost pokud překousneš různé drobné chybičky, jako jsou občasné restarty (cca jedenkráte za dva nebo tři dny) momentálně nefungující bluetoth (už je ale oprava, kterou si doinstaluješ v TWRP). Jinak je CM11.2 svižná a pro mě, hry nehraji, zcela dostačující. Po některých updatech se sníží výdrž baterky tak na jeden den (12 - 16 hod), při běžném používání. (pár telefonů, sms, chat a u mě nonstop data). Ale třeba po dalším updatu vydrží i 30 hodin....
Pak, je to tři dny, jsem se nechal zlákat mitsuem84 na slimKat a musím říci, že se CM 11 minimálně vyrovná, ne li předčí.
Víc možností nastavení grafiky a určitě lepší výdrž baterky. Jinak vše stejné nebo podobné jako v CM11 včetně Nova launcheru, který mně osobně nesmírně vyhovuje. Zkoušel jsem mnoho jiných launcherů (jsem na tyto věci jako je nastavování grafiky a telefonu obecně, hračička). Nova mi vždy vyšel jako vítězný.
Ale každopádně si ty musíš sama najít, co ti vyhovuje, jestli střídmost v nastavování a tím i možná svižnější chod telefonu a delší výdrž baterky nebo spousta blbinek, ale tím také větší zátěž telefonu a menší bateriová výdrž.
Hodně štěstí 8-) 8-) :lol:
Díky všem za úžasnou práci tady....Hlavně Mitsuu84 a ShockeyCzT :-)A také velké díky Exp. Bez něj by toto fórum NEBYLO :-)

Eunika
Příspěvky: 13
Registrován: 5. 3. 2014 16:04
Zařízení: Huawei G510-0200
Firmware: B178
Operátor: O2

Re: ROM k doporučení

Příspěvek od Eunika »

Díky moc za rady a podněty 8-)

Odpovědět