Přidej se

Huawei Ascend P6 - výdrž na baterce

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Huawei Ascend P6 - výdrž na baterce

Příspěvek od Exp »

Vy co už máte P6ku, jak dlouho vám vydrží na jedno nabití? Při jakém stylu používání? Pro spoustu zájemců (včetně mě) to budou určitě zajímavé informace. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

borin7
Příspěvky: 10
Registrován: 12. 9. 2013 15:24

Re: Huawei Ascend P6 - výdrž na baterce

Příspěvek od borin7 »

Tak v recenzi kritizovali baterku a v diskuzi nekdo psal,ze ve 3hod odpoledne 20% baterka.Podle me tim,ze je tenkej,tak bude dost topit a tim padem i ta baterka pujde dolu.Ty aktualizace a baterka to je co mi docela vadi.Jinak bych ho nejspis vzal,tak vaham jestli radeji nevzit toho Nexuse 4

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei Ascend P6 - výdrž na baterce

Příspěvek od mitsuu84 »

Na heurece psali,že den vydrží když je furt na netu.A v tý video recenzi bylo tuším,že je s výdrží horší jak galaxy s3 ale lepší nebo nastejno jak htc one x a ten má známá,pořád zaplej net a den dá v pohodě.A když máš telefon furt v rukách,svítí ti displej,jedeš na 3g a furt někde brouzdáš,není problém za půl dne vymlátit baterku na jakýmkoliv telefonu.Horší sou ty aktualizace,ted to má 4.2.2 a třeba se huawei vzpamatuje a začne se aktualizacím víc věnovat.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

pslaufik
Příspěvky: 28
Registrován: 23. 8. 2013 11:51
Zařízení: Huawei Ascend P6
Operátor: O2
Bydliště: Kolín

Re: Huawei Ascend P6 - výdrž na baterce

Příspěvek od pslaufik »

Huawei Ascend P6 mám zhruba 4 dny a můžu říct, že výdrž baterie je opravdu podle toho jak se s tím mobilem pracuje. Pokud budete celý den na internetu a pořád s ním něco dělat tak to ráno nabijete a večer dáváte na nabíječku. Jinak pokud telefon používáte jen na sms a neřešíte v ten den nic moc přes internet tak není problém to ráno nabít a večer máte v pohodě 50% baterky :) můžu, ale říct, že telefon je za tu cenu skvělý a fotky dělá taky parádní můžu všem jen doporučit
HUAWEI Ascend P6 !

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei Ascend P6 - výdrž na baterce

Příspěvek od mitsuu84 »

Dík za info ;) .Taky si myslím,že na výdrž má zásadní vliv,jak kterej člověk ten telefon použivá a to platí i u P6 ;) .
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

pslaufik
Příspěvky: 28
Registrován: 23. 8. 2013 11:51
Zařízení: Huawei Ascend P6
Operátor: O2
Bydliště: Kolín

Re: Huawei Ascend P6 - výdrž na baterce

Příspěvek od pslaufik »

Například dnes jsem byl v Praze po nákupech a podívat se odjížděl jsem se 100% celý den jsem byl na internetu cestou ve vlaku jsem poslouchal písničky potom fotil jsem a pořád na mobilu něco dělal a domů jsem se vracel kolem 21 hodiny a měl jsem na mobilu zhruba 17% baterky. Ale přesně jak píšeš tak to je hlavně je to o uživateli jaké má na mobil nároky :) jinak fotky tento mobil dělá skvělý, zde menší ukázka z Prahy, ale kvalita asi klesne Obrázek
Naposledy upravil(a) pslaufik dne 15. 9. 2013 9:44, celkem upraveno 1 x.
HUAWEI Ascend P6 !

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Huawei Ascend P6 - výdrž na baterce

Příspěvek od Exp »

Díky za informace. Pokud byl telefon celý den používaný a večer měl ještě 17 % tak to nakonec nebude s tou výdrží třeba tak špatné. Fotka pěkná. :) Jen jsi ji mohl možná nechat v plném rozlišení a nahrát třeba na imageshack.us a dát sem odkaz. Aby byla vidět originál. Ale i tak je to snad první ukázková fotka z P6 tady na fóru, takže fajn. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

pslaufik
Příspěvky: 28
Registrován: 23. 8. 2013 11:51
Zařízení: Huawei Ascend P6
Operátor: O2
Bydliště: Kolín

Re: Huawei Ascend P6 - výdrž na baterce

Příspěvek od pslaufik »

Jako úplně celý den nonstop jsem ho také nepoužíval, ale pořád jsem na něm více méně něco dělal a baterka vydrží, ale zase pokud člověk vážně telefon nepustí z ruky a pořád je na 3G řeší maily a jiné tak žere slušně :D
Originální fotku zde, ale pořád to není tak ostrý jak v mobilu, protože image umožnuje největší rozlišení 1600x1200 a fotka má v originále rozlišení 2448x3264 ; http://imageshack.com/scaled/1600x1200/841/iizg.jpg
HUAWEI Ascend P6 !

Uživatelský avatar
brachypelma158
Příspěvky: 1
Registrován: 9. 11. 2013 7:57
Zařízení: Huawei A. P6 a G300
Firmware: B102 a B960
Operátor: Orange

Re: Huawei Ascend P6 - výdrž na baterce

Příspěvek od brachypelma158 »

borin7 píše:Tak v recenzi kritizovali baterku a v diskuzi nekdo psal,ze ve 3hod odpoledne 20% baterka.Podle me tim,ze je tenkej,tak bude dost topit a tim padem i ta baterka pujde dolu.Ty aktualizace a baterka to je co mi docela vadi.Jinak bych ho nejspis vzal,tak vaham jestli radeji nevzit toho Nexuse 4
Mám ho doma pár dní,ale pri skoro nonstop používani mi vydrzi bez problémov od 7rána do tej 11stej večer..A to sa eštš batéria časom upravý...

pslaufik
Příspěvky: 28
Registrován: 23. 8. 2013 11:51
Zařízení: Huawei Ascend P6
Operátor: O2
Bydliště: Kolín

Re: Huawei Ascend P6 - výdrž na baterce

Příspěvek od pslaufik »

Tak jsem včera zkoušel jak asi dlouho P6 vydrží pokud budu na internetu jen když tam budu něco potřebovat nebo se budu nudit a budu si chtít přečíst nějaký zprávy :) nabíj sem telefon na 100% a sundal ho z nabíječky zhruba kolem 11-12 večer když jsem šel spát a ráno se probudil a bylo tam pořád 100%.
Celý den jsem psal smsky, vyřizoval hovory, poslouchal písničky a tak dále ,ale na internet jsem šel jen když sem něco potřeboval jinak ne a když jsem šel spát tak to vypadalo takhle :)

Obrázek

Dneska jsem se už neomezoval a byl na internetu častěji, ale myslím si, že na tu baterku je to pořád dobrý výkon ;)
Jinak toto je fotka zhruba 20sekund před tím než se telefon úplně vypnul :D

Obrázek

Snad Vám to alespoň nějak pomůže případně v rozhodování a určitě to není s tou výdrží tak hrozný jak se říká ;) pokud teda člověk není pořád někde na internetu, ale to je beztak u všech dnešních smartfonů stejné :D
HUAWEI Ascend P6 !

Odpovědět